Horoskop na týden pro kočky a kocoury

15. listopadu 2010

Kočičí Štíři budou hýřit aktivitou, a to celkem zajímavou. Na druhou stranu ale zvládnou i věci, které doteď moc nemuseli, nebo byli prostě líní se učit. Tak se pusťte do hraní s nimi, protože právě tak máte možnost je mnohému naučit. Více se dozvíte v horoskopu pro kočky na tento týden (od 15. do 21. listopadu 2010).

Horoskop pro kočky - beranBeran (21. 3. – 20. 4.)

Kočičí Beránci mají tak trochu za ušima, což vám nyní předvedou. Budou dělat ospalce a mrtvé brouky pokaždé, když budete chtít, aby vyvinuli nějakou aktivitu. Ale jakmile se nebudete dívat, roztočí to na plné obrátky. Energie mají celkem dost, jen se nechtějí předvádět. Svoje dovádění si chtějí užít v klidu.

Horoskop pro kočky - býkBýk (21. 4. – 20. 5.)

Na kočičky v Býku si jen tak nepřijdete. Jsou to koumáci a mají hned na všechno reakci. Nepřekvapíte je ničím. Ale zkuste si s nimi zahrát, budete vidět, jak moc je to bude bavit. Jsou na své dvounožce sice nastaveni, ale přikázat si nic nenechají. Vše musí být spontánní a bez toho, aniž by to chtěl někdo další.

Horoskop pro kočky - blíženciBlíženci (21. 5. – 21. 6.)

Podle kožíšku se prý pozná, jaká bude doopravdy zima. Všimněte si svého mazlíčka, protože to vypadá, že nás čeká celkem krušné období. A co se týká Blíženců, bude potřeba se jejich srsti dostatečně věnovat. Nakupte kartáče a pusťte se do česání. Nejen, že budou mít krásný kožíšek, ale také jim to bude dělat moc dobře.

Horoskop pro kočky - rakRak (22. 6. – 22. 7.)

Zajistěte, aby měli vaši Ráčci dostatek místa. Budou se totiž chovat stejně, jako například habešská kočka. Pokud nemá dostatek prostoru na hraní a také dostatek možností se vydovádět, poradí si sama. Většinou se ale její aktivity budou týkat právě nábytku. Zkuste se postarat, aby vaše zařízení zůstalo bez úhony.

Horoskop pro kočky - levLev (23. 7. – 22. 8.)

I když si kočičí Lvi poradí celkem sami a vaši přítomnost už tolik vyžadovat nebudou, stále bude na vás, jakým způsobem se vám podaří svého miláčka přimět k nějaké aktivitě. Pokud bude mít náladu, což ale moc často ještě nebude, zahraje si s tím, co má nejraději, ale většinu času nyní hlavně prospí.

Horoskop pro kočky - pannaPanna (23. 8. – 22. 9.)

Jakmile uvidíte, že se vaše kočička v Panně nudí, zkuste s tím něco udělat. Jinak totiž hrozí, že začne vymýšlet, jak na sebe upozornit. A věřte, že její snaha bude hodně intenzivní. Chce být prostě alespoň chvíli středem pozornosti, tak jí to dopřejte. Nejen, že si to zaslouží, ale také vám za to bude vděčná.

Horoskop pro kočky - váhyVáhy (23. 9. – 23. 10.)

Stále ještě upozorněte každého nově příchozího, ať vaši malou Váhu nechá raději být, aby se přišla seznámit sama. Do ničeho jí nenuťte, zvědavost jí stejně nakonec nedá a přijde sama. Jen to bude přehánět s očicháváním a seznamováním se s vším, co bude nové. Má ale svoje období, tak věřte, že se nic mimořádného neděje.

Horoskop pro kočky - štírŠtír (24. 10. – 22. 11.)

Asijská kouřová kočka má tu vlastnost, že aktivitou jen hýří, ale i tak ji celkem snadno zvládnete. Pokud máte doma Štíra, nebude to jiné, ať už je váš miláček jakéhokoliv plemene. Jsou to prostě veselí jedinci, ale pokud po nich budete něco chtít, rádi vám vyhoví. Úplně nejraději poslechnou, budete-li je volat na jídlo.

Horoskop pro kočky - střelecStřelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci budou trochu teritoriální a nevyzpytatelní, cože se týká třeba plemene cejlonská kočka. Moc se totiž o jejich chování neví, protože žijí hlavně v noci. Váš miláček tak tajemný sice nebude, ale v některých momentech si nebudete jisti, že je to skutečně váš mazlíček. Nezbývá, než toto období nějak vydržet.

Horoskop pro kočky - kozorohKozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kočičí Kozorohové se budou chovat tak, jak to znáte. Občas se vám sice bude zdát, že jim něco chybí, protože jejich odpočinek bude celkem vydatný, ale není třeba se obávat. Jsou v pořádku. Ovšem pro klid duše je možné navštívit veterinární ordinaci. Mimoto budou v těchto dnech snášet dobře očkování.

Horoskop pro kočky - vodnářVodnář (21. 1. – 20. 2.)

Je neuvěřitelné, jací jsou v těchto dnech právě kočičky ve znamení Vodnáře. Jsou sice pro každou špatnost a všechno se jich týká, ale jinak také velmi tvární. Není asi lepší období pro to naučit je všemu, co ještě neumí. Nejen že se budou učit rádi, ale také si budou hodně pamatovat, což se projeví skoro okamžitě.

Horoskop pro kočky - rybyRyby (21. 2. – 20. 3.)

Pokud plánujte, že naučíte chodit vaši kočičí Rybku třeba na vodítku, pusťte se do toho. Stejně dobře je nastavena třeba siamská kočka, která s tím nemá problém. Ale všeobecně bude platit, že váš mazlíček toto zvládne poměrně brzy a dokonce rád. Tak mu tu radost dopřejte. Můžete pak chodit na procházky.

 

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?