Horoskop na týden pro psy a pejsky

1. listopadu 2010

Pejsci narození ve znamení Ryb jsou nakloněny k výcviku, ale je nutné zvolit i správnou taktiku. Musíte na ně opatrně a začít tím, co je jednoduché a co je tedy bude i bavit, protože to zvládnou bez problémů. Pak můžete pokračovat dál. Rádi se učí a také si dobře pamatujie. Více se dozvíte v horoskopu pro psy na tento týden (od 1. do 7. listopadu 2010).

Horoskop pro psy - beranBeran (21. 3. – 20. 4.)

V článku Co vše má vliv na kvalitu srsti se dočtete, jak správně pečovat o vašeho mazlíčka, zvláště je-li narozen ve znamení Berana. Nyní se trochu více zaměřte právě tímto směrem. Zkuste si všímat i kůže. Více hlídejte právě toto, a pokud zaznemenáte jakékoliv změny, ihned je konzultujte s veterinářem.

Horoskop pro psy - býkBýk (21. 4. – 20. 5.)

Pudl trpasličí má velmi rád pohyb a aktivní zůsob života vůbec. Pokud máte doma Býka, nebude to jiné. Není zbytí, musíte tomu přizpůsobit venčení nebo mu umožnit více prostoru k proběhnutí. Jinak by totiž mohl propadnout depresím a jeho chování by se vám nemuselo líbit. Prostě se mu trochu přizpůsobte.

Horoskop pro psy - blíženciBlíženci (21. 5 – 21. 6.)

O tom, že i psi trpí zažívacími problémy, ví něco každý zkušenější chovatel. Pokud tedy máte doma Blížence, zkuste se zaměřit na stravu a režim vůbec. V článku Plynatost-aneb prdí také psi se dozvíte, jakou stravu podávat a kdy. Pokud ale bude mít problémy většího rázu, navštivte raději veterinární ordinaci.

Horoskop pro psy - rakRak (22. 6. – 22. 7.)

Čínský chocholatý pes je znám svojí družnou a velmi milou povahou, avšak k ostatním lidem či psům bývá nedůvěřivý a velmi ostražitý. Ráčkové jako takoví budou nastaveni stejně. Více je tedy hlídejte, aby nedošlo k nějakému zbytečnému nedorozumění. Jinak by mělo být vše při starém a žádné další prohřešky se konat nebudou.

Horoskop pro psy - levLev (23. 7. – 22. 8.)

V článku Když bolí psí duše se dočtete, že i pejsci jsou tvorečkové myslící a velmi vnímaví ke všem podnětům a rozhodně je umí i velmi dobře vyhodnotit. Jsou prostě stejní jako lidé. Lvi budou prostě více citlivější, a proto se jim zkuste více věnovat a darovat jim i více prostoru. Hodně na ně mluvte a chvalte je.

Horoskop pro psy - pannaPanna (23. 8. – 22. 9.)

Máte-li doma Pannu, můžete si blahopřát. Bostonský teriér je znám svou velmi živou povahou, ale zároveň i přizpůsobivostí svému pánovi. Rozhodně to tedy nepřehání. Vaši miláčci v tomto znamení budou právě takoví. Budou hýřit optimismem a vitalitou, ale zároveň si i dobře všímat, jestli jim jejich pán stačí.

Horoskop pro psy - váhyVáhy (23. 9. – 23. 10.)

Psí Váhy se sice trochu srovnají, co se týká krmení a jejich nálad, ale jinak to stále ještě nebude ono. Jsou prostě trochu rozhození a bude ještě chvilku trvat, než se zklidní zcela. Může za to nejen postavení hvězd, ale také změna počasí. Zima jim moc dobře nedělá. Mají raději teplejší dny a hodně slunce.

Horoskop pro psy - štírŠtír (24. 10. – 22. 11.)

Pokud chcete, aby měl váš pejsek krásnou srst, je nutné o ni více pečovat. Pokud máte doma Štíra a navíc plemeno s delší srstí, je to dokonce nutné. Nakupte vhodné kartáče a hřebínky a zkuste je pročesávat co nejčastěji a také je více prohlížet, zda je vše v pořádku. Na zimu budou mít kožíšek více hustý, proto je péče potřebná.

Horoskop pro psy - střelecStřelec (23. 11. – 21. 12.)

Havanský psík je znám svou nekonfliktní a příjemnou povahou, velmi rád se i mazlí. Rozumí si dokonce s dětmi, ale pozor na to, aby mu náhodou nebylo ubližováno. Pokud máte doma Střelce, měli byste být úplně stejně obezřetní. Pak by se totiž mohl uzavřít a dokonce zanevřít na toho, kdo mu - byť nechtěně - ublížil.

Horoskop pro psy - kozorohKozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pokud si pořizujete pejska z útulku, víte, že je nutná zvýšená péče a velká trpělivost. Kozorohové budou stejně více vnímaví ke všemu, co se jich týká a dokonce i k tomu, co se týká jejich bližních. Jejich chování bude prostě často trochu nevyzpytatelné a mohlo by dojít ke konfliktům, kterým můžete prostě snadno zabránit.

Horoskop pro psy - vodnářVodnář (21. 1. – 20. 2.)

Boloňský psík je charakteristický tím, že velmi intenzivně vnímá pocity svého pána. Vaši Vodnáři tedy velmi dobře odhadnou vaše nálady a přání a to v každém slova smyslu. Pokud tedy budete smutní, bude i on. Ale naopak to bude stejné. Tak se pokuste před ním nepřetvařovat, stejně to nepomůže.

Horoskop pro psy - rybyRyby (21. 2. – 20. 3.)

Pokud chcete vaši Rybu naučit nějaké pokyny a zatím nezvládá žádné nebo jen částečně, zkuste se zaměřit právě na to. V sekci výchova a výcvik psa se dočtete spoustu zajímavých rad jak na to. Váš mazlíček je prostě nastaven se něco naučit, ale nesmíte to moc přehánět. Začínejte opatrně a hlavně hodně chvalte.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?