Horoskop na týden pro psy a pejsky

25. října 2010

Pokud máte málo mazlení, protože váš miláček mu běžně až tak nakloněn není, nyní se to trochu změní. Bude mít tendence to dokonce vyhledávat sám, tak jen užívejte, dokud můžete. Zkuste mu jeho lásku vrátit v takové míře, v jaké ji předává on sám. Více se dozvíte v horoskopu pro psy na tento týden (od 25. do 31. října 2010).

Horoskop pro psy - beranBeran (21. 3. – 20. 4.)

Velmi ostražitý pejsek je například grifonek bruselský. Nic mu nesmí uniknout, a to ani v případě, že jste jiného názoru. Pokud je to navíc Beran, nejspíš moc nepochodíte, když budete trvat na tom, aby tolik nepřeháněl. Zkuste ho trochu uvolnit třeba tím, že jeho pozornost prostě odvedete úplně jinam.

Horoskop pro psy - býkBýk (21. 4. – 20. 5.)

Máte-li snahu něco udělat se svým zdravím a doma máte navíc pejska ve znamení Býka, máte skvělou příležitost spojit dobré s užitečným. Vezměte ho proběhnout se a můžete běhat s ním. Šťastnějšího tvorečka v tu chvíli totiž na této planetě asi těžko najdete. Takže uděláte něco nejen pro sebe, ale i pro něj.

Horoskop pro psy - blíženciBlíženci (21. 5 – 21. 6.)

Velmi mazlivý je pražský krysařík. Blíženci budou ale celkově vzato velmi nakloněni hlazení a citlivým slovíčkům. Tak je nechte občas alespoň chvíli odpočívat ve vaší přítomnosti i přesto, že s vámi budou sdílet vaši část postele. Do budoucna tak máte možnost vytvořit velmi pevné vzájemné pouto.

Horoskop pro psy - rakRak (22. 6. – 22. 7.)

Psího Ráčka těžko přesvědčíte o čemkoliv jiném, pokud bude zrovna něco chtít, a vaše snažení půjde úplně jinudy. Je nutné se mu nyní alespoň trochu podřídit. Jeho upjatost na danou situaci bude hodně silná, a pokud to budete měnit násilím, mohl by upadnout do deprese. Tak mu občas trochu povolte obojek.

Horoskop pro psy - levLev (23. 7. – 22. 8.)

Pudl - caniche je známý svou učenlivostí a chytrostí. Nemá problém si cokoliv zapamatovat, a proto je také velmi oblíbený. Lev má dány tyto vlastnosti sice od přírody, ale občas poruší tato nepsaná pravidla a jde si za svým. V těchto dnech je ale nastaven právě na učení a chápání. Tak toho prostě využijte.

Horoskop pro psy - pannaPanna (23. 8. – 22. 9.)

Možná máte často pocit, že na vašeho mazlíčka v Panně mluvíte cizím jazykem. Je to ale tím, že nemá prostě moc chuť cokoliv slyšet a tím spíše, týká-li se to pravého opaku toho, co chce on sám. Není zbytí, musíte se více snažit a některé povely několikrát opakovat. Rozhodně se vyvarujte tvrdého trestání.

Horoskop pro psy - váhyVáhy (23. 9. – 23. 10.)

V článku Psí vrtochy při krmení se dozvíte, jak postupovat, pokud váš mazlíček ve znamení Vah bude vykazovat změny v chování, když mu podáváte jeho stravu. Budou mít totiž tendence trochu trucovat, ale většinou zcela postačí, pokud změníte značku krmiva. Nebo ho jen nechte, ono ho to přejde.

Horoskop pro psy - štírŠtír (24. 10. – 22. 11.)

Máte mimořádnou šanci svého Štíra naučit zajímavé věci. Zvláště, pokud máte doma plemeno francouzský buldoček, které je nejen inteligentní, ale i velmi houževnatě jde za svým. Jen je nutné objevit přesně to, co sedí vašemu mazlíčkovi. Nebude to ale moc těžké, pokud svého čtyřnohého kamaráda dobře znáte.

Horoskop pro psy - střelecStřelec (23. 11. – 21. 12.)

Nemáte moc na vybranou, musíte zintenzivnit procházky, pokud máte doma Střelce. Nebo mu dopřejte na delší dobu možnost volného pohybu. Bez něj si totiž nebude umět představit život. Jinak bude zlobit a stane se nezvladatelným. Jedná se o přechodnou dobu, tak to tempo, které nasadil, zkuste prostě vydržet.

Horoskop pro psy - kozorohKozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Hlavně pokud se budu bavit a budu z toho něco mít. Tato myšlenka vašeho Kozoroha nyní neopustí. Biewer Yorkshire Terrier takto myslí neustále, ale na druhou stranu je to skvělý společník. Tak prostě svého mazlíčka tak berte. Občas bude prostě trochu nezvladatelný, ale zase velmi společenský.

Horoskop pro psy - vodnářVodnář (21. 1. – 20. 2.)

Stále máte možnost užít si náklonnosti svého psího Vodnáře dosyta. Je připraven vám naslouchat a vyléčit raněnou dušičku, zvlášt bude-li tato dušička patřit jeho bližnímu. A nejen to, umí mnohem víc. Odhalí včas každé nebezpečí, a to i v případě, že se jedná o nějaké onemocnění. Tak ho dobře vnímejte.

Horoskop pro psy - rybyRyby (21. 2. – 20. 3.)

Lvíček se vyznačuje tím, že je nekonfliktní a lidskou autoritu uznává. S Rybami bude sice ještě trochu problém v tomto směru, ale tyto náznaky v jeho chování už teď zaznamenáte. Tak je nyní už jen rozvíjejte. Jen se nesnažte příliš. Není dobré hned výcvik vést moc natvrdo. Budete-li trpěliví, zklidíte ovoce.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?