Horoskop na týden pro psy a pejsky

18. října 2010

Pokud dobře rozumíte svému psímu Ráčkovi, víte, že má moc rád věci, které dělá pravidelně. Nesnažte se mu vtloukat do hlavy, že by to mělo být jinak. Za prvé se nenechá a za druhé by z toho mohl mít jen deprese. Více se dozvíte v horoskopu pro psy na tento týden (od 18. do 24. října 2010).

Horoskop pro psy - beranBeran (21. 3. – 20. 4.)

Psí Beránci si docela často postaví hlavu a to i v případě, že se vám to nebude vůbec hodit. Výchova je ale nezbytná, tak mu musíte ukázat, že jsou situace, kdy poslechnout musí. Bude to nyní sice náročnější, ale nutné. Nesmíte povolit, jinak by se mohlo stát, že vaší nerozhodnosti využije i do buducna.

Horoskop pro psy - býkBýk (21. 4. – 20. 5.)

Že nic není nemožné, to vám v těchto dnech váš pší Býček zcela jistě předvede. Bude hýřit optimismem a energií, zkuste si z něj vztí příklad. Bude se radovat z každé maličkosti a největší radost mu uděláte, když s ním tyto pocity budete sdílet. Využijte jeho aktivity a optimismu, bude se vám hodit.

Horoskop pro psy - blíženciBlíženci (21. 5 – 21. 6.)

Pejsci ve znamení Blížence berou svoji úlohu velmi vážně, ať už je jakákoliv. Majetek tedy ohlídají bez problémů a coby společníci budou zastávat tuto funkci zodpovědně a beze zbytku. Hodně je tedy chvalte, protože za pochvalu to stojí. Váš blíženec vás má prostě moc rád a bude vás o tom neustále ujišťovat.

Horoskop pro psy - rakRak (22. 6. – 22. 7.)

Balkánský honič je pejsek velmi milý a přátelský. Ale jakmile má plnit svoje povinnosti, nezná bratra. Pokud máte doma Beránka, rád se přitulí a ukáže vám, jak moc vás miluje. Pokud se ale bude cítit ohrožen třeba ve svém teritoriu, vetřelec si to zapíše za uši. Proto pozor na to, jak se zrovna tváří.

Horoskop pro psy - levLev (23. 7. – 22. 8.)

Psí Lvi si sice rádi položí hlavu do vašeho klína, ale v povaze mají spíše náboj a energii. Občas na to myslete a vyvětrejte svého lva tam, kde se bude moci proběhnout na volno a bez toho, aniž by s tím měl někdo další problém. Pak si zase přijde popovídat do ouška. Musí mít prostě obojí, tak mu to umožněte.

Horoskop pro psy - pannaPanna (23. 8. – 22. 9.)

Asi nebude tak úplně snadné vašemu pejskovi v Panně porozumět. Stejně náročné je to například u plemene billy. Jsou to pejsci velmi idividuální a stejně nikdy nevíte, co jim kdy přelítne přes čumáček. Tak se to pokuste tak brát. Není to nastálo. Váš mazlíček si jen prostě potřebuje některé věci ujasnit.

Horoskop pro psy - váhyVáhy (23. 9. – 23. 10.)

Stále svého mazlíčka ve Vahách chvalte. Teď na to hodně uslyší a bude mu jedno, co po něm zrovna chcete. Prostě to udělá. Pro pochvalu by se rozdal, tak s ní nešetřete. Jen šetřete vašeho miláčka, ptotože ho nyní máte zcela ve své moci. Tak aby se nerozdal zase moc, všeho totiž moc škodí a zde to platí dvojnásob.

Horoskop pro psy - štírŠtír (24. 10. – 22. 11.)

Zatím nepolevujte, pokud máte doma pejska ve znamení Štíra a pustili jste se do výcviku. Pokud jste tak ještě neučinili, je nejvyšší čas. Jsou nastaveni ze sebe vydat maximum. To ale obnáší i zvýšenou péči o jeho organismus, tak na to myslete. Zkuste mu dopřát to nejlepší krmení, teď to bude opravdu potřebovat.

Horoskop pro psy - střelecStřelec (23. 11. – 21. 12.)

Hannoverský barvář je velmi klidný a vyrovnaný pes. Potřebuje ale dostatek pohybu, tak mu ho rozhodně dopřejte. Jinak by se mohlo stát, že znervózní a bude trochu zlobit. To platí pro všechny Střelce. Musíte jim prostě dát jen to, co je jim vlastní, a to je právě možnost vybití nějakého kousku nastřádané energie.

Horoskop pro psy - kozorohKozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Přestože si Kozorohové některé věci vykládají ne úplně dobře, bude s nimi nyní celkem dobré pořízení. Jen buďte opatrní, a pokud uděláte chybu, zkuste se mu omluvit. Je totiž nastaven vám odpustit skoro vše. Na druhou stranu si rád zadovádí tam, kde nebude až tolik hlídán. Má v hlavě spoustu rošťáren.

Horoskop pro psy - vodnářVodnář (21. 1. – 20. 2.)

Máte možnost se dostat vašemu psímu Vodnáři až do samého nitra. Je nastaven vám dát na ruku své srdíčko. Je to výjimečné období, které se tak často opakovat nebude. V povaze má totiž spíš ostražitost a raději se drží zpátky. Teď je to ale přítel nade vše, tak toho zkuste využít, ale tak, aby z toho měl prospěch i on.

Horoskop pro psy - rybyRyby (21. 2. – 20. 3.)

Zkuste vaší Rybku přesvědčit, že to s ní myslíte dobře, i když po ní chcete věci, které až tak nemusí. Třeba poslouchat. Máte možnost jí přivést na svou stranu, jen je nutné vědět, jak na to. Ale nemělo by to být tak těžké. Pokud totiž svého pejska milujete, pozná to a vy zase poznáte, co má rád a co chce.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?