Horoskop na týden pro kočky a kocoury

27. prosince 2010

Kočičky ve znamení Panny mají za ušima. Vůbec se totiž nemůže spoléhat na to, že je to klidný a vyrovnaný tvoreček. To sice stále je, ale jen co se nebudete dívat a vaše ostražitost bude ta tam, ukážou vám, zač je toho loket. Více se dozvíte v horoskopu pro kočky na tento týden (od 27. prosince 2010 do 2. ledna 2011).

Horoskop pro kočky - beranBeran (21. 3. – 20. 4.)

Trochu svého kočičího Beránka po Vánocích hlídejte, jeho zažívání není úplně v pořádku. Rozhodně mu nedávejte nic od stolu a zkuste být při tom opravdu důslední. Mohlo by se stát, že zbytek vánočního a následně novoročního času strávíte na některé veterinární klinice. Trochu jim také upravte krmný režim.

Horoskop pro kočky - býkBýk (21. 4. – 20. 5.)

Plemeno peterbald se během svého života s dvounožci stává na nich zcela závislé. U vašeho kočičího Býka to tak hrozné nebude, ale buďte si jistí, že i on vám teď dá občas najevo, jak moc mu chybíte, pokud nebudete doma. Pokud dostal pod stromeček dostatek hraček, mohlo by to pomoci, pokud ne, ještě nějaké kupte.

Horoskop pro kočky - blíženciBlíženci (21. 5. – 21. 6.)

Jak naučit koťátko na škrabadlo jistě víte, a pokud ne, zkuste si přečíst tento článek. Týká se i dospělých jedinců. Budou mít totiž tendenci zlobit a brousit si drápky i tam, kde nemohou. Pokud doma máte Blížence, tím spíše. Mají ale jen takové období. Tak jim zkuste občas i něco prominout a moc se na ně nezlobit.

Horoskop pro kočky - rakRak (22. 6. – 22. 7.)

Kočičí Ráčkové se sice ven moc nehrnou, ale rádi by. Odrazuje je jen zima. Pokud se ovšem jen trochu oteplí, budou mít tendenci utíkat. Zkuste je tedy více hlídat, a pokud domů dorazí urousaní od sněhu, rychle je osušte a dejte někam do tepla. Mohlo by se stát, že svoje toulky zaplatí nějakou rýmou nebo dokonce chřipkou.

Horoskop pro kočky - levLev (23. 7. – 22. 8.)

Orientální dlouhosrstá kočka je známá tím, že se velmi ráda mazlí. Váš Lev na tom bude stejně a také stejně jako toto plemeno nic od mazlení neodradí, bude to podobné i u vašeho miláčka, ať už je jakýkoliv. Tak mu to zkuste oplácet hlavně tím, že ho nebudete odhánět a vezmete si ho na klín, kdykoliv projeví zájem.

Horoskop pro kočky - pannaPanna (23. 8. – 22. 9.)

Pokud máte doma vánoční stromeček a dosud nechával vaši kočičí Pannu chladnou, nejspíš se to změní. Kouličky budou na zemi každou chvíli a cukroví nakousané. Na to ale pozor, protože by ji to mohlo stát zdravotní problémy. Nezbývá tedy, než ji lépe hlídat a cukroví ze stromečku raději rychle odstranit.

Horoskop pro kočky - váhyVáhy (23. 9. – 23. 10.)

Nálada vašich kočičích Vah bude někde na bodu mrazu. Je to ale dáno nejen počasím, ale i postavením hvězd. Bude sice nevrlá a moc legrace si s ní neužijete, ale to vůbec neznamená, že se nemáte pokoušet ji trochu rozveselit a přivést na jiné myšlenky. Ráda se totiž i tak zapojí do hry, obzvláště takové, kterou nezná.

Horoskop pro kočky - štírŠtír (24. 10. – 22. 11.)

Americká drsnosrstá kočka je známá tím, že k ostatním kočičím jedincům se chová dominantně a stále musí být po jejím. Štíři budou mít tendence ukazovat ostatním členům domácnosti, kdo je doma pánem. Ale zkuste to přehlížet jen do té doby, pokud to nezačne přehánět. Ono je to totiž zase přejde.

Horoskop pro kočky - střelecStřelec (23. 11. – 21. 12.)

Kočičí Střelci mají stále dobrou náladu a jen zřídkakdy ji něco zkazí. Dárečky zpod stromečku si rozhodně náležitě užijí a vy si při tom užijete spoustu legrace. Proto nezapomeňte, že právě probíhá soutěž s názvem Vánoční soutěž s miciny.cz. Zcela určitě se vám podaří pořídit skvělé foto.

Horoskop pro kočky - kozorohKozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Plete se vám váš kočičí Kozoroh stále pod nohama? Zřejmě toho už máte trochu dost, ale zkuste se obrnit větší trpělivostí. Stále tomu totiž není konec. Musí mít přehled o tom, co jeho dvounožec dělá a co z toho vyplívá pro něj. Občas mu totiž do klína spadne díky tomu i nějaká dobrota a on to moc dobře ví.

Horoskop pro kočky - vodnářVodnář (21. 1. – 20. 2.)

Má váš kočičí Vodnář stále radost z toho, že si užívá vaší přítomnosti? Tak toho prostě využijete. Je s vámi rád a tak to ještě nějakou dobu bude. Vaše odchody nebude snášet úplně dobře, ale o to víc bude rád, když se zase objevíte doma. Samotu prostě nemusí, možná by tedy bylo dobré popřemýšlet o kamarádovi.

Horoskop pro kočky - rybyRyby (21. 2. – 20. 3.)

O plemeni nebelung je známo, že má sice spoustu temperamentu, ale zároveň jí nedělá problémy se přizpůsobit prostředí. Vaše Ryba na tom bude obdobně. Její temperament zkrotíte ve chvíli, kdy jí dáte jasně najevo, že jsou věci, které si dovolit nemůže. Samozřejmě to znamená, že ráda poslechne i nějaký ten příkaz.

 

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?