Horoskop na týden pro psy a pejsky

15. listopadu 2010

Máte rádi překvapení? Pokud máte doma pejska ve znamení Kozoroha, nejspíš se nějakého dočkáte. Není totiž až tak obvyklé, aby plnil pánovy příkazy bez výhrad a dokonce s láskou. Ale věřte, že teď tomu tak opravdu bude. Více se dozvíte v horoskopu pro psy na tento týden (od 15. do 21. listopadu 2010).

Horoskop pro psy - beranBeran (21. 3. – 20. 4.)

Pokud se vám zdá, že je váš pejsek k neutahání, věřte, že to ještě nějakou dobu potrvá a týká se to hlavně Beranů. Mají tolik energie, že ji prostě musí nějak vybít a to se dá jen tím, že budou běhat a neustále se pokoušet vás do něčeho vtáhnout. Zkuste s nimi držet krok, aby se vám nezaběhli příliš daleko.

Horoskop pro psy - beranBýk (21. 4. – 20. 5.)

Pokud znáte plemeno bullmastif, jistě víte, že tento pejsek je ochotný se za svého pána postavit za každou cenu. Na druhou stranu jsou ale velmi nekonfliktní. Co se týká Býků, bude to stejné. Ke svému pánovi se budou chovat láskyplně, ale pokud se jim bude zdát, že je ohrožen, nebude váhat zasáhnout, proto pozor.

Horoskop pro psy - blíženciBlíženci (21. 5 – 21. 6.)

Celkem zvláštní svojí povahou je komondor. Není agresivní, ani si nic nevynucuje, ale to samé chce od ostatních a málo co mu přikážete. Máte-li doma Blížence, bude klidný, ale jen do té doby, než začnete cokoliv lámat přes koleno. Je tedy jasné, že výcvik v této době bude hodně náročný, tak ho zkuste odložit.

Horoskop pro psy - rakRak (22. 6. – 22. 7.)

U psích Raků bude společná jedna vlastnost, a sice ta, že nebude nic, co by zabralo napoprvé. Týká se to naprosté většiny mazlíčků narozených v tomto znamení. Tak pokud na něj budete třeba volat, volejte raději hned dvakrát nebo i víckrát. Je totiž více než pravděpodobné, že nebude prostě slyšet a vnímat.

Horoskop pro psy - levLev (23. 7. – 22. 8.)

Pejsci, kteří se narodili ve znamení Lva, jsou nastaveni prakticky na vše, co se bude týkat jejich pánů. Rádi s vámi půjdou ven, rádi se pomazlí, rádi si s vámi budu hrát. Tak se jim zkuste věnovat co nejvíce a nejdéle. Budou velmi šťastní a také si trochu upevníte pouto, které je sice silné, ale jistě může být silnější.

Horoskop pro psy - pannaPanna (23. 8. – 22. 9.)

Pokud si myslíte, že nemůžete svého miláčka k ničemu přimět, zkuste to právě v těchto dnech. Není ani potřeba mít doma plemeno typu eurasier, které má toto dané. Panny jsou všeobecně nyní velmi dobře nastavené na vše, co se týká celé jejich rodiny. Snesou se s každým a to bez větších problémů.

Horoskop pro psy - váhyVáhy (23. 9. – 23. 10.)

Můžete pomalu začít přidávat na dávkách cvičení, co se vašich Vah týká, ale stejně ještě trochu opatrně. Pokud zjistíte, že se váš mazlíček začíná vzpouzet, bude třeba počkat, až bude mít lepší náladu. Nebude to sice snadné období, ale jistě stojí za to ho nějak ustát. Nic jiného totiž stejně nezbývá.

Horoskop pro psy - štírŠtír (24. 10. – 22. 11.)

Pokud měl váš Štír v poslední době problémy s cizími lidmi, nyní to bude úplně jiné. Například plemeno katalánský ovčák se tak chová. Prostě je až flegmatický a nemá s cizími problém, ovšem pozor, abyste cokoliv nezanedbali. Budou na druhou stranu totiž dost ostražití a pak postačí špatný pohyb.

Horoskop pro psy - střelecStřelec (23. 11. – 21. 12.)

Můžete začít své Střelce trochu krotit a není nutné se při tom ohlížet na cokoliv. Budou totiž celkem poslušní a prohřešky budou jen vzácnější. Není tedy problém v tom, je naučit poslušnosti, ale měli by mít také pocit, že mají volnost a jsou vámi milováni. Tak na tyto věci rozhodně v žádném případě nezapomínejte.

Horoskop pro psy - kozorohKozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Plemeno puli je zajímavé tím, že miluje, pokud může svému pánovi plnit jeho příkazy. Toto sice není u Kozorohů až tak obvyklé, ale v těchto dnech se budou skutečně rádi takovým neobvyklostem věnovat. Zkuste tedy po nich chtít cokoliv. Nebudete ani věřit, s jakým nadšením a láskou vám vyhoví.

Horoskop pro psy - vodnářVodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pokud jste vždycky chtěli hlídacího pejska a mazlíčka zároveň, tak přesně takové plemeno je například švédský laphund. Ale Vodnáři budou v těchto dnech nastaveni hodně podobně. Rádi si tedy zaštěkají na příchozí a budou hlásit vše, co se jim nebude zdát, ale na druhou stranu vám vloží rádi hlavu do klína.

Horoskop pro psy - rybyRyby (21. 2. – 20. 3.)

Pejsci narození v Rybách jsou trochu rozhození a jejich nálady se střídají, ale ono se to srovná. Jen je prostě nutné se jim v těchto dnech více věnovat. Zase se zklidní a budou to mazlíčci, jak je znáte. Dejte jim tedy jen trochu času. Hodně se s nimi mazlete a zkuste s nimi také trávit více času. Rychleji se srovnají.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?