Horoskop na týden pro psy a pejsky

6. září 2010

Pokud budete vašeho Býka cokoliv učit, bude to umět. Tady nyní trochu platí i rčení: pozor na to, co si přeješ, mohlo by se ti to splnit. Znamená to, že vše, co ho nyní naučíte, bude velmi rád do budoucna předvádět, a to poměrně často. Rád se vám zavděčí. Více se dozvíte v horoskopu pro psy na tento týden (od 6. do 12. září 2010).

Horoskop pro psy - beranBeran (21. 3. – 20. 4.)

Asi si říkáte, že váš miláček potřebuje lepší vedení, jistější ruku, vhodnějšího trenéra. Ale jediné, co teď chce a co byste mu měli dát, je více volnosti a klidu. Jeho mysl je sice trochu zmatená, ale rozhodně ne hloupá a omezená. Jen čeká na lepší období, kdy bude vědět jasněji, že tohle chce a tohle vůbec ne.

 

Horoskop pro psy - býkBýk (21. 4. – 20. 5.)

Není asi vhodnější období naučit vašeho psího Býka všechno to, co byste chtěli, aby uměl. Pozor ale! Bude to opravdu umět a také později používat. Měli byste mít tedy jasno v tom, co bude do budoucna ovládat. Pokud je to pejsek hlídací, měli byste ho učit právě to, pokud po něm chcete jiné dovednosti, zaměřte se na ně.

Horoskop pro psy - blíženciBlíženci (21. 5 – 21. 6.)

Pejsci ve znamení Blíženců rádi uposlechnou, ovšem tehdy, ucítí-li, že z toho budou nějak profitovat. Zkuste jim to tedy odpustit a občas je také něčím obdarovat, i když to není tak úplně zvykem. Pak totiž půjde vše snáze a rychleji. Musí prostě vědět, že za to či ono budou něco mít a zároveň si to užijí.

Horoskop pro psy - rakRak (22. 6. – 22. 7.)

Už vám váš psí Ráček předvedl, jak skvěle umí simulovat? Pokud ne, dočkáte se určitě nyní. Velmi snadno totiž zjistí, že je to možnost, jak si zajistit pozornost a péči. Sice se mu jí dostává, ale chce ještě víc. Tento týden se tedy zaměřte na mazlení, rozmazlování, chování a poskakování, jak on chce.

Horoskop pro psy - levLev (23. 7. – 22. 8.)

Holandský pinč je pejsek velmi aktivní a snášenlivý. Pokud máte doma navíc Lva, bude to stejné. Vůbec se tedy nemusíte bát brát ho do společnosti jiných lidí či pejsků. Až na malé výjimky, samozřejmě. Pozná nové tváře a bude připravený se kamarádit i později, až se důkladně seznámí.

Horoskop pro psy - pannaPanna (23. 8. – 22. 9.)

Panny obecně kolem sebe rády vytvářejí dusno. Ale nemyslí to až tak zle. Jen chtějí mít situaci vždy pod kontrolou, což se někdy vymkne kontrole jim samotným. Pomůže, pokud na svého mazlíčka budete mluvit pomalu, tiše a vysvětlíte mu, že se musí občas podřídit. Nadávky a rozhořčení vše jen zhorší.

Horoskop pro psy - váhyVáhy (23. 9. – 23. 10.)

Rozvernost a radostné vyskakování bude psím Vahám bližší než obvykle. Na běžné situace budou tedy reagovat občas trochu přehnaně v tom smyslu, že vám budou připadat jako smyslů zbavení. Zkuste se tomu spíše zasmát a moc to neřešte a nemusíte se obávat. Skutečně jsou v pořádku a vůbec jim nepřeskočilo.

Horoskop pro psy - štírŠtír (24. 10. – 22. 11.)

Psí Štíři budou trochu hákliví na slovo. Dávejte si tedy pozor na to, co před nimi říkáte a jak se k nim chováte. I běžné věci jim tak běžné připadat nebudou a mohli by se smrtelně urazit i za malou hloupost. Volte raději zlatou střední cestu a moc se nerozplývejte ani nehubujte, i když to bude občas potřeba.

Horoskop pro psy - střelecStřelec (23. 11. – 21. 12.)

Samostatností a hravou povahou zároveň se vyznačuje například knírač malý. Pokud je to navíc Střelec, máte na chvíli doma pejska, který si vystačí zcela sám, ale musí být obklopen věcmi, které jdou přenášet a snesou tvrdší zacházení. Jinak se může stát, že budete muset obětovat něco ze svého zařízení.

Horoskop pro psy - kozorohKozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Už jste jistě zjistili, že není od věci na vaše Kozorohy více dohlížet, protože by se mohlo stát, že místo olíznutí ruky návštěvě, budou mít tendence ji ukousnout. Týká se to všech plemen. Jak těch menších, tak těch větších. Prostě si vůbec nevyberete. Zkuste jim vysvětlit, že se bojí o své bližní trochu zbytečně moc.

Horoskop pro psy - vodnářVodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pokud se vám zdá, že je sice problém vašeho psího Vodnáře k něčemu přimět, ale zároveň vidíte, že odkouká kde co, není to jen zdání. Rád se sice učí, ale věci, které přijdou jemu potřebné a užitečné do budoucna. Na vás moc nedá. Zkuste ho tedy více zaujmout pro danou věc. Chápaví jsou totiž velmi.

Horoskop pro psy - rybyRyby (21. 2. – 20. 3.)

Pejsci v Rybách už moc dobře vědí, co se nesmí, ale je to tak lákavé. Proto počítejte s tím, že jakmile se nebudete koukat, trochu si pošramotí pověst. Je jim totiž úplně jedno, že je vidí někdo cizí. Hlavní je, aby byl jejich dvounožec spokojený a myslel si, že jeho pes poslouchá na slovo.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?