Horoskop na týden pro kočky a kocoury

30. srpna 2010

Kočičky ve znamení Blížence rády sdílí vaši přítomnost. Přijdou se poměrně často pomazlit, tak toho využijte a zkuste se s nimi více sblížit. Máte skvělou příležitost. Získáte kamaráda na celý život, který bude navíc věrný. Více se dozvíte v horoskopu pro kočky na tento týden (od 29. srpna do 5. září 2010)

Horoskop pro kočky - beranBeran (21. 3. – 20. 4.)

Už nevíte, co vymyslet, abyste vašeho mazlíčka ve znamení Berana zabavili na trochu delší dobu? Zkuste náš portál a sekci Kočičí hry a výchova. Zde najdete spoustu nápadů, jak svého chlupáče zabavit a co zakoupit nebo vyrobit. Není to až tak těžké, chce to jen dostatek fantazie.

Horoskop pro kočky - býkBýk (21. 4. – 20. 5.)

Česká kadeřavá kočka je velmi hravý tvor, který se i celkem hlasitě projevuje. Pokud máte doma kočičku ve znamení Býka, užijete si komunikace s ní dostatečně. Stále bude něco vyprávět a doufat, že jí odpovíte. Zkuste si s ní více povídat. Zjistíte, jak moc vám nejen rozumí, ale i chápe.

Horoskop pro kočky - blíženciBlíženci (21. 5. – 21. 6.)

Kočičky ve znamení Blížence se rády stulí do klubíčka ve vašem klíně, kde se budou cítit v bezpečí. Velmi by přivítaly společníka, tak o něm zkuste popřemýšlet. V současné době jim není moc dobře, když zůstanou samotné. O to víc se ale budou mazlit. Tak toho využijte a lásku opětujte.

Horoskop pro kočky - rakRak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud máte doma kočičku ve znamení Raka, docela snadno si ji získáte. Není ani potřeba vymýšlet všelijaké finty. Postačí, pokud se jí budete věnovat a hrát si s ní. Jakmile ale projeví zájem o samotu a odpočinek, dopřejte jí to. Možná to vypadá, že musí být po jejím, ale zkuste toto období prostě tolerovat.

Horoskop pro kočky - levLev (23. 7. – 22. 8.)

Dočkáte se trochu drsnějšího chování, pokud se vašemu Lvu nebude cokoliv zamlouvat. Nenuťte ho tedy do ničeho, co sám nechce. Chování se sice moc bránit nebude, ale jen v případě, že bude sám chtít. Má prostě období, které musí být podle jeho představ, a nesnese, pokud bude něco muset. 

Horoskop pro kočky - pannaPanna (23. 8. – 22. 9.)

Pokud si vaše kočičí Panna postaví hlavu a nehnete s ní, zkuste to tak prostě nechat. Ona přijde, jakmile zjistí, že ji nehodláte přemlouvat. Bude také trochu vybíravá  v potravě, ale na to jste již stejně zvyklí. Neměli byste ale ustupovat. Jinak si na to zvykne a pak si vás velmi snadno omotá kolem packy.

Horoskop pro kočky - váhyVáhy (23. 9. – 23. 10.)

Kočičky ve znamení Vah uvítají spíše klid a pohodu. Himálajsko-perská kočka nevyžaduje naprosto nic výjimečného a vyhovuje jí spíše titul pozorovatele. Takové teď budou všechny Váhy. Připravují se na jinou roční dobu, a sbírají tak energii na dny, které nebudou až tak přívětivé a teplé.

Horoskop pro kočky - štírŠtír (24. 10. – 22. 11.)

Máte velkou šanci svého kočičího Štíra naučit samostatnosti a poslušnosti. Je nastaven na vaše povídání a vůbec všechno, co chcete. Jen je nutné používat taktiku a mít trpělivost. Snese se i s jiným druhem. Pokud tedy plánujete jiné zvířátko, je na to vhodná doba. Bude si rozumět dokonce i s myší.

Horoskop pro kočky - střelecStřelec (23. 11. – 21. 12.)

Není asi nic, co by vašeho chlupatého Střelce nezaujalo. Budou ho zajímat hlavně věci nové, a pokud pořídíte do bytu cokoliv, co ještě nezná, jeho reakce může být velmi zajímavá. Seznamování je nyní jeho doménou a velmi rád ochutná a očichá úplně vše. Proto pozor na to, co se povaluje venku.

Horoskop pro kočky - kozorohKozoroh (22. 12. – 20. 1.)

O kočkách panuje mýtus, že jsou falešné. Pokud máte doma Kozoroha, můžete všem, kdo toto hlásají ukázat, že pravý opak je pravdou. Jeho věrnost totiž bude více než jasná a rozhodně nefalšovaná. Pokud má oblíbeného dvounožce, nehne se od něj a bude velmi smutný, pokud ho nechá samotného.

Horoskop pro kočky - vodnářVodnář (21. 1. – 20. 2.)

O Vodnářích je známo, že velmi rádi zkoumají nové věci. Vaše kočička v tomto znamení ale tyto projevy zrovna nepředvede. Není nutné kupovat nové hračky, protože jí nic říkat nebudou. Pokud plánujete stěhování, zkuste s tím ještě chvilku počkat, nové prostředí totiž nebude moc dobře snášet.

Horoskop pro kočky - rybyRyby (21. 2. – 20. 3.)

Svoji kočičí Rybku poměrně často najdete na místě, které je klidné, teplé a odkud bude mít dobrý výhled na dění kolem ní. Studené období jí moc dobře nedělá, tak ani běhání po venku jí moc vyhovovat nebude. Stulí se raději do peřin a prospí většinu dne. Zaměřte se nyní na uši a oči, kontrolujte je.

 

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?