Horoskop pro kočky a kocoury na březen 2016

1. března 2016

Kočky kozorozi budou jako ve snách a proto pozor na jejich možná zranění. Kočky ve znamení vah zase budou mít citlivé zažívání a blíženci budou měnit své nálady, jako se mění počasí. Chcete se dozvědět víc, přečtěte své kočce horoskop na měsíc březen!Kočičí horoskop beran

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Vy byste nejraději už okopávali zahrádku, ale u vašich koček-beranů bude stále převládat období zimního lenošení a relaxace. Užívejte si možnost se s nimi pomazlit, protože koncem měsíce to už nebude platit. Jaro se dostane pod kožich i vaší kočce a pak nebudete vědět, kterou lotrovinu provedla dřív.

 

Kočičí horoskop - býkBýk (21. 4. - 20. 5.)

Chcete využít aktivního období vaší kočky a naučit ji alespoň jeden povel? Jestliže nevíte jak na to, doporučujeme vzít její nejoblíbenější pamlsky a uplácet. Ovšem nečekejte, že hned bude vědět, o co jde. Dokonce budete dlouho pochybovat o tom, že je schopna se cokoliv naučit. Nezoufejte, nakonec se výsledek dostaví.

 

Horoskop pro kočky - blíženciBlíženci (21. 5. - 21. 6.)

Vaše kočka v blížencích se vám bude zdát trochu nesvá a náladová. Máte pravdu. Jednou bude chtít pomazlit, jindy bude řádit jako drak a lítat po celém bytě. Nechte je. Potřebují jen vybít svou přebytečnou jarní energii, se kterou si prozatím nevědí moc rady. Možná jim vyrobte nějakou originální hračku, aby neničila při svých aktivních chvilkách nábytek.

 

Horoskop pro kočky - rakRak (22. 6. - 22. 7.)

Kočky raci jsou v sedmém nebi. Konečně svítí sluníčko a začíná být teplo, které tak milují. Často je uvidíte na těch nejvyšších místech stromů, jak se snaží ulovit ptáčka. Nebojte, vaši pomoc s cestou ze stromu potřebovat nebudou. Možná ale ocení vaši péči v případě, že je začne zlobit zažívání. Kupujte kvalitní krmivo a doplňte ho o potřebné vitamíny při zvýšené jarní aktivitě.

 

Kočičí horoskop - levLev (23. 7. - 23. 8.)

Překvapení, ano, přesně to na vás bude čekat za každým rohem. Váš kočičí lev bude opravdu vynalézavý, a proto na vás jednou vyskočí zpod postele, jindy ho najdete schovaného na té nejvyšší skříni. Vaše kočka bude mít náladu dělat nečekané a nové věci. Zkuste je v tom podpořit a vymyslet jim novou prolézačku, schovku nebo alespoň pořiďte novou hračku.

 

Horoskop pro kočky - pannaPanna (24. 8. - 23. 9.)

Můžete si oddychnout a přestat svou kočku tolik hlídat. Období touhy po druhém pohlaví je konečně u konce a tak se již nemusíte bát, že doma budete mít o 5 koťátek navíc. Nicméně kocouři, kteří neměli možnost se vybouřit, budou trochu v depresi. Věnujte se jim a hrajte si s nimi, jistě je to brzo přejde.

 

Horoskop pro kočky - váhyVáhy (24. 9. - 23. 10.)

Hlídejte svou kočku, aby nejedla to, co nemá. Především výrobky z kravského mléka by jí nemuseli udělat dobře. Ale nebojte, jejich citlivé zažívání se dá již brzo do pořádku a zase se bude moci stravovat tak, jako jindy. Do té doby jí jistě zvednete náladu novou hračkou, jako je třeba pískací myška.

 

Kočičí horoskop - štírŠtír (24. 10. - 22. 11.)

Březen bude jako stvořený pro luxusní fotografie vaší kočky ve štíru. Zkuste mít vždy fotoaparát při ruce a fotit kdykoli to půjde. Vaše kočka vám jistě připraví dostatek zajímavých momentů, které stojí za zdokumentování. Občas se budete opravdu hodně divit, čeho všeho je schopná. Jarní hravost a kreativita u ní bude na samém vrcholu.

 

Horoskop pro kočky - střelecStřelec (23. 11. - 20. 12.)

Jestliže máte kočku, která je pouze doma a jen s ní chodíte na procházky, tak nyní už se nebudete muset bát procházky prodloužit. Imunita vaší kočky střelce již není v ohrožení, a tedy čerstvý vzduch jí jen prospěje. Koupání ale přece jen nechte na později. Prozatím zlepšujte její kondici hraním nebo otužováním pobytem na jarním slunci.

 

Horoskop pro kočky - kozorohKozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pozor na jarní toulky vašich koček. Kozorozi totiž budou jako ve snách a cestou za svou láskou opačného pohlaví půjdou přes hory a doly nehledě na kvalitu cest. Tedy po jejich návratu domů vždy zkontrolujte jejich packy, zda si náhodou někde neublížili. Kupujte kvalitní krmivo, aby měli dostatek energie na své jarní toulky.

 

Kočičí horoskop na měsíc - vodnářVodnář (21. 1. - 19. 2.)

Ať už máte doma kočičky chlupaté a čtyřnohé, nebo kočičky ve váze, bude na nich vidět, že jaro je tu. Vaše kočka ve vodnáři bude opravdu aktivní a energická. Jen tak něco ji nezastaví. A až začnete dělat velikonoční výzdobu, dlouho vám nevydrží. Takové „packování“ velikonočních kraslic je totiž ta nejlepší zábava. Mějte s ní trpělivost.

 

Horoskop pro kočkyRyby (20. 2. - 20. 3.)

Ryby kočky budou v březnu opravdu vybíravé. Jen tak něco jim pod nos nepůjde. Ostatně kdo by chtěl jíst pořád to samé. Zkuste proto změnit její krmivo. Co třeba zvěřina nebo konzervy s rybou? Vaše kočka bude potřebovat dostatek energie na své jarní aktivity, a proto vybírejte nové krmivo podle složení a s láskou. Jistě jí uděláte velkou radost.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?