Horoskop na týden pro kočky a kocoury

1. listopadu 2010

Kočičí Rybky budou mít trochu tendenci přehánět své majetnické pudy. Bude jim vadit vše, co by mohlo být nešetrným vstupem do jejich území, ale také braní jejich věcí. Je to období přechodné, tak si ho zkuste nevšímat a trochu více tolerovat. Nemyslí to zle. Více se dozvíte v horoskopu pro kočky na tento týden (od 1. do 7. listopadu 2010).

Horoskop pro kočky - beranBeran (21. 3. – 20. 4.)

Pokud doma máte nebo znáte plemeno permská dlouhosrstá kočka, jistě víte, že je velmi přítulná a dokáže si svého pána získat. Zároveň ale také velmi všetečná a rozhodně i podnikavá. Beránci mají v povaze spoustu věcí, ale nyní se projeví právě tyto vlastnosti. Na druhou stranu, budete jim ochotni vše odpustit.

Horoskop pro kočky - býkBýk (21. 4. – 20. 5.)

Stejně jako kartouzská kočka budou všichni Býčci spíše klidní a moc vyrušovat rozhodně nebudou. Rádi si najdou klidné místo a tam si budou přemítat o svých plánech do budoucna. Teď prostě energií šetří a moc dobře vědí proč. Nedostává se jim tolik elánu, kolik by sice chtěli, ale je to otázka jen krátkého času.

Horoskop pro kočky - blíženciBlíženci (21. 5. – 21. 6.)

V sekci Výživa a krmení koček najdete spoustu článků o tom, co by váš malý Blíženec jíst měl a co zase ne. Zkuste se na tyto rady zaměřit. On sám totiž tak úplně nerozumí tomu, že by mu některá jídla mohla i ublížit. Zvláště v této době, kdy je jeho zažívání choulostivější. Je prostě jen na vás ho dobře ohlídat.

Horoskop pro kočky - rakRak (22. 6. – 22. 7.)

Kočičky se projevují různě, velmi často ale právě mňoukáním a dalšími zvuky, které někdy nedokážete ani specifikovat. Záleží na náladě a snaze vám cokoliv sdělit. Pokud máte doma Raka, takové projevy i zaznamenáváte. Zkuste se na ně tedy zaměřit a vypozorovat, co vám sděluje. Má totiž nyní velmi kreativní myšlení.

Horoskop pro kočky - levLev (23. 7. – 22. 8.)

Javánská kočka je charakteristická svojí družnou povahou a velmi nerada zůstává sama. Může se to totiž dost výrazně projevit na jejích náladách a chování. Lvi mají nyní jasně dáno, že by společnost rozhodně měli stále nějakou mít. Zkuste se jim tedy dostatečně věnovat. Rozhodně neprohloupíte a váš miláček bude spokojený.

Horoskop pro kočky - pannaPanna (23. 8. – 22. 9.)

Pokud se ptáte, zda si může vaše kočičí Panna zvyknout třeba na králíčka, protože po něm moc toužíte, zkuste si přečíst článek Soužití kočky a zakrslého králíčka. Zjistíte, že to rozhodně jde. Nyní je navíc i vhodná doba na takové seznamování. Je ale nutný dohled, proto nic raději neponechávejte náhodě.

Horoskop pro kočky - váhyVáhy (23. 9. – 23. 10.)

Kočky obyčejně nemají problém se změnou počasí. Jen si někdy dopřávají více spánku, aby nabraly potřebnou energii. Pak ale opět vyrazí na svoje obchůzky, bez kterých se neobejdou. Pokud máte doma Váhu, právě vás se týká pár dní klidu, kdy bude načerpávat potřebnou dávku energie. Tak ji v klidu nechte.

Horoskop pro kočky - štírŠtír (24. 10. – 22. 11.)

Pokud máte rádi aktivnější kočičky, jistě víte, že právě takové plemeno je třeba cornish rex. Ale jestliže máte doma Štíra jakéhokoliv plemene, dostatečně si užijete různého běhání a pošťuchování z jeho strany. Nechce zahálet, a proto žádá, abyste si zahráli s ním. Tak mu tu radost prostě dopřejte, bude vám vděčný.

Horoskop pro kočky - střelecStřelec (23. 11. – 21. 12.)

V článku Proč kočka žere trávu se dočtete, že jí velmi pomáhá v trávení. Váš Střelec rozhodně potřebuje nějakou menší pomoc právě v tomto směru. Pokud nemáte k dispozici trávu, zkuste jiné prostředky, které jsou běžně k dostání ve všech obchodech pro zvířátka. Jeho trávení je sice náchylnější, ale není ohrožené.

Horoskop pro kočky - kozorohKozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kočičky mají všeobecně velmi dobře vyvinutý orientační smysl. Kozorohové ale mají tendenci se zatoulat poměrně daleko a pak těžce hledat cestu domů. V těchto dnech by tedy měli mít zvýšený dozor z vaší strany. Možná by bylo dobré vymyslet něco, co ho udrží doma. Například ve stejnou hodinu podávaná laskomina.

Horoskop pro kočky - vodnářVodnář (21. 1. – 20. 2.)

Určitě jste si již všimli, jak si vaše kočka neustále trénuje lov na všem možném. Vodnáři mají nyní velmi dobře vyvinutý právě tento smysl. Venkovní kočičky tedy budou často nosit domů ukazovat svoje úlovky. Ty domácí se zase budou soustředit na své hračky. A nejen na ně. Pozor na ruce a nohy, pokud si s nimi budete hrát.

Horoskop pro kočky - rybyRyby (21. 2. – 20. 3.)

Cejlonská kočka má sice trochu komplikovanou povahu, ale vše pramaní z její nadmíru vyvunuté teritoriálnosti. Svoje území prostě brání za každou cenu. Rybky všeobecně budou nyní velmi špatně snášet, pokud jim do jejich domova někdo přibyde, byť jen na návštěvu. Zkuste je tedy nyní trochu více tolerovat.

 

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?