Horoskop na týden pro kočky a kocoury

18. října 2010

Kočičí Ráčkové dokážou načerpat energii nejen spánkem a krmivem, získávají ji také z přítomnosti dalších jedinců. V tom jsou mistři. Nikomu ale nic neberou, jen vědí, jakým způsobem ji získat, tak toho prostě využívají ke svému prospěchu. Více se dozvíte v horoskopu pro kočky na tento týden (od 18. do 24. října 2010).

Horoskop pro kočky - beranBeran (21. 3. – 20. 4.)

Konečně sice bude s vašimi Berany trochu řeč, ale zatím to ještě nebude úplně ono. Je ale na vás, zda se vám ho podaří přimět k nějaké aktivitě. Pokud ovšem víte, co má rád a co na něj platí, nebude to až tak těžké. Je jen nutné mu rozumět a snažit se mu vyhovět. Nejspíš vás totiž opravdu poslechne.

Horoskop pro kočky - býkBýk (21. 4. – 20. 5.)

Velmi společenské plemeno je například devon rex, ale pokud máte doma kočičku ve znamení Býka, moc společenská nebude a to ani navzdory dané povaze. Přivítá spíše klid a možnost se uplatnit hlavně sama, bez cizí pomoci. Je pravda, že její nápady vám až tak vonět nebudou, ale s tím nic nenaděláte.

Horoskop pro kočky - blíženciBlíženci (21. 5. – 21. 6.)

Sice si užijete trochu klidu, protože váš kočičí Bllíženec moc vaši společnost vyhledávat nebude, ale mohli byste být nervózní, přestože nic vážného nehrozí. Pro klid duše je sice možná návštěva veterinární ordinace, ale nejspíš zjistíte, že naprosto zbytečná. Přesto se pokuste nic nezanedbat.

Horoskop pro kočky - rakRak (22. 6. – 22. 7.)

Jakmile se objeví někdo, z koho ucítí váš kočičí Rak tu správnou energii, okamžitě se na něj nalepí. Je pro něj přirozené, že tyto věci vnímá, a umí je také náležitě využít. Platí to i o ostatních zvířátkách. Čili pokud máte aktivní další kočičku nebo pejska, váš miláček neodolá a docela zásadně si zařádí.

Horoskop pro kočky - levLev (23. 7. – 22. 8.)

Pokud máte doma plemeno simaská kočka, určitě se nenudíte. Nebude to jiné, pokud máte doma jakoukoliv kočičku ve znamení Lva. Její rošťárny budou trochu na hraně a občas budete muset zvýšit hlas. Hlavně to ale nepřehánějte, protože bude mít tendenci se urazit. Pak jí přemluvit bude docela náročné.

Horoskop pro kočky - pannaPanna (23. 8. – 22. 9.)

Stále sice hlídejte, jak je na tom vaše kočičí Panna, co se týká dutiny ústní, ale problémy odejdou, a to poměrně rychle. Pokud se ale léčí, stále pokračujte v tom, co vám určil veterinář. Není dobré léčbu přerušovat, i když vidíte, že se cítí dobře. Jinak nic mimořádného nečekejte. Budou to vaši miláčci, jak je znáte.

Horoskop pro kočky - váhyVáhy (23. 9. – 23. 10.)

Kočičky ve znamení Vah vám budou dost často ležet na klíně a spokojeně vrnět. To bude vlastně jejich současnou každodenní náplní. Tak je hlavně neodbývejte a pokuste se s nimi pomazlit pokaždé, když budou mít ony chuť. Do budoucna tak získáte skvělého přítele, který přijde dokonce i na zavolání.

Horoskop pro kočky - štírŠtír (24. 10. – 22. 11.)

Somálská kočka má za ušima a nic důležitého jí neunikne. Ovšem důležitého pro ni. Kočičky ve Štíru budou dobře sledat, co děláte, jakým způsobem a co by si z toho mohly do budoucna osvojit. Bude je ale bavit jen to, co ony uznají za vhodné. Můžete jí sice ukázat, co byste chtěli, aby uměla, ale úspěch je nejistý.

Horoskop pro kočky - střelecStřelec (23. 11. – 21. 12.)

Kočičí Střelci neposedí a nepostojí. Pokud máte kočičku, která chodí ven, nejspíš ji doma neudržíte ani heverem. Domácí kočičky zase budou pobíhat po bytě a hledat, čím by se zabavily. Zkuste nové hračky, nebo třeba hry, které ji zaujmou. Rozhodně ale úplný klid a pohodu moc nečekejte.

Horoskop pro kočky - kozorohKozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Zvláštní schopnosti chlupáčů Kozorohů se rozvinou zcela naplno. Dokážou naprosto přesně odhadnout třeba to, jakou máte náladu. Budou se vám ji buď snažit napravit nebo vás v dobré náladě udržovat. Jsou to prostě neuvěřitelná zlatíčka, která by se pro svého dvounožce rozkrájela, i když  to tak často nevypadá.

Horoskop pro kočky - vodnářVodnář (21. 1. – 20. 2.)

Kočičí Vodnáři rádi prozkoumají každou novou věc. Vše je bude neuvěřitelně zajímat a to hlaavně tehdy, objeví-li se v jejich blízkosti něco nového. Pokud uvidíte, že je právě v tom nejlepším, vezměte kameru, určitě natočíte velmi legrační záběry. Zcela postačí, přibude-li doma cokoliv nového.

Horoskop pro kočky - rybyRyby (21. 2. – 20. 3.)

Pohodlnost bude druhé jméno vaší kočičky ve znamení Ryb. Nebude se zbytečně namáhat, když si dopředu nezjistí, že to za námahu stojí. Pokud tedy nebude zrovna nakloněna vašim povelům, je to tím, že ví, že z toho nic do budoucna ona sama mít nebude. Zkuste odměňovat pamlsky, na ty totiž nejspíš uslyší.

 

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?