Horoskop na týden pro psy a pejsky

11. října 2010

Když má váš pejsek obleček, není to už zdaleka tak neobvyklé. Pokud máte doma pejska ve znamení Střelce a není na obleček tak úplně zvyklý, zkuste to napravit. V chladnějších dnech ho totiž velmi oceníte. Je to pro jeho dobro. Více se dozvíte v horoskopu pro psy na tento týden ( od 11. do 17. října 2010).

Horoskop pro psy - beranBeran (21. 3. – 20. 4.)

Plemeno samojed je velmi přátelské a milující své bližní. Rád i hlídá, ale není to vždy tak úplně jeho parketa. Pokud máte doma Berana, nenuťte ho do hlídání majetku, pokud o to sám nestojí a nebo mu to tak úplně nejde. Je nutné vypozorovat, v čem je dobrý a co ho zajímá. Tudy by se měla ubírat jeho výchova.

Horoskop pro psy - býkBýk (21. 4. – 20. 5.)

Zcela jistě víte, že i váš pejsek může mít problémy s chrupem. Pokud tedy cokoliv zaznamenáte, máte-li doma Býka, ihned to řešte. Například v článku Péče o zuby se dozvíte mnoho zajímavého. Na našem portálu jsou k dispozici i další články, které poradí.

Horoskop pro psy - blíženciBlíženci (21. 5 – 21. 6.)

Karelský medvědí pes neváhá riskovat život, pokud je jeho pán v ohrožení. Pokud máte pejska ve znamení Blíženců, jeho ostražitost v tomto směru bude na samém vrcholu. Pozor tedy na případná nedorozumění, která by mohla vyplývat z toho, jak je právě nastaven. Prostě vás neuvěřitelně miluje.

Horoskop pro psy - rakRak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud nevíte, co je trimování, jedná se o úpravu srsti. Pokud máte doma pejska ve znamení Raka, budete tuto znalost potřebovat. Dobře jeho srst hlídejte, bude nutná náležitá péče. Také se zaměřte na kůži, a pokud zaznamenáte jakékoliv změny, ihned se tomuto problému věnujte a zkuste si něco nastudovat.

Horoskop pro psy - levLev (23. 7. – 22. 8.)

Pokud máte rádi akci i mazlení u svého psího miláčka, dostatečně si obojího užijete a nemusíte mít doma zrovna takové plemeno, jako je norský ptačí pes, kterému je právě toto dáno povahou. Všichni Lvi budou velmi akční a vitální. Na druhou stranu se s vámi moc rádi pomazlí a olíznou celý obličej.

Horoskop pro psy - pannaPanna (23. 8. – 22. 9.)

Pozitivní motivace je speciální výcvik psů, který zlepšuje komunikaci mezi pánem a jeho psím kamarádem. Máte-li totiž doma psí Pannu, možná zaznamenáváte problémy právě v tomto směru. Vás pejsek vás sice může velmi milovat, ale poslechnutí je problém. Pokud si tedy nevíte rady, zkuste právě toto.

Horoskop pro psy - váhyVáhy (23. 9. – 23. 10.)

Pekingský palácový psík je znám tím, že velmi miluje svého pána, ale většinou se zaměří na jediného člověka, kterému pak dává svou lásku najevo pokaždé, když jsou spolu. Psí Váhy budou stejně zaměřené. Jejich oddanost je velká, ale hlavně tomu, kdo se jim bude věnovat nejvíce a nejintenzivněji.

Horoskop pro psy - štírŠtír (24. 10. – 22. 11.)

Zkuste svého psího Štíra zaměřit na výcvik, který bude intenzivnější a živější. Je nastaven na větší aktivitu a pokud chcete, aby se vybíjela na správném místě a v pravý čas, musíte pro to také něco udělat. Poradí si jinak samozřejmě sám, ovšem způsobem, který by se vám nemusel tak úplně zamlouvat.

Horoskop pro psy - střelecStřelec (23. 11. – 21. 12.)

Psí Střelci jsou trochu náchylnější k různým druhům respiračních onemocnění. Jejich aktivita je sice stále dost vysoká, ale právě proto by mohli mít zdravotní potíže. Pokud jim chcete předejít, je nutné ho nejen hlídat, ale také zvážit, zda by se v chladnějších dnech nehodil třeba nějaký speciální psí obleček.

Horoskop pro psy - kozorohKozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Psí Kozorohové by mohli mít trochu problém se zacházením, které sice není myšleno zle, ale není tak úplně šetrné. To se týká například dětí, které si chtějí hrát, ale občas nevnímají to, že vašemu pejskovi by se to nemuselo líbit. Doporučujeme tedy opatrnost v přítomnosti dětí. Dobře je poučte, jak se chovat k psům.

Horoskop pro psy - vodnářVodnář (21. 1. – 20. 2.)

Nejspíš vše, co se nebude vašemu psímu Vodnářovi líbit, okomentuje docela intenzivním štěkotem. Takové chování je vlastní plemeni tibetský teriér. Na druhou stranu to není tak špatné, váš majetek bude v dobrých tlapkách. Problém by s tím mohli mít sousedé. Pejskovi se proto hodně věnujte.

Horoskop pro psy - rybyRyby (21. 2. – 20. 3.)

V článku Když pes líná se dočtete, co dělat právě v tomto období, kdy všichni chlupáči mění srst na zimní a trochu hustější. Ryby jako takové budou mít navíc se srstí trochu problém, proto ji často upravujte třeba česáním a občas svého mazlíčka i vykoupejte v kvalitním šamponu. Zkuste i speciální krmivo.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?