Horoskop na týden pro kočky a kocoury

23. srpna 2010

Pokud máte doma kočičku ve znamení Střelce a budete ji zrovna hledat, dívejte se vzhůru. Dole ji najdete málokdy. Velmi ráda si totiž najde místo, kde bude mít skvělý výhled. Pozor na to, aby nevylezla na strom, ze kterého nebude moci slézt dolů. Více se dozvíte v horoskopu pro kočky na tento týden (od 23. do 29. srpna 2010).

Horoskop pro kočky - beranBeran (21. 3. – 20. 4.)

Znalci koček jistě ví, že bombajská kočka je velmi aktivní tvor, který má rád kontakt s lidmi. Pokud máte doma Beránka, trochu si těchto vlastností užijete bez ohledu na plemeno. Nebude to lehké období, protože budou vyžadovat hraní, a to skoro neustále. Budou sice i odpočívat, ale dlouho jim to nevydrží.

Horoskop pro kočky - býkBýk (21. 4. – 20. 5.)

Sice si užijete více klidu s vaším kočičím Býkem, ale je to jen přechodné období, které se zase rychle vrátí do normálu. Býci jsou prostě naladěni na vše, co souvisí s pohybem a rošťárnami. Nezbývá, než je nechat vypustit trochu energie, protože jí mají doslova přebytek. Zase přijde doba mazlení a spánku.

Horoskop pro kočky - blíženciBlíženci (21. 5. – 21. 6.)

Pokud po svém kočičím Blíženci něco chcete, doporučuje se využít diplomacie a přemlouvání, nebo to prostě vzdát. Jiné možnosti nemáte. Ještě ho můžete přimět alespoň ke společným hrám a dovádění. Tomu jedinému neodolá. Rozhodně se nepokoušejte vyžadovat naučené kousky.

Horoskop pro kočky - rakRak (22. 6. – 22. 7.)

Kočičí Rak má trochu zvláštní období, ve kterém se nebudete úplně dobře orientovat. Neumí se v tom orientovat ani on sám. Jednou je velmi dobře naladěn a za pár okamžiků se díváte na smutnou kočičku, která se jen tak plouží bez zájmu o cokoliv. Zkuste se s nimi více mazlit a hodně je hlaďte.

Horoskop pro kočky - levLev (23. 7. – 22. 8.)

Všimněte si, že když vašeho chlupáčka ve Lvu oslovíte, otočí se, ale rychle zase dělá, že nic neslyšel. Pokud tedy nemáte v ruce nějakou tu dobrotu. Pak se k vám rád přitulí. Musíte si ho prostě nějak získat. Takže doporučení pro tento týden je, nakupte spoustu kočičích pamlsků, budete je potřebovat.

Horoskop pro kočky - pannaPanna (23. 8. – 22. 9.)

Ruská modrá je spíše klidnější plemeno, které je velmi vázané na své dvounohé kamarády. Pokud je to navíc Panna, nespustí vás z očí. Ráda bude mít přehled o všem, co zrovna děláte a zda se nechystáte někam ven bez ní. Nenechávejte ji tedy dlouho samotnou. Pokud nebude zbytí, nezapomeňte jí to vynahradit.

Horoskop pro kočky - váhyVáhy (23. 9. – 23. 10.)

Kočičí Váhy se projeví velmi zajímavými kousky, které překvapí. Ne vždy ale příjemně. Budou umět dát najevo nejen svou radost, ale i žárlivost nebo nespokojenost. Mají prostě dost schovávání a tichého ventilování svých citů a pocitů. Tak to zkuste tolerovat a spíše si všímat, co vám zrovna říkají.

Horoskop pro kočky - štírŠtír (24. 10. – 22. 11.)

Pokud si nevíte tak úplně rady s tím, co vám chce váš kočičí Štír vlastně sdělit, zkuste zavítat na našem portálu do sekce Chování koček. Dozvíte se spoustu zajímavých věcí, které by mohly být v budoucnu užitečné. Zatím ale zcela postačí, pokud si budete svého mazlíčka více všímat a poslouchat ho.

Horoskop pro kočky - střelecStřelec (23. 11. – 21. 12.)

Kočičky ve znamení Střelce si rády vyhlédnou místo, odkud bude vidět co nejdál a co nejvíce. Je tedy možné, že k odpočinku si budou vybírat místa, která nejsou až tak obvyklá. Zkuste jim to ale umožnit třeba tím, že zakoupíte větší škrabadlo, nebo vyrobíte poležení někde ve výšce. Budou vám vděčné.

Horoskop pro kočky - kozorohKozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Stále nezapomínejte na to, že váš chlupatý Kozoroh má za ušima a rád cokoliv předvede. Nebudete ho muset ani uplácet. Má to prostě formou hry a předvádět se bude velmi rád. Nezapomínejte tedy na odměny a pochvaly, kterých si užije doslova plnými doušky. Má v tomto směru skvělé období.

Horoskop pro kočky - vodnářVodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnářům se připisuje poměrně tvrdá hlava, a pokud máte doma chlupáčka v tomto znamení, není vám co závidět. Sice je to stále tentýž mazánek, který se bude umět přitulit, ale pokud si postaví hlavu, neuděláte vůbec nic. Je mu to ale dané, tak se to nesnažte řešit. Stejně by to nemělo smysl.

Horoskop pro kočky - rybyRyby (21. 2. – 20. 3.)

Mainská mývalí kočka nemá s vodou žádný problém, a pokud máte doma Rybu, poznáte to sami. Zkuste jí umožnit přístup k trošce vody. Bude ji velmi bavit vyvádět kočičiny právě s vodou. Zcela postačí, napustíte-li menší misku, aby si v ní mohla vycachtat alespoň tlapky. Zasmějete se.

 

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?