Horoskop na týden pro psy a pejsky

27. září 2010

Máte pejska ve znamení Býka? Zřejmě se dočkáte reakcí, které až tak neznáte. Ale bude se jednat o drobnosti, tak se tím moc nezabývejte. Jen se pokuste napravit opatrně to, co on pokazil. Postačí, budete-li hezky mluvit a chválit. Více se dozvíte v horoskopu pro psy na tento týden (od 27. září do 3. října 2010).

Horoskop pro psy - beranBeran (21. 3. – 20. 4.)

Zlatý retrívr je velmi přátelský pejsek, který nemá problém ani s jinými druhy. Takže klidně se bude přátelit i s kočičkou. Pokud máte navíc doma Beránka, bude právě tak vstřícný, až na malé výjimky. Pokud tedy přemýšlíte o kamarádovi, který se pejskovi ani trochu nepodobá, je skvělá příležitost i doba.

Horoskop pro psy - býkBýk (21. 4. – 20. 5.)

Co se Býků týká, budou trochu ostražití a odmítaví. Nebudou to ale přehánět, tak vás to možná jen chvílemi zarazí. Nenechávejte je moc dlouho bez dozoru a už vůbec ne s jinými pejsky, hlavně s těmi, které tak dobře neznají. Mohlo by se stát, že si některou situaci ne úplně dobře vyloží a pak nastane problém.

Horoskop pro psy - blíženciBlíženci (21. 5 – 21. 6.)

Není moc vhodné, brát vašeho Blížence na místa, která moc dobře nezná. Bude ze změn trochu nervózní a mohlo by se to promítnout na jeho náladě. Nedávejte mu tedy moc příležitosti k rozladěnosti, protože jinak bude v naprosté pohodě a souladu s vámi. Pokud se bude bát, dá to najevo zcela jasně.

Horoskop pro psy - rakRak (22. 6. – 22. 7.)

U psích Ráčků roste aktivita, ale zároveň s ní i jistá dávka rozpustilosti a neposlušnosti. Ale nebude to tak zlé. Jen se občas zapomenou a možná zapomenou i na to, že něco musí. Není třeba kvůli tomu dělat hned poplach. Zkuste nejdříve domluvu, v naprosté většině případů by totiž měla zcela postačit.

Horoskop pro psy - levLev (23. 7. – 22. 8.)

Pokud máte doma většího pejska typu černý ruský teriér, budete mít o zábavu postaráno. Ovšem nutno dodat, že jen v tom nejlepším slova smyslu, máte-li zároveň i Lva. Budou to zlatíčka, ze kterých zazáří energie na každém kroku. Všichni vám budou závidět toho zdravého a vitálního pejska.

Horoskop pro psy - pannaPanna (23. 8. – 22. 9.)

Stále se nejspíš trochu potíte, pokud potřebujete svou psí Pannu někam nasměrovat. Není to sice lehké, ale pokud se nedáte, povolí. Její trochu tvrdou hlavu obměkčí hlavně hezké slovo a nějaký ten pamlsek. Sice se to může zdát jako uplácení, ale čas od času si každý tvor zaslouží trochu toho rozmazlování.

Horoskop pro psy - váhyVáhy (23. 9. – 23. 10.)

Nedůvěřivost je sice Vahám trochu vlastní, ale rozhodně není doba na přehánění. Tím se budou řídit také vaši chlupáčci, kteří jsou v tomto znamení narození. Nové si sice očichají tak, jak je zvykem, ale za krátko zjistí, že je všechno takové, jaké má být. V jistém směru toho nakonec můžete i využít.

Horoskop pro psy - štírŠtír (24. 10. – 22. 11.)

Zkuste si trochu odpočinout od stálého vychovávání, které je sice třeba, pokud máte doma pejska ve znamení Štíra, ale sem tam povolit se smí. Věřte tomu. Je jen nutné odhadnout kdy. Zcela určitě si dokážete poradit a nebudete vašeho čtyřnohého přítele zatěžovat příliš. Teď by mu to prostě neprospělo.

Horoskop pro psy - střelecStřelec (23. 11. – 21. 12.)

Možná u svého mazlíka strach moc neznáte, protože Střelci se příliš nebojí, ale tentokrát nejspíš zjistíte, jak to vypadá. Není to ale strach takový, jak ho znáte. Tento plyne z nejistoty, která je v jeho nitru. Musí si být prostě jistý a právě jistota mu schází. Dodáte mu ji třeba tím, že ho ujistíte, že je vše tak, jak má být.

Horoskop pro psy - kozorohKozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pokud vezmete vašeho Kozoroha všude tam, kam se právě chystáte, uděláte mu velkou radost. Nejen proto, že může být s vámi, ale také proto, že velmi rád poznává. Půjde-li to alespoň trochu, snažte se tím řídit. Nejenže ho uděláte šťastným, ale zároveň se mezi vámi vytvoří i velmi pevné pouto.

Horoskop pro psy - vodnářVodnář (21. 1. – 20. 2.)

Zavoláte-li na vašeho Vodnáře a on bude dělat, že neslyší, je to tím, že slyšet prostě nechce. Není to vzdor, jen únava. Zkuste trochu zvolnit, alespoň na chvíli. Uvidíte, že za pár dní bude zase vše při starém. Moc tedy nepřikazujte a pokuste se ho chvílemi nechat tím, čím je. Je to přece jen myslící tvoreček.

Horoskop pro psy - rybyRyby (21. 2. – 20. 3.)

Rybky jsou sice velmi chytré, ale hlavně tak, jak chtějí ony. Občas se zapomenou a začnou poslouchat na slovo, ale toto jim moc vlastní není. Raději se baví podle svého. Jejich vedení není sice až tak snadné, ale pokud vložíte nějaký příkaz do míst, kde není až tak ve střehu, zcela jistě nejen poslechne, ale dokonce i ráda.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?