Horoskop na měsíc únor pro psy

1. února 2013

Pejsci ve znamení Býka budou tak trochu neposlušní. Ale mají prostě takové období. Tak jim to zkuste trochu tolerovat. Jak se ale říká, vše zlé je k něčemu dobré. Tato doba může mezi vámi vybudovat opravdu pevné přátelství. Více se dozvíte v horoskopu pro psy na měsíc únor 2013.

Horoskop pro psy - beran

Horoskop pro berany (21. 3. – 20. 4.)

U psích Beránků si můžete být jisti jen tím, že jsou vaši. Jinak stálé a dané nebude vůbec nic. Vše nové je bude velmi zajímat, budou se chtít přátelit a seznamovat s novými jedinci, nálady se budou trochu střídat. Výcvik by teď měl být spíše odložen, protože jinak bude vyžadovat mnohem větší trpělivost, než je běžné. Ale nevzdávejte se a alespoň si s ním zadovádějte, pokud on bude mít chuť.

Co je potěší: všechno, co bude nové, ať již hračky nebo kamarádi. Zkuste změnit i místo, kam ho chodíte venčit a nechte ho proběhnout i tam, kde ještě nebyl. Z takových situací bude nadšený.

 

Horoskop pro psy - býk

Pes ve znamení býka (21. 4. – 20. 5.)

Psi ve znamení Býka budou mít tendenci odmlouvat a moc se nepřizpůsobovat. Bude s nimi tedy těžké pořízení. Na druhou stranu je to doba, kdy si můžete vybudovat zvlášť pevné pouto. Pokud totiž na něco dá, bude to jeho dvounohý kamarád. V těchto chvílích bude chtít vedení a také porozumění. Pokud tedy budete trpělivý, i s tak složitým obdobím se dá pracovat ve prospěch vás obou.

Co je potěší: vaše přítomnost a láskyplnost. S tím si nyní naprosto vystačí. Není tedy potřeba vyvíjet nijak zvlášť zásadní aktivitu a kreativitu ani utrácet peníze. Postačí, pokud si uděláte dostatek času.

 

Horoskop na měsíc - Blíženci

Blíženci (21. 5 – 21. 6.)

Na psí Blížence budete muset trochu diplomaticky. Nemají úplně jednoduché období, i když to se bude týkat spíš jeho dvounožců. Sice si poradí, ale ne vždy k radosti svého dvounožce. Zkuste ho přesvědčit, jak je úžasný a skvělý a pak po něm něco chtít. Nikdy ne naopak. Pak totiž ušetříte spoustu času a zbytečného přemlouvání. Prostě si potrpí na jednání, které je na úrovni, proto pozor.

Co je potěší: chvála a zase chvála. Pak si můžete být jisti, že dosáhnete alespoň běžných věcí. I když můžete se samozřejmě pokusit i o složitější úkony. Ale není jistý výsledek. Bavit ho to prostě nebude.

 

Horoskop pro psy na měsíc - rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud znáte plemena psů, jistě víte, že právě německý ovčák se vyznačuje opravdu vysokou inteligencí. Pokud máte doma navíc Raka, bude tato vlastnost o to umocněna. Čili období, ve kterém se toho může opravdu hodně naučit. Rozhodně to chce vedení, protože učenlivost by měla být někam směrována. Jinak se může stát, že se některé věci naučí sám a že se vám to nebude ani trochu líbit.

Co je potěší: pochvala a pohlazení. Neměli byste ale šetřit ani pamlsky. Určitě si to nyní zaslouží. Budete zcela jistě nadšeni tím, co všechno zvládají a co všechno jsou schopni si na dlouho zapamatovat.

 

Horoskop na měsíc - lev

Horoskop pro lvy (23. 7. – 22. 8.)

Pejsci ve znamení Lva mají trochu tendence přehánět to, k čemu se narodili. To znamená, žít ve smečce a hlídat svoje území. Může se tedy stát, že za tím, co je jejich, si budou stát opravdu tvrdě a to natolik, že se ozvou při každém narušení jejich prostoru i toho, jaké postavení doma zastávají. Na druhou stranu, není to na stálo. Zkuste tedy být trpělivější, ale pozor, aby nenápadně nepřevzali vedení.

Co je potěší: vzhledem k jejich nastavení by měli něco vlastnit. Dejte jim tedy něco, co bude jen a jen jejich. Pak si můžou hlídat to, co jim patří a nebudou mít tolik snahu ochraňovat to, co je kolektivní.

 

Horoskop pro psy - panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Vaše psí Panny budou v těchto dnech velmi přátelské, stejně jako například rhodeský ridgeback. Mají snahu vyjít s každým, což velmi oceníte, plánujete-li například seznámení. To nebude vůbec žádný problém a to dokonce i s jiným druhem. Nemusíte mu tedy pořizovat zákonitě jen psa, ale můžete zkusit kamaráda i jiného druhu. Je prostě nastaven na to, nebýt sám ať to stojí, co to stojí.

