Horoskop na měsíc únor pro kočky

1. února 2013

Kočičí Býčci mají zvláštní smysl pro humor. Rádi se schovají na místa, která by vás ani nenapadla, tak vás čeká hledací a velmi zajímavý měsíc zároveň. Budete se tedy bavit i vztekat zároveň. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc únor 2013.

Kočičí horoskop beran

Horoskop pro berany (21. 3. – 20. 4.)

Máte-li doma kočičku ve znamení Berana, čekejte spíše lenost a nechuť k čemukoliv. Nenuťte ji do ničeho, nemá to stejně význam. Pokud ji budete chtít trochu probrat k životu, budete se muset snížit k uplácení. Například pamlskem nebo hračkou. Neodolá ale ani dobrému krmení. Navíc je vhodné, protože umožní nabrat síly na další dny, které budou podstatně akčnější.

Co je potěší: hlavně klid a teplý pelíšek pro kočky. Pokud tedy přemýšlíte nad tím, čím svému miláčkovi uděláte radost, zkuste se poohlédnout po pořádném kočičím pelíšku nebo stromu.

 

Kočičí horoskop býk

Kočky v býku (21. 4. – 20. 5.)

Nevíte-li, kde se váš miláček ve znamení Býka momentálně nachází, hledejte na těch místech, která by vás ani ve snu nenapadla v souvislosti s jeho touhou se skrývat. Ale tak to nyní prostě bude. Má laškovnou a odpočívací zároveň. Navíc, dost ho baví, když si můžete vykřičet hlasivky a to stále dokola. Zkuste mu to prominout. Ono ho to za nějakou dobu přejde.

Co je potěší: mají legraci z toho, když je marně hledáte. Někde vás po očku sledují a baví se. Čili, je jisté, že jejich zábavou bude hlavně hra a to na schovávanou. Kočky ji prostě milují.

 

Horoskop pro kočky blíženci

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Na Blížence pozor, mají totiž za ušima a jejich inteligenci teď zhodnotí hlavně tak, že si s vámi budou dělat, co chtějí. Pokud po nich budete něco chtít, nejspíš udělají pravý opak. Pokud cokoliv zakážete, rozhodně se to naučí tak, aby svoje lumpárny mohli dělat dokola, jen jiným způsobem. Budete se muset obrnit trpělivostí, ale na druhou stranu se jistě zasmějete.

Co je potěší: když budete dělat, jak moc vás dostali, budou mít velkou radost. Tak je prostě chvalte a divte se. Nebudou mít potom tolik tendenci vymýšlet další a složitější lumpárny.

 

Horoskop pro kočky rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Všichni kočičí Ráčci budou mít jedno společné, a sice to, že velcí společníci to nejspíš nebudou. Mohli by dokonce upadnout i do menší deprese. Ale je to jen tím, že jako všechna vodní znamení milují slunce a teplé dny. Zkuste je tedy hodně rozptylovat a hlídejte i jejich zdraví, bude to nutné. Zaslouží si trochu té pozornosti, v teplých měsících vám to vrátí.

Co je potěší: vaše přítomnost a také společné hry. Díky nim budou schopni přijít na jiné myšlenky. Také k vám více přilnou a budou rádi spokojeně vrnět na vašem klíně a to kdykoli.

 

Kočičí horoskop lev

Kočičí lvíčci (23. 7. – 22. 8.)

Na kočičí Lvy opatrně. Nejsou úplně ve formě a spoustu věcí si budou vysvětlovat jinak, než doopravdy budou. Také budou citlivější na zvýšený hlas. Prostě období, kdy se bude lepší jim spíše vyhnout a moc se jich nevšímat. Pokud si tedy sami nepřijdou pro pohlazení. Pak jim věnujte prostě jen lásku a nic po nich raději nechtějte. Snáze toto na nic období překonáte.

Co je potěší: spousta klidu a hlavně lásky. To je bude umět dát do větší psychické pohody. Hry by se měly přizpůsobit jejich momentálním potřebám a zkuste je také více chválit.

 

Horoskop pro kočky panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Kočičky, které se narodily ve znamení Panny, budou trochu tvrdohlavé a odmítavé. Nic, z čeho nebudou mít užitek, je nezaujme. Proto, pokud po nich budete cokoliv chtít, mějte u sebe něco, co jim udělá radost. Na druhou stranu budou více zvídaví, proto je velmi často zaujmou nové věci. Čeká vás tedy trochu náročnější měsíc, nudit se ale rozhodně nebudete.

