Horoskop na týden pro kočky a kocoury

20. prosince 2010

Vánoce jsou už za dveřmi a určitě přemýšlíte, co dáte svému čtyřnohému miláčkovi pod stromeček. Každý je jiný a některý ani o dárky nestojí, jako například Vodnáři. Tady zcela postačí, pokud budete naslouchat jeho potřebám pomazlit se. Více se dozvíte v horoskopu pro kočky na tento týden (od 20. do 26. prosince 2010).

Horoskop pro kočky - beranBeran (21. 3. – 20. 4.)

Nezbývá, než popřát krásné a veselé svátky, protože přesně takové je budete mít, pokud máte doma kočičku ve znamení Berana. Celou atmosféru vnímá už teď a nebude vlídnějšího a klidnějšího tvorečka na této planete. Až tedy na drobné výjimky se připravte, že tyto nejkrásnější svátky oslavíte ve velké pohodě.

Horoskop pro kočky - býkBýk (21. 4. – 20. 5.)

Kočičí Býci velmi rádi komunikují. Pokud ale máte doma například plemeno kartouzská kočka, moc mňoukání si neužijete. Ale rozhodně to neznamená, že si nenajde jiný způsob, jak vám cokoliv sdělit. Prostě a jednoduše, rád si povídá a v těchto dnech si docela přijdete na své. Nezapomeňte, že musíte odpovídat.

Horoskop pro kočky - blíženciBlíženci (21. 5. – 21. 6.)

Ragdol patří sice mezi polodlouhosrstá plemena, ale nepotřebuje až tolik péče o srst. Ovšem, pokud máte doma Blížence, budete se mu muset v tomto ohledu trochu více věnovat. Jeho srst i kůže budou trochu náchylnější. Kontrolu tedy neopomínejte a to hlavně u těch kočiček, které mají možnost běhat venku v mrazech.

Horoskop pro kočky - rakRak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud si nevíte s čímkoliv rady, obraťte se na naší rubriku Kočičí poradna, kde se dozvíte mnoho zajímavého. Vaši Ráčci totiž budou trochu nečitelní a mohlo by se stát, že prostě nebudete vědět, jak mu vyhovět. Ale ani on sám neví, co by vlastně chtěl. Zkuste toto období přečkat, nebude trvat dlouho.

Horoskop pro kočky - levLev (23. 7. – 22. 8.)

Pokud chcete svého kočičího Lva trochu vychovat a navíc máte doma plemeno turecká angora, nebude to vůbec těžké. Ale nezáleží na tom, jaký druh kočičky doma máte. Velmi ráda se totiž bude učit novým věcem a také svoje nově naučené kousky pak hravě předvede. Tak jen vychovávejte a cvičte, máte úžasnou možnost.

Horoskop pro kočky - pannaPanna (23. 8. – 22. 9.)

Zkuste si na našich stránkách přečíst něco o tom, co by kočičky jíst měly a co ne. Zvláště, pokud máte doma kočičku ve znamení Panny. Její zažívání bude trochu choulostivější, tak k ní přistupujte hlavně opatrně. Bude nutné vánoční jídelníček trochu upravit, ale jen po kočičím způsobu. Jinak by mohly mít problémy.

Horoskop pro kočky - váhyVáhy (23. 9. – 23. 10.)

Kočičky ve znamení Vah mají velmi bystrou mysl a vůbec nepotřebují žádné vedení. Zvláště, máte-li doma kotě. Jeho hravost má svůj řád, a pokud se dobře zadíváte, najdete v tom i příběh. Teď ji tedy chvíli nechte, ať se vychovává sama. Potřebuje vypilovat svoje kočičí umění a to ji žádný člověk nenaučí.

Horoskop pro kočky - štírŠtír (24. 10. – 22. 11.)

Pokud váš Štír miluje hru, což je mu od přírody dané stejně jako třeba plemeni balinéská kočka, nebude třeba se mu tolik věnovat. Spíš bude nutné ho více hlídat. Obzvlášť, máte-li doma již nastrojený vánoční stromek. Ten ji totiž bude zajímat asi ze všeho nejvíc. Zkuste proto nakoupit nějaké nové hračky už před Ježíškem.

Horoskop pro kočky - střelecStřelec (23. 11. – 21. 12.)

Zkuste popřemýšlet o škrabadle, které bude mít trochu větší rozměry. Velmi oblíbené začínají být kočičí stromy, kde mají možnost šplhu, co jen hrdlo ráčí. Váš kočičí Střelec totiž svoji energii a aktivitu bude věnovat hlavně tomuto druhu sportu. Chcete-li si tedy ušetřit nábytek, dopřejte mu šplh bez omezení.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)Horoskop pro kočky - kozoroh

Kočičí Kozorozi nejsou sice moc nároční, ale moc se jim budou zamlouvat nové věci. Pokud tedy stále přemýšlíte o dárku pod stromeček, uděláte radost hlavně hračkou. Nepohrdnou sice ani laskominami určenými kočkám, ale pokud si budou moci se svým dárkem i pohrát, budou velmi šťastní. Máte spoustu možností, jak to vyřešit.

Horoskop pro kočky - vodnářVodnář (21. 1. – 20. 2.)

Až rozsvítíte vánoční stromeček, budete vidět, jak se zároveň rozsvítí oči i vašemu kočičímu Vodnáři. Pokud navíc máte doma plemeno česká kadeřavá kočka, tím spíše. Ta totiž umí ocenit krásu a klid. Pak se vám stočí na klíně do klubíčka a spokojeně zavrní. Nebude tedy nutné ani utrácet za dárky, bude vděčná hlavně za pohlazení.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)Horoskop pro kočky - ryby

Pokud stále přemýšlíte, co koupíte vaší kočičí Rybě pod stromek, zkuste něco zajímavého. Pořiďte si třeba akvárium nebo křečka. Její pozornost se okamžitě zaměří právě tímto směrem. Dobře ale zajistěte, aby k těmto tvorečkům pak nemohla. Ráda si totiž připomene svoje lovecké dovednosti a nejspíš ji neuhlídáte.

 

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?