Horoskop na týden pro kočky a kocoury

6. prosince 2010

Kočičky ve znamení Vodnáře budou vyžadovat trochu individuální přístup. Musíte si dobře všímat toho, jak je právě naladěná. Jednou to totiž nebude nic moc, ale během chvilky vám dá moře lásky, kterou si jistě zasloužíte. Zkuste jí to oplatit třeba pamlskem. Více se dozvíte v horoskopu pro kočky na tento týden (od 6. do 12. prosince 2010).

Horoskop pro kočky - beranBeran (21. 3. – 20. 4.)

Vaši chlupatí Beránci budou trochu více náchylní k nemocem oušek. Proto je pravidelně prohlížejte, a pokud zaznamenáte cokoliv, co není běžné, navštivte veterinární ordinaci. I z malého problému se může stát problém větší, pokuste se tedy nic nezanedbat. I pravidelná vizuální kontrola by měla být běžná.

Horoskop pro kočky - býkBýk (21. 4. – 20. 5.)

Sibiřská kočka je známá svou mírnou povahou a přítulností, ale co se cizích lidí týká, je velmi ostražitá. Váš Býček na tom bude stejně. K vám se rád přitulí, ale každou návštěvu si dobře prolustruje, nebo po její čas bude ležet někde v ústraní. Prostě, nyní moc nepočítejte s tím, že se budete svým miláčkem chlubit.

Horoskop pro kočky - blíženciBlíženci (21. 5. – 21. 6.)

Pokud se týká vašeho Blížence, bude velmi hravý. Chováním se bude podobat plemeni japonský bobtail, který si hraje rád a nepotřebuje k tomu nikoho jiného, vystačí si zcela sám. Přesto ale snese další zvířátka a to i úplně jiný druh. Zkuste popřemýšlet o tom, zda by se u vás nenašlo místo pro ještě jednoho kočičáčka.

Horoskop pro kočky - rakRak (22. 6. – 22. 7.)

Stále mějte na paměti, že vašeho kočičího Raka potěšíte vším, co je nové a co nezná. Rád se zapojí do her se vším, s čím si ještě neměl možnost hrát. Celé hodiny tak bude trávit svojí vlastní aktivitou a vás nechá na pokoji. Pomazlit se sice přijde, ale bude se jednat spíše o jev sporadický. Ale alespoň si odpočinete.

Horoskop pro kočky - levLev (23. 7. – 22. 8.)

Kurilský bobtail má i přes svoji přísnou mimiku velmi hravou povahu a k lidem je vstřícný. Váš Lev se nyní nebude tvářit moc přátelsky, ale jakmile najde příležitost k tomu pořádně si zadovádět, uvidíte na jeho očích, jak moc ho to baví a jak moc si to užívá. Dopřejte mu tedy trochu toho rošťačení.

Horoskop pro kočky - pannaPanna (23. 8. – 22. 9.)

Pokud máte doma kočičku ve znamení Panny, zřejmě jste zaznamenali, že její nálada se tak trochu střídá a někdy s ní není absolutně žádná řeč. Toto období sice ještě chvíli potrvá, ale poměrně brzy se vzpamatuje úplně. Pokud chystáte doma vánoční výzdobu, záruka je, že toto ji chladnou nenechá ani trochu.

Horoskop pro kočky - váhyVáhy (23. 9. – 23. 10.)

Pokud se hodláte zúčastnit některé z našich soutěží, nyní budete mít možnost udělat si do zásoby nějaké hezké snímky. Stejně jako asijská jednobarevná kočka, která si nejen ráda hraje, ale ostatní o tom také moc dobře ví, bude si hrát i vaše Váha. Její řádění ale zřejmě nezůstane bez nějakých škod.

Horoskop pro kočky - štírŠtír (24. 10. – 22. 11.)

Pokud vás vaši kočičí Štíři trochu unavují tím, jak za vámi neúnavně běhají a čekají, kdy budete něco dělat, aby mohli pomoci, máte trochu smůlu. Tento způsob zábavy ho bude ještě nějakou dobu velmi bavit. Zkuste ale zakoupit kočičí tunel nebo jinou zajímavou hračku, která by ji mohla na chvíli zabavit jinak.

Horoskop pro kočky - střelecStřelec (23. 11. – 21. 12.)

Vaši Střelci nyní budou mít jedno společné, neutuchající aktivitu, kterou musí někde vybít. Ale pozor, mají to velmi dobře promyšlené. Nehodlají poslouchat hubování a kárání všeho druhu, proto budou i opatrní. Pro vás to znamená, že budete mít doma mnohem lepší program, než který dávají v televizi.

Horoskop pro kočky - kozorohKozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Zcela jistě víte, že i kočičky mají problém se zubním kamenem a občas se zoubky vůbec. Pokud máte doma kočičku ve znamení Kozoroha, trochu více hlídejte, jak je na tom právě v tomto směru. Je docela možné, že se nějaké problémy objeví, protože období není zrovna ideální. Zkuste  i speciální krmivo.

Horoskop pro kočky - vodnářVodnář (21. 1. – 20. 2.)

Evropská kočka, stejně jako kočka domácí, je tvor, který je zcela individuální, co se povahy týká. I váš Vodnář bude trochu nevyzpytatelný. Jednou se přijde pomazlit a vám se bude zdát, že snad nikdy nebude mít dost, jindy se k vám otočí zády a nepřemluvíte ho ani omylem. Ale nechte ho být, ono ho to přejde.

Horoskop pro kočky - rybyRyby (21. 2. – 20. 3.)

Kočičí Rybky budou stále docela mazlivé, i když nyní si budou umět vychutnat volný čas i jinými aktivitami. Rozhodně to ale nebudou přehánět. Zaujme je snad jen to, pokud se bude v kuchyni připravovat jakákoliv dobrota na vánoční stůl, rozhodně si nenechají ujít právě tuto přípravu. Rádi se zapojí do práce.

 

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?