Co je potěší: nové hry, hračky a prolézačky rozhodně neodmítnou. A nemusíte složitě nic vymýšlet ani utrácet velké peníze. Zkuste pospojovat obyčejné krabice, uvidíte spoustu radosti.

 

Horoskop pro kočky Váhy

Horoskop pro váhy (23. 9. – 23. 10.)

Aktivita je na samém vrcholu prakticky u všech kočičích Vah. Toto znamení totiž neotálí a pilně se připravuje na léto. Jedinci, kteří mohou brouzdat po venku, nejspíš často trochu zabloudí, ti, co jsou doma, zase nebudou mít stání. Dopřejte jim tedy hodně prostoru a volnosti. Domácím kočičkám zkuste přidat prostor. Budou vám za to velmi vděčné.

Co je potěší: je skvělá doba na seznamování. Pokud tedy nemá váš miláček žádného kamaráda a chcete mu udělat radost, zkuste právě tohle. Například útulek vám bude i velmi vděčný.

 

Kočičí horoskop štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pokud znáte plemeno bengálská kočka, nebo ho máte dokonce doma a navíc ve znamení Štíra, nudit se rozhodně nebudete. Štíři totiž budou mít trochu divočejší tendence obecně. Na výchovu v těchto dnech zapomeňte. Je zbytečné plýtvat jak jeho, tak vašimi energiemi pro něco, co nemá absolutně žádný význam. Zkuste jim tedy tolerovat období, kdy s nimi nehnete.

Co je potěší: když po nich budete cokoliv chtít, bude vás to stát spoustu přemlouvání. Na druhou stranu ale zjistíte, co mají nejraději, protože právě po tomhle sáhnou co nejrychleji.

 

Horoskop pro střelce

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Kočičí Střelci mají jasno. Chtějí všechno hned a nehodlají na nic čekat. Takže si to dokážou vymoci jakýmkoliv způsobem. Táhlým mňoukáním a neodbytností všeho druhu. Pokud tedy chcete mít klid, prostě jim to raději dejte. Pak máte alespoň jistotu, že budou na chvíli zabavení čímkoliv a vám dají pokoj. I když, pauzy mezi jednotlivými chtěními dlouhé nebudou.

Co je potěší: nelze určit, co jim udělá naprostou radost, protože to bude hodně individuální a také se to bude odvíjet od toho, na co si zrovna vzpomenou. Pokud je znáte, bude to snazší.

 

Horoskop kozoroh

Kočky v kozorohu (22. 12. – 20. 1.)

Přes názory vašich kočičích Kozorohů nepojede vlak. Čili pokud budou mít na danou situaci a věc jasný názor, tak si za ním budou stát. Pokud jim koupíte novou hračku a dají najevo jasně, co si o ní myslí, můžete si být jisti tím, že to tak prostě bude i do budoucna. Takže, pokud něco přijmou hned, je to v pořádku. Pokud ne, už to nezměníte vy ani oni. Smiřte se s tím.

Co je potěší: pokud se k čemukoliv vyjádří, neřešte to, pak totiž bude všechno v pořádku. V opačném případě si ze svého mazlíčka můžete snadno udělat oponenta.

 

Kočičí horoskop vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Na kočičí Vodnáře si dejte pozor. Nějak se tváří a něco dělají, ale nenechte se mýlit. Jejich činnost i myšlení mají jasně daná pravidla. Jsou velmi chytří, a pokud se vám to nebude líbit, jsou schopni to zakamuflovat tak, že to nakonec přijmete jako naprostou senzaci. Prostě si na ně nepřijdete. Na druhou stranu, proč této skvělé a bystré inteligence nějak schopně nevyužít?

Co je potěší: hlavně váš údiv. Takže ať už se jim povede cokoliv, zkuste je opravdu pochválit. Budou mít tendenci to často a čím dál tím lépe opakovat.

 

Horoskop ryby

Horoskop pro ryby (21. 2. – 20. 3.)

Máte-li doma kočičí Rybku, není čeho se obávat ani na co se připravit. Bude to měsíc jako každý jiný. Nic neobvyklého se dít nebude. Proto si užijte mazlíčka, kterého znáte a kterého nebudete muset více tolerovat nebo dokonce uplácet. Toto období je velmi omezené, tak ho využijte plnými doušky. Na pochvaly ale nezapomínejte, ty se vyplatí naprosto v každé situaci.

Co je potěší: jak už bylo řečeno, tak pochvaly, ale také hodně lásky a mazlení. Na to totiž zcela určitě nastaveni budou. Hodně se jim věnujte, do budoucna to velmi ocení oni i vy.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?