Horoskop pro kočky a kocoury na listopad 2016

1. listopadu 2016

Kočky v rybách se budou v listopadu trochu nudit a zrozenci vah vás vytrhnou z deprese. U vodnářů pak dávejte pozor na problémy s bezoáry. Co čeká ostatní kočky v listopadu, se dočtete v našich horoskopech.

Kočičí horoskop beranBeran (21. 3. - 20. 4.)

Vaše kočka bude nyní nejspokojenější, když si bude moci zalézt k topení nebo před krb. Deštivé a chladné počasí ji přivábí domů a ani ptáci létající za oknem ji ven nevylákají. Chce si prostě odpočinout a nabrat sílu na zimní počasí a brodění se ve sněhu. Dopřejte jí to.

 

Kočičí horoskop býkBýk (21. 4. - 20. 5.)

Ať už máte kočku domácí nebo šlechtěnou britskou či savanovou, všechny bez výjimky budou mlsné. Neváhejte tedy a napečte své kočce vánoční cukroví, které bude přímo pro ni. Nějaké nové pamlsky jí určitě také udělají radost. Ale pozor, nedávejte jí těch dobrůtek až příliš mnoho.

 

Horoskop pro kočky blíženciBlíženci (21. 5. - 21. 6.)

Vaše kočka vás bude naprosto ignorovat. A čím to je? To se vám chce trochu pomstít za co, že lítáte po krámech a kupujete vánoční dárky a nemáte na ni tolik času, jako předtím. Vánoce se sice blíží, ale věnujte se i své kočce. Jistě se vše zase vrátí do normálu.

 

Horoskop pro kočky - rakRak (22. 6. - 22. 7.)

Podzimní počasí vaši kočku příliš nenadchlo. Lepší náladu bude mít pouze v případě, že vysvitne sluníčko. Zkuste jí udělat pelíšek blízko k topení a často drbat za ouškem. Špatná nálada se jí alespoň trochu zlepší. Vydržte, její neoblíbené období, zimu, musíte prostě nějak přečkat.

 

Kočičí horoskop - levLev (23. 7. - 23. 8.)

Vašemu lvíčku už je dobře a tak si plnými doušky užívá znovu nabitou energii. Svým kočičím způsobem vám ukazuje, že je tu pánem. Vaše kočka totiž moc dobře ví, jak vás oblomit a tak toho využívá ve svůj prospěch. Snažte se jí nepodléhat příliš často.

 

Horoskop pro kočky - pannaPanna (24. 8. - 23. 9.)

Kočky panny jak se zdá, již píší Ježíškovi. Každým dnem vám budou dávat najevo, co by si k Vánocům přáli. Jednou to bude očichávání pamlsků, jindy zase fascinované hledění na televizní reklamu. Vaše kočka vás nenechá zapomenout nakoupit jí dárky pod stromeček, to si buďte jistí.

 

Horoskop pro kočkyVáhy (24. 9. - 23. 10.)

V listopadu budete trochu ve stresu a vaše kočka to na vás ihned pozná. Bude se vás snažit rozptýlit. Neodhánějte ji a využijte léčebné síly koček. Inteligence vaší kočky je na vrcholu a tak jistě vymyslí něco, co vám udělá radost a rozptýlí vaše obavy. Držte se své kočky a všechno bude fajn.

 

Kočičí horoskop - štírŠtír (24. 10. - 22. 11.)

Začátkem listopadu se budete radovat, že máte čas na zimní přípravy na zahradě i na pečení vánočního cukroví a nakupování dárků. Moc se ale neradujte, vaši kočku její lenivost brzo přijde a koncem listopadu nebudete vědět, kam dřív skočit. Vaše kočka bude vystrkovat drápky a tak trochu ničit věci kolem. Možná vám i okouše to napečené cukroví. Využijte klidný začátek listopadu a pak vše dobře před svou kočkou schovejte.

 

Horoskop pro kočky - střelecStřelec (23. 11. - 20. 12.)

Vaše kočka je v perfektní kondici. Je zdravá a plná energie. Celý listopad si bude užívat, že je vše jak má být. Radujte se s ní. Upečte jí vánoční cukroví, vyrobte jí adventní kalendář – bude z toho mít o to větší radost. Listopad pro vás bude tentokrát barevnější než kdykoliv předtím.

 

Horoskop pro kočky - kozorohKozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Jestliže chcete svou kočku naučit nějaký povel, teď je pro to to nejvhodnější období. Odložte vánoční přípravy a vrhněte se na trénink klikrem. Vaše snahy již koncem měsíce přinesou své ovoce. Upevníte vztah se svou kočkou a jako bonus k vám vaše kočka třeba přijde na zavolání nebo zhasne a rozsvítí světlo. Zkuste to!

 

Kočičí horoskop vodnářVodnář (21. 1. - 19. 2.)

Vaše kočka je opravdu pilná ve své péči o srst. Jestliže ale máte dlouhosrstou kočku nebo opravdu chlupatou krátkosrstou, může mít problémy s tzv. bezoáry. Zjistěte si, jaké krmivo je v tomto případě pro vaši kočku nejvhodnější. Předejdete tak spoustě problémům a budete více v klidu.

 

Horoskop pro kočky - rybyRyby (20. 2. - 20. 3.)

Vaše kočka se nudí. Špatné počasí ji zahnalo domů a tam nemá, čím by se zabavila. Co jí pořídit akvárko s rybičkou? A jestliže nejste akvarista, co jí večer pustit robo-rybu ve vaně? Zabaví se a potrénuje své lovecké instinkty, aniž by někdo přišel k úhoně. Klasická vábnička vaší kočku ale jistě také potěší.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?