Co je potěší: přítomnost a to prakticky kohokoliv. Proto, pokud si nemůžete dovolit další zvíře, budete muset tuto funkci zastat. Pokud něco v těchto dnech nesnese, tak je to samota a ticho.

 

Horoskop pro psy na měsíc - váhy

Horoskop pro psí váhy (23. 9. – 23. 10.)

Psí Váhy budu mít trochu problémy s pamětí. Tedy tak se vám to bude zdát a to docela často. Jenže zdání někdy klame. Nechuť k čemukoliv se může snadno zaměnit za to, že prostě nebude vědět, co se po něm vlastně chce, když to vůbec nezná. Bude tedy nutné číst mezi řádky a rozpoznat, co opravdu stojí za tím, když vám odmítne cokoliv předvést, podat, udělat. Budete se muset obrnit trpělivostí.

Co je potěší: zkuste nové hračky, ty ho zcela jistě rozptýlí a trochu nastaví na to, zapomenout, že si vlastně nic nepamatuje. I přes jeho chování byste měli občas sáhnout k pochvale nebo k pamlsku.

 

Horoskop pro psy - štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

O plemeni cane corso se ví, že naprosto skvěle chrání svého pána i majetek. Nemá ale tendence útočit. Proto, pokud máte doma Štíra, bude přesně takhle nastaven. Je naprosto jedno, jakého je ale vzrůstu či plemene. Prostě a jednoduše, tento pud bude tentokrát opravdu velmi silný. Měli byste ho odměňovat za vše, co se v tomto směru podaří ochránit. Nebo prostě jen preventivně. Pozor ale na návštěvy.

Co je potěší: pochvala za vše, co si myslí, že zvládli na jedničku. Navíc, řeknou si i sami. Přihlásí se pokaždé, když to tak budou cítit a vnímat a nezapomenou se ani hrdinně tvářit. A to si pochvalu zaslouží.

 

Horoskop pro psy - střelec

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

U psích Střelců dávejte trochu více pozor na to, jak se cítí. Budou trochu náchylnější ke všemu možnému. Do mrazu by neměli chodit bez oblečku či botiček a dávejte také pozor na to, zda mají v pořádku ouška, oči, i zuby a dásně. Pokud cokoliv zjistíte, okamžitě to řešte. A pokud již nebude zbytí a váš pejsek stejně onemocní, doporučujeme článek na našem webu: „Jak podat léky psovi?

Co je potěší: těžko říci, zda mu tím uděláte radost, ale díky jeho nastavení by měla být upravena i strava. Zkuste podávat kvalitní krmivo, které zaručí větší odolnost. Mohou tak ale zafungovat i pamlsky.

 

Horoskop pro psy - kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pokud chcete mít v těchto dnech doma opravdového mazlíčka, doporučuje se plemeno opičí pinč. Ale pokud máte doma právě Kozoroha, je úplně jedno, jaké plemeno je. Velmi rádi si s vámi nejen zadovádí, ale pak také složí svoji hlavu do vašeho klína a nechají se hladit tak dlouho, jak to jen půjde. Mají vás prostě rádi a nyní to budou dávat opravdu hodně najevo.

Co je potěší: rozdávají nyní lásku plnými doušky, ale pokud ji nebudete ve stejné výši vracet, budou velmi smutní, dokonce by mohli propadnout depresi. Proto ji vracejte tak často, jak to jen půjde.

 

Horoskop pro psy - vodnář

Horoskop pro vodnáře (21. 1. – 20. 2.)

U psích Vodnářů nečekejte nic mimořádného. Budou se prostě chovat přesně tak, jak je znáte. Nemusíte se tedy na nic konkrétního připravovat ani nic složitě vymýšlet. Takže užívejte doby, kdy nebudete muset složitě nic řešit, budete mít mazlíčka přesně takového, jak ho znáte. Hodně ho také chvalte, zaslouží si to a můžete nachválit na několik týdnů dopředu. Později totiž bude vše naprosto jinak.

Co je potěší: tak především vaše všímavost, ale také láskyplné pohlazení. Nic z toho vás nebude nic stát a můžete si být navíc jisti tím, že se vám to do budoucna velmi vyplatí. Bude si to totiž pamatovat.

 

Horoskop pro psy - ryby

Horoskop pro ryby (21. 2. – 20. 3.)

Psí Rybky už mají jasno, chtějí hlavně slunce. Proto by toto počasí mohlo být pro ně trochu stresující. Bude tedy potřeba je více rozptýlit a hodně se jim věnovat. Pokud se venku udělá hezky, zkuste trochu prodloužit procházky. Velmi jim to zvedne náladu. Společné hry ale také, tak vymýšlejte, fantazii se meze nekladou. Zaručí vám to, že budete mít doma i přes toto období šťastného pejska.

Co je potěší: slunce a pokud ho bude málo, vy a zase jen vy. Nebo jiný kamarád. Ale sám by rozhodně moc být neměl. Mohlo by se to projevit na jeho zdraví. Proto se mu často a hodně věnujte.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?