Horoskop na měsíc říjen 2014 pro psy

1. října 2014

Máte li doma pejska ve znamení Vah, připravte se na to, že máte vedle sebe rovnocenného partnera. Pokud s ním tak jednat nebudete, odvděčí se pohrdáním a možná i dočasnou ztrátou sluchu. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc říjen 2014.

Horoskop pro psy - beran

Pes v beranu (21. 3. – 20. 4.)

Pokud chcete něco udělat pro svoje zdraví a máte doma například plemeno americká akita, jistě se nenudíte. To ale platí i pro dvounožce, kteří mají doma pejska ve znamení Berana. Připravte se tedy na období aktivnější a plné her. Rozhodně přizpůsobte procházky svému chlupáčkovi, protože vám stejně nic jiného ani nezbude.

 

Horoskop pro psy - býk

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Pejsci, kteří se narodili pod znamením Býka, budou trochu hůře ovladatelní, protože prostě nyní upřednostní buď odpočinek, nebo hru podle jejich představ. Zkuste jim v tomto směru trochu vyjít vstříc. Budou vám vděční nejen za to, že je vnímáte a snažíte se jim vyhovět, ale také za to, že si právě toho mohou užít, co hrdlo ráčí.

 

Horoskop na měsíc - Blíženci

Blíženci (21. 5 – 21. 6.)

Vaši Blíženci budou více společenští a rádi se budou seznamovat a hrát si s každým, kdo se namane. Je to sice skvělá doba pro seznamování všeho druhu, na druhou stranu pozor na to, aby to druhá strana měla úplně stejně. Návštěvy tedy nyní připravte na to, že budou nejspíš vítány velmi vřele a možná dostanou i velkou psí pusu.

 

Horoskop pro psy na měsíc - rak

Pes ve znamení raka (22. 6. – 22. 7.)

Pejsci ve znamení Raka sice konečně trochu ožijí, ale rozhodně to nebudou přehánět. S výcvikem tedy opatrně, abyste nepřepínali svého miláčka přespříliš. Zkuste si všímat toho, jak se na to, co po něm chcete tváří a jak to všechno přijímá. Předejdete nejen eventuelním zdravotním problémům, ale i špatnému psychickému rozpoložení.

 

Horoskop na měsíc - lev

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Na Lvy si moc nepřijdete, jejich denní náplní bude totiž hlavně odpočinek. Potřebují načerpat energii, tak jim tento luxus dopřejte. Vyplatí se to pro dny příští, kdy s nimi bude trochu řeč, navíc, můžete si užít sychravých dní ve společnosti sice trochu líného, ale za to vděčného kamaráda. Výcvik prostě zkuste nechat na později.

 

Horoskop pro psy - panna

Psi ve znamení panny (23. 8. – 22. 9.)

Velmi dobrosrdečný a milý je clumber španěl. Stejně na tom budou i pejsci, kteří jsou ve znamení Panny. Na druhou stranu budou vyžadovat více pozornosti a opravdový zájem si doslova užijí a vychutnají. Program tedy zkuste přizpůsobit hlavně tomu, abyste byli se svými miláčky co nejvíce. Jinak to totiž těžce ponesou.

 

Horoskop pro psy na měsíc - váhy

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Psí Váhy trochu popřou to, co je jim vlastní a tím je nerozhodnost. Naopak si povedou skvěle v tom smyslu, že budou přesně vědět, co vlastně chtějí, na druhou stranu ale i to, jak toho dosáhnout. Určitě si ale nebudete moci stěžovat na to, že svému pejskovi nerozumíte. Jasněji už s vámi mluvit nemůže, přestože dar řeči nemá.

 

Horoskop pro psy - štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pokud máte doma pejska ve znamení Štíra, můžete se těšit na poměrně akční a hezké období, kdy k vám přilne naprosto a dokonale. Doba je tedy skvělá v tom smyslu, že k sobě můžete najít cestu ještě bližší. Na druhou stranu, jejich nedůvěřivost v ostatní, hlavně cizí lidi, se trochu prohloubí. Proto pozor, měli by být stále pod kontrolou.

 

Horoskop pro psy - střelec

Když je pes i střelec (23. 11. – 21. 12.)

Plemeno čivava je obecně považováno za jedno z nejmenších, ale o to větší srdce je jí přisuzováno. Pokud máte doma pejska ve znamení Střelce, dobrosrdečnost bude nyní jeho předností. Dají vám vše, co mohou a možná i něco navíc, proto byste jim to měli vracet stejnou měrou. V budoucnu to oceníte, nezapomenou totiž.

 

Horoskop pro psy - kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozorohům je přisuzována hlavně tvrdohlavost a nechuť cokoliv měnit. Pokud máte tedy doma pejska v tomto znamení, s tvrdohlavostí to sice nebude až tak zlé, ovšem změny tedy opravdu vítat nebude. Zkuste tedy alespoň pro toto období zachovat vše při starém, vyplatí se to. K seznamování také není úplně vhodná doba.

 

Horoskop pro psy - vodnář

Pes vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Na psí Vodnáře budete nyní muset trochu diplomaticky. Jinak s nimi za prvé nehnete, za druhé mají svůj rozum a tím se nyní budou řídit. Jsou to chytré hlavičky a jen tak je rohlíkem neopijete. Budete s nimi muset jednat jako se sobě rovnými. Lze toho i celkem snadno využít, pokud je chcete cokoliv naučit a dosud se to úplně nedařilo.

 

Horoskop pro psy - ryby

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Pejsci, kteří se narodili pod znamením Ryb, by mohli trochu hůře snášet změny počasí, hlavně dny, kdy nebude úplně hezky. Bude nutné se jim více věnovat a snažit se je rozptýlit. Budou trochu vláčnější a méně aktivní, tak jim buďte v tomto směru nápomocní a pokuste se je rozveselit pokaždé, kdy uvidíte, že jejich nálada poklesla.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?