Horoskop na měsíc září pro kočky

1. září 2013

Pokud máte doma kočičku ve znamení Vodnáře, moc zábavy si neužijete. Tedy ne tehdy, nebude li sama chtít. Nenuťte je do ničeho. Ono je to zase přejde a budou vstřícnější. Jen ne hned. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc září 2013.

Kočičí horoskop beran

Kočky v beranu (21. 3. – 20. 4.)

Kočky ve znamení Berana budou tak trochu bez nálady na cokoliv. Získat si jejich pozornost nebude sice úplně snadné, ale ne nemožné. Bude potřeba zapojit fantazii a pokusit se je rozptýlit tím, co ještě neznají. Také si všímejte jejich aktivit, kterými se baví. Je ale fakt, že je to zase přejde.

 

Kočičí horoskop býk

Kočka býkem (21. 4. – 20. 5.)

Stejně jako americká kadeřavá kočka budou Berani velmi přátelští a to i k lidem, které tak úplně neznají. Pozor na to, aby na jejich důvěru nedoplatily. Dobře je hlídejte. Ty domácí si užijí mazlení, a pokud se jim bude dvounožec opravdu věnovat, asi nenajdete šťastnějšího tvorečka.

 

Horoskop pro kočky blíženci

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Na Blížence trochu pozor. Budou velmi vypočítaví a rozhodně nic nebude zadarmo. Pokud po nich budete cokoliv chtít, pamatujte, že bez úplatku se neobejdete. Nemělo by jim to být tolerováno ale neustále. Pak si na to totiž rychle zvyknou a odnaučit je to, bude velký problém.

 

Horoskop pro kočky rak

Kočky raci (22. 6. – 22. 7.)

Na plemeni burmila je zajímavá hlavně její inteligence a zvědavost. Pokud mát doma kočičku ve znamení Raka, nic si s tímto plemenem nezadají. Připravte se na to, že jejich jednání bude cílené a pokud mají někam zakázaný přístup, nejspíš je nic neodradí, aby si toto místo neprozkoumaly.

 

Kočičí horoskop lev

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pokud máte doma kočičku ve Lvu, její zvědavost předčí sebereflexi. Mohlo by se tedy stát, že by mohla i doplatit na svou všetečnost. Mějte je tedy více na očích. Ty venkovní také více hlídejte. Zkuste si dobře všímat, kam mají namířeno a bez dozoru je moc často nenechávejte. Mohlo by se to nevyplatit.

 

Horoskop pro kočky panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

V sekci „kočičí hry a výchova“ najdete články, kde se dočtete, jak vaši kočku nejlépe zabavit. Pokud máte totiž doma kočičku ve znamení Panny, budou tyto rady nejspíš potřeba. Trochu je vzpružit bude celkem nutné. Jinak se nudou ukoušou. To se týká hlavně těch domácích mazlíčků.

 

Horoskop pro kočky Váhy

Kočičí váhy (23. 9. – 23. 10.)

U kočičích Vah si můžete být jisti, že nic, co ony nechtějí, se prostě konat nebude. Mohlo by to dokonce vyústit až v agresivitu, pokud je nenecháte být. Respektive, dělat si přesně to, co samy chtějí. Mají prostě tak nastavenou dobu, tak to zkuste tolerovat. Za pár dní se to zase vrátí do starých kolejí.

 

Kočičí horoskop štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pamatujte, že kočka je prostě šelma a jako taková se bude i chovat, bez ohledu na plemeno. Pokud totiž máte doma mazlíčka ve znamení Štíra, nebude o dárečky nouze. Nejspíš se vám moc líbit nebudou, ale s formou daru nic nenaděláte. Zkuste je za těch pár myšek nebo brouků pochválit.

 

Horoskop pro střelce

Kočky střelci (23. 11. – 21. 12.)

Pokud někdo snáší samotu opravdu velmi špatně, je plemeno egyptská kočka nebo právě momentálně znamení Střelce. Budete se tedy muset snažit věnovat svému mazlíčkovi co nejvíce. Vrátí se vám to v podobě spokojeného mazlíčka to i do budoucna. Prostě to vyžadují, tak jim to splňte.

 

Horoskop kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Máte li doma kočičku ve znamení Kozoroha nebo plemeno havana brown, nezbývá, než začít vymýšlet hry. Kočky obecně milují hry na schovávanou. Zkuste si to s nimi zahrát, uvidíte, jak se pobaví nejen váš mazlíček, ale také vy. Vyrobte si pár mávátek s peříčky, ta jim také udělají radost.

Kočičí horoskop vodnář

Kočka ve vodnáři (21. 1. – 20. 2.)

Máte li doma kočičku ve znamení Vodnáře, asi s nimi moc nepohnete. Nejspíš nezabere vůbec nic, pokud si postaví jednou hlavu. Budou dělat, že vás neslyší, nevnímají, nezajímáte je. Jsou teď prostě takhle nastavení, tak to prostě zkuste tolerovat. Stejně nic jiného ani nezbývá.

 

Horoskop ryby

Kočky ryby (21. 2. – 20. 3.)

U kočiček ve znamení Ryb bude zajímavé hlavně to, že budou vymýšlet lotroviny všeho druhu. Bez ohledu na věk a plemeno. Mají prostě hravou a jejich inteligence jim dovoluje se opravdu předvést. Čekejte tedy raději nečekané, abyste nebyli překvapeni. Určitě se ale i zasmějete.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?