Horoskop na měsíc říjen 2013 pro psy

1. října 2013

Máte li doma pejska ve znamení Střelce, čekejte sice trochu náročnější období, ale právě nyní se ukáže, jak dokážete jeden druhého respektovat. Čili zapomeňte na tvrdé jednání, nic byste tím stejně nedosáhli. Více se dozvíte v horoskopu pro psy na měsíc říjen 2013.

Horoskop pro psy - beran

Pes v beranu (21. 3. – 20. 4.)

Pokud něco víte o plemeni ainu ken, jistě je vám známa jeho přátelská povaha a výdrž. To se ale týká pejsků, kteří se narodili pod znamením Berana obecně. Znamená to, že je skvělá doba pro výcvik a to hlavně hrou. Pokud je to totiž bude navíc bavit, úspěch je předem zaručený. V tomto směru zcela jistě poradí odborník.

 

Horoskop pro psy - býk

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Máte li doma pejska ve znamení Býka, dobře si pročtěte náš portál, sekci „Psí hry a sporty“. Budete to potřebovat, pokud nemáte fantazii v tom, jak vašeho miláčka zabavit. Jeho aktivita bude na samém vrcholu a až na malé výjimky se nezastavíte. Bude také nutné ho zábavnou formou nasměrovat a cvičit.

 

Horoskop na měsíc - Blíženci

Psí blíženci (21. 5 – 21. 6.)

Pejsci ve znamení Blížence budou trochu citlivější v oblasti hlavy. Zuby, dásně, ale i uši a oči by měly být vizuálně kontrolovány stále. Pokud si nejste úplně jisti a nechcete něco podcenit, bude dobré obrátit se na veterinárního lékaře a poradit se s ním. Je lepší jít dvakrát k lékaři zbytečně, než jednou a pozdě.

 

Horoskop pro psy na měsíc - rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Jako obr s něžným srdcem je obecně brán anglický mastif. Pokud máte ale doma Raka, je úplně jedno, jakého je plemene i vzrůstu. Jeho nálada v těchto dnech je úžasná, proto toho zkuste využít. Bude se velmi snadno přizpůsobovat i velmi rád se učit novým věcem. Stále ho hlaďte a chvalte, ocení to.

 

Horoskop na měsíc - lev

Když je pes i lev (23. 7. – 22. 8.)

Psí Lvi jsou nastaveni tak nějak všelijak a nebude úplně snadné odhadnout, co vlastně chtějí. Jejich nálady se budou celkem rychle střídat. Bude dobré mít svého miláčka pod kontrolou, aby nedošlo k nedorozumění, pokud s ním půjdete mezi ostatní psy. I tady si totiž může některé věci vykládat po svém a ne vždy dobře.

 

Horoskop pro psy - panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Divokost a nespoutanost je dána plemeni azavak, protože je v něm stále hodně volnosti a vlčí povahy. Vaše Panny na tom nebudou o moc lépe. Jejich dávné geny se ozvou zcela naplno a jejich chování tomu bude také odpovídat. Zkuste tedy být ke svému mazlíčkovi v těchto dnech trochu trpělivější a vstřícnější, bude to potřebovat.

 

Horoskop pro psy na měsíc - váhy

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

U psích Vah čekejte poměrně klid a pohodu. I ti divočejší jedinci budou najednou klidnější a mírnější. Mají tedy skvělé období, které i vám dává jisté možnosti. Pokud je totiž chcete konečně něco naučit, není lepší doba. Zkuste na ně jít ale opatrně, diplomacie zde bude nezbytností. O to rychleji ale vše pochopí a později využijí.

 

Horoskop pro psy - štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Trochu rozpor je v plemeni billy a není úplně jednoduché ho uhlídat. Vaši psí Štíři se také nebudou snadno ovládat. Hlavně tam, kde budou mít volnost a kde nasají klid a vůni přírody. Pak nemáte šanci je nejen uhlídat, ale už vůbec po nich něco chtít. Pozor tedy na volná prostranství, kde by se mohli snadno zaběhnout.

 

Horoskop pro psy - střelec

Psi ve střelci (23. 11. – 21. 12.)

Na psí Střelce pozor, nebude jednoduché s nimi vyjít. Jejich paličatost a tvrdohlavost se projeví v celé své kráse a plnosti. Zkuste je hodně chválit a vyjít jim vstříc. Nic jiného stejně nezbývá. Občas sice bude nutné trochu přitvrdit, ale pozor na to, abyste to nepřeháněli. Mohlo by se to na jejich chování v budoucnu projevit.

 

Horoskop pro psy - kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Dalmatin je pejsek známý svou milou povahou směrem k dětem i okolí vůbec. Je to však také trochu rošťák, kterého nic nezastaví, rozhodne li se hrát a vybít se právě tímto směrem. Psí Kozorohové na tom budou přesně tak obecně. Pokud tedy něco rozbije, rozkouše, nebo jinak poničí, zkuste mu odpustit.

 

Horoskop pro psy - vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vyznáte-li se trochu v plemenech psů, jistě víte, že gordonsetr je skvělý pes, ale nutně potřebuje pohyb. Máte li kolem sebe pejska ve znamení Vodnáře, nezbývá, než procházky trochu protáhnout a venčit ho hlavně na místech, kde bude mít volnost. Klidný a spokojený pejsek, který pro vás udělá vše, je pak zaručený.

 

Horoskop pro psy - ryby

Pes jako ryba (21. 2. – 20. 3.)

Pokud se dá o některém pejskovi říci, že má reakce pod kontrolou, je to pudlpointr, nebo právě pejsek ve znamení Ryb. Bude s ním úžasná spolupráce, čili skvělé období nejen se hodně sblížit, ale také ho vychovat k obrazu svému. Zkuste i náročnější věci, rychle a zcela bez problémů je pochopí. Budete nadšení vy i on.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?