Horoskop na týden pro psy a pejsky

29. listopadu 2010

Pokud máte doma pejska ve znamení Ryb, docela si užijete zimních radovánek, protože on z nich bude velmi nadšený. Sníh mu bude „vonět“ a neuvěřitelně rád si v něm zařádí. Nezbývá, než se začít otužovat a vzhůru ven, váš miláček to prostě chce. Více se dozvíte v horoskopu pro psy na tento týden (od 29. listopadu do 5. prosince 2010).

Horoskop pro psy - beranBeran (21. 3. – 20. 4.)

Pražský krysařík je pejsek sice temperamentní, ale na druhou stranu rád spočine ve vašem náručí a nechá se hladit, až z toho usne. Váš Beránek sice bude hýřit energií, ale velmi rád se přijde ujistit, že ho máte rádi a podrbání za ušima pro něj bude jasná odpověď. Tak tedy drbejte často a to i tehdy, když si o to sám neřekne.

Horoskop pro psy - býkBýk (21. 4. – 20. 5.)

Podobně, jako tibetský španěl, který nemá absolutně problémy se soustředěním, bude i váš Býk nastaven na vše, co mu budete chtít vysvětlit. Ovšem pozor, aby od vás nevypozoroval i věci, které nechcete, aby uměl. Ani s tím totiž nebude mít problémy. Je ale jasné, že je skvělá doba na to naučit ho zajímavé věci.

Horoskop pro psy - blíženciBlíženci (21. 5 – 21. 6.)

Vaši Blíženci budou nadšeni z prvního sněhu, tak je na to důkladně připravte. V článku Psí tlapky a posolené chodníky se dočtete, že vše má své úskalí. Zkuste tedy zapřemýšlet o tom, jestli je vaše péče opravdu důkladná a zda je na toto drsnější období váš miláček dostatečně připraven. Dobře to sledujte.

Horoskop pro psy - rakRak (22. 6. – 22. 7.)

Jezevčík trpasličí se může jevit na první pohled jako pejsek, který je určen opravdu jen na pomazlení. Ovšem jeho aktivita je prakticky bezedná. Stejně na tom bude váš Ráček. Přitulí se a dá ostatním jasně najevo, jak moc rád si od vás odnese pomazlení, ale na druhou stranu ho bude všude naprosto plno.

Horoskop pro psy - levLev (23. 7. – 22. 8.)

Pejsci ve Lvu jsou velmi vnímaví a hodně jim to v těchto dnech i myslí. To ale zjistíte brzy. Například nebude problém cokoliv je naučit za krátkou chvíli. Skutečně jen světlé výjimky budou potvrzovat toto pravidlo. Jinak si buďte jistí tím, že vás bude moc bavit učit vašeho pejska různé kousky, protože to bude bavit i jeho.

Horoskop pro psy - pannaPanna (23. 8. – 22. 9.)

V článku Pochvala – základní úspěch při výcviku psa zjistíte, že je nutné za vše, co po něm chcete, také odměňovat. Vaše Panna se totiž ráda předvede, a to i na váš povel, ale na toto základní pravidlo rozhodně nezapomínejte. Bude to pak dělat nejen s nadšením, ale hlavně ji to bude bavit o to déle.

Horoskop pro psy - váhyVáhy (23. 9. – 23. 10.)

Grifonek bruselský je pejsek velmi učenlivý a chytrý, ale také velmi citlivý. Pokud máte doma pejska ve znamení Vah, buťte si jistí, že zareaguje na každé vaše slovo, ale hlavně na to, jakým tónem mu to podáte. Mohlo by se totiž stát, že si některé, byť dobře míněné rozkazy, špatně vyloží. Pozor na to.

Štír (24. 10. – 22. 11.)Horoskop pro psy - štír

S vaším psím Štírem si docela užijete. Jeho nedůvěřivost ho nechce opustit a neustále hledá záminky k tomu, aby vám dal najevo, že jste pochybili, přestože k žádné chybě nedošlo. Zkuste to teď trochu přehlížet, protože to je stejně to jedniné, co můžete udělat. Pokud dojde na zákazy a příkazy, bude si je vykládat stejně úplně špatně.

Horoskop pro psy - střelecStřelec (23. 11. – 21. 12.)

Pokud znáte plemeno papilon, víte, že je to pes, který velmi špatně snáší samotu. Pokud máte doma Střelce, nespoléhejte na plemeno ani na to, že svého miláčka dobře znáte a víte, že se bez vás chvíli obejde. Opak totiž bude pravdou. Nyní si prostě žádá vaši přítomnost, a to v té největší možné míře.

Horoskop pro psy - kozorohKozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Nemusíte toho o psech vědět příliš, abyste zjistili, že pokud chcete hlídacího pejska, musí to být i vhodné plemeno. To je jistě pravda, ovšem pokud máte doma Kozoroha, víte jistě i to, že občas zálaží na charakteru a povaze. V tomto případě navíc i na postavení hvězd. Vaši miláčci budou hlídat, a to i tací, kteří mají jinou úlohu.

Horoskop pro psy - vodnářVodnář (21. 1. – 20. 2.)

V našich videích se můžete seznámit s tím, jak probíhá agility a jak je pejsci milují. Váš Vodnář je nastaven stejně. I když není zrova optimální počasí, nevadí. Alespoň tedy jemu. Bude po vás chtít, aby mohl jít ven a zařádit si přesně tímto zajímavým a praktickým způsobem. Vezměte ho i na místa, kde se může v klidu proběhnout.

Horoskop pro psy - rybyRyby (21. 2. – 20. 3.)

Sibiřský husky je pes určený právě k takovému období, které je nyní. Snáší drsnější počasí a sníh mu nevadí, naopak. Vaše Ryba právě takovým pejskem bude. Sněhem bude nadšená a ráda se v něm proběhne, a to i v těch nejtřeskutějších mrazech. Dobře se tedy oblékněte, budete trávit poměrně dost času venku.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?