Horoskop na týden pro psy a pejsky

27. prosince 2010

Psí Ráčkové budou trochu citlivější na podněty v okolí. Také tedy na to, jak se k nim budete v těchto dnech chovat, proto si dávejte velký pozor. I malá hloupost, kterou tak úplně doslova myslet nebudete, by mu mohla v hlavě uvíznout na poměrně dlouhou dobu. Více se dozvíte v horoskopu pro psy na tento týden (od 27. prosince 2010 do 2. ledna 2011).

Horoskop pro psy - beranBeran (21. 3. – 20. 4.)

Stále byste měli svého psího Beránka hlídat, co se zažívání týká. Odolnější plemena, jako je například irský vlkodav, sice až takové problémy mít nebudou, ale stejně. Dávejte raději větší pozor i v těchto případech. Trochu upravte jídelníček a také denní režim a všechno bude v naprostém pořádku. Chce to jen disciplínu.

Horoskop pro psy - býkBýk (21. 4. – 20. 5.)

Border teriér je pejsek, který je sice velmi přizpůsobivý, ale důvěru má jen k těm, co patří do rodiny. Vánoční čas je ale obdobím návštěv, mohlo by se tedy stát, že nově příchozí mu budou vyloženě vadit a dá to také najevo pokaždé, když se někdo objeví. Nezbývá než dokola vysvětlovat, že je vše v naprostém pořádku.

Horoskop pro psy - blíženciBlíženci (21. 5 – 21. 6.)

Afghánský chrt má zajímavou povahu. Dokáže být vznešený, ale jakmile má příležitost si zadovádět jako malé štěně, neodolá. Vaši psí Blíženci budou podobně nastavení. Před vámi si budou hrát na důležité jedince, kteří mají přehled, ale pokud budou mít příležistost ze sebe udělat malého nezbedu, udělají to.

Horoskop pro psy - rakRak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud znáte plemeno anglický toy teriér, víte, že tento pejsek je sice velmi energický a zdá se být i nezávislým, ale na druhou stranu je i dost citlivý. Vaši Ráčci budou nastaveni stejně. Pozor tedy na to, jak se k nim v těchto dnech budete chovat a jak na ně budete mluvit. Mohli by si to totiž vzít velmi osobně.

Horoskop pro psy - levLev (23. 7. – 22. 8.)

Nezbývá, než se dobře obléknout a vyrazit s vaším miláčkem do přírody pokaždé, když si zamane, pokud je ve znamení Lva. A vůbec nezáleží na tom, jaké je venku počasí. Tyto tendence bude mít navíc docela často, tak se na to dobře připravte. Jeho energie ale pomalu vyprchává a za pár dní si raději odpočine někde v teple.

Horoskop pro psy - pannaPanna (23. 8. – 22. 9.)

Konec dívání na pohádky v televizi, zvláště, máte-li doma pejska ve znamení Panny nebo dokonce plemeno azavak. Teď už ho tyhle věci moc brát nebudou a raději si zadovádí někde venku, i přesto, že mu bude ze sněhu koukat jen hlava. Má spoustu energie, kterou musí nějakým způsobem vybít, a vy s tím nic neneděláte.

Horoskop pro psy - váhyVáhy (23. 9. – 23. 10.)

Můžete sice trochu zintenzivnit procházky, ale pak by měla následovat náležitá péče. Hlavně, pokud máte doma pejska ve znamení Vah. Stále ještě není připravený na změny teploty a tímto předejdete zdravotním problémům. Chce to jen více péče a mít oči otevřené. Vnímaví chovatelé s tím ale nebudou mít problém.

Horoskop pro psy - štírŠtír (24. 10. – 22. 11.)

Pokud máte doma pejska ve znamemí Štíra, zřejmě se dočkáte nejednoho překvapení. Jeho povaha se bude rovnat povaze plemeni bretaňský ohař, který vnímá naprosto vše, co se v jeho okolí děje. Neunikne mu tedy nic a vše si navíc přebere po svém. Dávejte tedy pozor na to, jak se k němu chováte a jaká slova používáte.

Horoskop pro psy - střelecStřelec (23. 11. – 21. 12.)

Psí Střelci jsou sice poměrně zdatní ve hlídání, ale teď je to moc bavit nebude. Nejspíš jim tedy nějaké věci záměrně uniknou. Prostě to nechtějí řešit. Pokud tedy máte doma vyloženě hlídacího pejska, trochu mu pomozte a zapojte do hlídání ještě buď sebe sama, nebo zakupte zabezpečovací zařízení. Je to jediná možná rada.

Horoskop pro psy - kozorohKozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Stále svého psího Kozoroha více hlídejte. On sám totiž absolutně nedokáže odhadnout, co je pro něj dobré a co ne. Procházky venku musíte upravit sami a neměly by vás odradit ani prosebné pohledy či gesta. Je to přece pro jeho dobro. A jen tak se vyhnete zdravotním problémům, které mu stále ještě hrozí.

Horoskop pro psy - vodnářVodnář (21. 1. – 20. 2.)

Portugalský vodní pes je znám svojí nadprůměrnou inteligencí. Vašim Vodnářům to bude v těchto dnech myslet stejně. Ale pozor. Ne vše, co se jim vylíhne v hlavičce, bude přesně podle vašeho gusta. Některé věci se vám opravdu líbit nebudou, musíte se tedy snažit ho trochu vést a pokusit se ho něco zajímavého naučit.

Horoskop pro psy - rybyRyby (21. 2. – 20. 3.)

Španělský galgo je pejsek, kterého tak úplně snadno nevychováte. Je spíše rezervovaný a moc si toho vnutit nenechá. Vaše Ryba bude dělat mrtvého brouka poměrně často, co se příkazů a rozkazů týká. Má ale takové období, tak to zkuste přetrpět, ono to zase přejde. Rozhodně ale dbejte na to, aby toho později nezneužíval.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?