Horoskop na týden pro psy a pejsky

6. prosince 2010

Psi ve znamení Štíra rádi vyprovokují svého pána tím, že budou dělat neslyšícího pejska. Sice ne stále, ale přijde jim to jako skvělá zábava. Tak jim ji prostě na pár dní dopřejte. O to dřív je to přestane bavit. Více se dozvíte v horoskopu pro psy na tento týden (od 6. do 12. prosince 2010).

Horoskop pro psy - beranBeran (21. 3. – 20. 4.)

Využijte náklonnosti vašeho Beránka nejen k pomazlení. Je totiž rozhodnutý vám předvést svoji lásku všemi možnými způsoby. Například tím, že rád poslechne, nebo vykoná cokoliv, co mu přikážete. Naučte ho nosit například noviny nebo papuče. Období je prostě skvělé k tomu, aby později předvedl pár zajímavých kousků.

Horoskop pro psy - býkBýk (21. 4. – 20. 5.)

Psí Býci jsou sice nastaveni na výcvik, a to i v tomto ne úplně příznivém počasí. Rozhodně ale dohlédněte na to, aby měl i dostatek odpočinku, protože jeho aktivita mu nedovolí, aby se uměl ovládat a sám si řekl, kdy už toho má prostě dost. Zaměřte se také více na srst a její kvalitu, bude to velmi nutné.

Horoskop pro psy - blíženciBlíženci (21. 5 – 21. 6.)

Lhasa apso je pejsek, který se nejen hodí do bytu k tomu, aby vám dělal společníka, ale také je to výborný hlídač. Vaši Blíženci budou v těchto dnech nastaveni na obojí. Rádi si přijdou pro pomazlení, ale na druhou stranu nikomu nic nedarují. Každou návštěvu přivítají štěkotem a nebude to zrovna štěkot veselý.

Horoskop pro psy - rakRak (22. 6. – 22. 7.)

Psí Ráčkové sice nebudou tolik vyžadovat procházky venku, ale stejně si ještě docela užijete. To, že vás nebudou tolik nutit chodit ven, je jen z toho důvodu, že si rádi užijí tepla. Na zimu totiž moc nastaveni nejsou. Doma si to ale vynahradí, je tedy docela možné, že občas budete muset něco lepit nebo koupit.

Horoskop pro psy - levLev (23. 7. – 22. 8.)

Pokud nemusíte zimu a mráz, ale máte doma Lva nebo plemeno pudl královský, nejspíš bude nutné se smířit s tím, že si jí užijete trochu víc. Váš miláček doma rozhodně moc polehávat nebude a procházky budou jediný způsob, jak vybije svoji aktivitu a touhu být venku. Chce se proběhnout a to zcela bez zábran.

Horoskop pro psy - pannaPanna (23. 8. – 22. 9.)

Stále mějte na mysli, že pokud chcete, aby vaše Panna něco do budoucna uměla, musíte se snažit také. Odměňujte a chvalte, co to jen půjde. Její výcvik tak bude totiž snadnější a velmi ráda předvede naučené, kdykoliv si vzpomenete. Zkuste tedy jejího skvělého nastavení využít. Také postavení hvězd je úžasné.

Horoskop pro psy - váhyVáhy (23. 9. – 23. 10.)

Zkuste se u vašich pejsků ve znamení Vah zaměřit na chrup a dásně. Bude to nutné. Od věci není ani preventivní prohlídka u veterináře a porada s ním. Zkuste také speciální krmivo a péči o chrup trochu zvyšte. Pamatujte i na to, že všechno, co jíte vy, není pro vašeho pejska vhodné, dokonce by mu to mohlo ublížit.

Horoskop pro psy - štírŠtír (24. 10. – 22. 11.)

Jezevčík trpasličí je miloučký pejsek, který je veselý a hravý, ale pokud si postaví hlavu, nenaděláte skoro nic. Máte-li doma Štíra, musíte se obrnit trpělivostí, protože přesně takhle se bude nyní chovat. Zkuste to chvíli přehlížet a moc to neřešte. Odpočine si a zase bude dobře. Má jen svoje dny stejně jako někdy lidé.

Horoskop pro psy - střelecStřelec (23. 11. – 21. 12.)

Zkuste se přemoci a trávit se svým miláčkem, který je narozený ve znamení Střelce, mnohem více času. Bude to po vás vyžadovat, a pokud se mu vaší pozornosti nedostane tolik, kolik by chtěl, bude trochu nepříjemný, ale hlavně smutný. Dávejte mu najevo svou lásku dostatečně často. Zaslouží si to a také ho to potěší.

Horoskop pro psy - kozorohKozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Belgický grifonek je pejsek, se kterým je třeba mít trochu více trpělivosti, protože jeho hlavním znakem v chování je hlavně rozpustilost. Váš Kozoroh to občas trochu přežene stejně, ale musíte mít na paměti, že i on si zaslouží mít občas chvilky, které bude trávit podle svého. Nic zlého tím opravdu nemyslí.

Horoskop pro psy - vodnářVodnář (21. 1. – 20. 2.)

Můžete trochu odpočívat, protože váš Vodnář nebude moc nastavený na to trávit spoustu času venku, přestože se rád proběhne. Zima mu ale nic neříká a už vůbec ne taková, jaká je nyní. Za pár dní bude ale vše jinak. Jakmile se trochu oteplí, opět po vás bude chtít, abyste venčili o sto šest.

Horoskop pro psy - rybyRyby (21. 2. – 20. 3.)

Pokud máte rádi koulování, rozhodně si ho teď můžete trochu víc užít. Zkuste vaší psí Rybce házet na procházce koule. Bude ji to nesmírně bavit a její radost nebude mít mezí. Má hravou náladu a navíc je i dobře nastavená na zimní počasí. Tak toho jen využijte a zkuste s ní nadále trávit více času venku.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?