Horoskop pro kočky a kocoury na duben 2016

2. dubna 2016

Máte doma kočku ve znamení ryb? Tak si raději zkontrolujte, jestli není třeba dojít na očkování proti vzteklině. Kočky blíženci budou aktivní a téměř všehoschopné. Více se dozvíte v horoskopu pro kočky na měsíc duben 2016.

Kočka ve znamení berana (21. 3. – 20. 4.)

Vaše kočka bude odvážná. Neohroženě si půjde za svým cílem – ať už je to lov čehokoliv nebo získání „druhé polovičky“. Ať už tedy budete svou kočku zavírat doma, abyste brzo neměli doma koček o několik více, vždy se jí podaří někudy vyklouznout. A jestliže máte kocoura, pak bude lovit hlava nehlava. Zkuste ho více hlídat, aby nepřišel k úhoně.

 

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Býci budou mít potřebu odpočívat. Neznamená to ale, že se občas neprobudí k životu a nedají o sobě vědět náhlými útoky na vaši ruku, která právě pleje záhonky. Buďte tedy připraveni na nečekané výpady. Vaše kočka sice občas vystrčí růžky a nechá za sebou spoušť, ale jinak to bude zlatíčko a andílek k zulíbání. Potěší ji mazlení a nová hračka.

 

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Budete jen s otevřenou pusou sledovat, čeho všeho je vaše kočka v blížencích schopná. Jen několika ladnými skoky se dostane do neuvěřitelných výšek. Bude vitální a aktivní. Odhodlaná dokázat cokoliv. Pozor ale na pády a následná zranění. Vždy když dorazí domů, lehce ji prohlédněte, zda je vše v pořádku. Radost své kočce uděláte nějakým dobrým pamlskem.

 

Když je kočka zrozená v raku (22. 6. – 22. 7.)

Jestliže do toho máte chuť a zároveň jste majitelem kočky ve znamení raka, pak můžete v dubnu odstartovat výcvik své kočky. Většina jedinců tohoto znamení bude nastavena na vaše náročnější požadavky a nebude mít takový problém si zapamatovat nové věci. Zkuste třeba výcvik pomocí klikru nebo osvědčených pamlsků. Minimálně by se vám mělo podařit naučit svou kočku přiběhnout na zapískání.

 

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Kočky ve lvu příslušnost ke svému znamení nezapřou. Budou neohrožené a půjde z nich respekt. Bohužel se jim může stát, že ve svém zápalu narazí na dalšího kočičího lva a to pak nebude příjemné setkání. Jistě dojde na šrámy a menší zranění. Prohlédněte svou kočku, když dorazí z venkovních toulek, zda není třeba použít trocha desinfekce.

 

Kočky v pannách (23. 8. – 22. 9.)

Zrovna tak jako perské kočky, budou i kočky v pannách trochu líné. Když nebudou vyloženě muset, tak se hýbat nebudou. Výjimkou budou pouze kočky domácí, které budou o něco aktivnější, ale stejně zaznamenáte značný pokles v činnosti. Nechte je odpočívat, třeba nabírají sílu na letní dovádění. Přizpůsobte jim krmení, aby se vám za duben nezakulatily.

 

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Duben bude pro kočky zrozené ve vahách obdobím živějším a ráznějším. Kočky, které jsou obvykle pouze doma, budou nespokojené a v případě, že nebudou mít možnost se proběhnout na čerstvém vzduchu, budou ničit zařízení vašeho bytu. Venkovní kočky pak občas „zapomenou“ dorazit domů – někdy i několik dní. Nedělejte si z toho hlavu, začátkem května se jistě uklidní.

 

Štíři a kočky (24. 10. – 22. 11.)

Štíři budou nadšení z pohybu a her. Vaše kočka si docela dobře vyhraje sama a nepotřebuje k tomu ani žádné drahé hračky. Jestliže jí tedy chcete udělat radost, vyrobte jí nějakou hračku – bude nadšená. Línější jedinci budou potřebovat vaše zapojení do hry, ale to jistě zvládnete. Stačí malá dávka fantazie a trocha volného času a spokojený mazlíček je na světě.

 

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Klíšťata jsou bohužel již aktivní a váš mazlíček jich bude mít plný kožich jen po jedné kratší procházce. Pořiďte tedy zásobu antiparazitních obojků a šampónů včetně pinzety na klíšťata a nic vás ani vaši očku nezaskočí. Radost jí uděláte změnou krmiva. Vyberte nové ale kvalitní složení a uvidíte, jakou bude mít chuť k jídlu a lesklejší hustou srst.

 

Když je kočka i kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Obrňte se trpělivostí. Vaše kočka ve znamení kozoroha bude opravdu tvrdohlavá a postaví si hlavu, kdykoliv se jí zachce. Jednou nebude chtít granule, které jindy jedla. Podruhé bude odmítat vylézt se svého úkrytu, když budete muset jet k veterináři. Ale nebojte, trpělivost růže přináší a nakonec se vám podaří ji přesvědčit.

 

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Jestliže se rádi mazlíte se svou kočičkou, tak v dubnu vám to bude umožněno v dostatečné míře. Váš kočičí vodnář bude mít tulivou náladu a hned od brzkého rána vám to bude dávat najevo. Nezkoušejte mu v tom bránit, bylo by to zbytečné a vaše kočka by byla pouze smutná a nespokojená. Potěšíte je, když je pustíte k sobě do postele.

 

Kočky ryby (21. 2. – 20. 3.)

Jestliže máte venkovní kočičku, nezapomeňte v dubnu na tak nutné odčervení. Po zimě se také jistě najde spousta žíznivých klíšťat a další parazité. Dojděte tedy do lékárny nebo zverimexu a nakupte vše potřebné. Kožíšek vaší kočky to jistě ocení. A když už jste v té kočičí údržbě, zkontrolujte, zda není také potřeba zajít na očkování proti vzteklině.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?