Horoskop pro kočky a kocoury na měsíc březen

1. března 2011

Kočičky ve znamení Vodnáře budou mluvit a mluvit a mluvit. Pokud máte doma tichého jedince, nejspíš zaznamenáte změnu. Zkuste ji tedy naučit třeba obyčejné „ahoj,“ máte velkou šanci, že vás jednou takhle pozdraví a zábavné video je na světě. Více se dozvíte v horoskopu pro kočky na měsíc březen 2011.

Kočičí horoskop beranBeran (21. 3. – 20. 4.)

Pokud se dobře na svou kočičku ve znamení Berana zadíváte, zjistíte, že i ona si vás dost často podivně prohlíží. Je to tím, že má velmi citlivé vnímání vůči všemu, co se kolem vás děje. Má to svá velká pozitiva, dokáže vás uvést do pohody vždy, když se nebudete cítit nejlépe, ale také to znamená, že vnímá každé vaše slovo.

Co je potěší: je jasné, že hlavně váš zájem. Buďte na své miláčky milí a zkuste jim vyplnit každé jejich přání. Oni jsou totiž nastaveni úplně stejně. Milují vás.

 

Kočičí horoskop býkBýk (21. 4. – 20. 5.)

Pokud jste si dostatečně užili všeho, co vám váš Býček předvedl, protože je prostě tak nastavený, jen dobře. Jeho nálady totiž začnou být přímo úměrné jeho znamení. Pro vás to znamená, že opět neuslyší, pokud on nebude chtít. Obrňte se trpělivostí, jaro je prostě tady a nic s tím nenaděláte. Navíc, takhle ho už dobře znáte.

Co je potěší: hlavně to, pokud si jich budete všímat co nejméně. Tedy v případě, že si pro pomazlení nepřijdou sami. Jinak s nimi totiž řeč moc nebude.

 

Horoskop pro kočky blíženciBlíženci (21. 5. – 21. 6.)

To, že je čas, kdy dochází k námluvám, poznáte u svých chlupatých Blíženců velmi dobře. Budou se chtít seznámit prakticky s kýmkoliv, ovšem pokud se jedná o druhé pohlaví, tím spíše. Dobře ho hlídejte, protože na svých toulkách by mohli přijít i k nějakému tomu úrazu. Domácí kočičky budou více neklidné, ale to je zase přejde.

Co je potěší: budou-li si moci odpočinout v blízkosti někoho, koho milují. Nebudou rádi sami, tak se jim pokuste věnovat co nejvíce. Výsledkem bude spokojená kočička.

 

Horoskop pro kočky rakRak (22. 6. – 22. 7.)

Norská lesní kočka miluje své blízké, ale k druhým se chová dost odtažitě. Pokud ale máte doma kočičku ve znamení Raka, je celkem jedno, jaké je plemeno, protože právě tato vlastnost u ní bude převládat. Vás sní láskou, ale pokud se k ní přiblíží někdo cizí, její reakce by mohla být trochu nepředvídatelná. Proto pozor na drápky a zoubky.

Co je potěší: věnujte jim tolik lásky a pozornosti, kolik jen budete moci. Bude to právě vaše péče, kterou budou více vyžadovat. Jen se chtějí ujistit, že je milujete.

 

Kočičí horoskop levLev (23. 7. – 22. 8.)

Kočičí Lvíčci budou brát tuto dobu namlouvání zcela vážně a nepromarní žádnou příležitost k tomu, aby se odebrali na toulky. Pokud máte doma kočičku kastrovanou a ven moc nechodí nebo vůbec, tyto projevy sice nebudou takové, ale jistý neklid zaznamenáte stejně. Je ale dobré je nechat být. Stejně nemáte šanci toto změnit.

Co je potěší: především výběh a možnost se uchýlit na místa, kde nebudou rušeni. Rádi se sice pomazlí, ale v tomto čase to bude opravdu jen velmi sporadicky.

 

Horoskop pro kočky pannaPanna (23. 8. – 22. 9.)

Kočičím Pannám se sice zavděčíte jen málokdy, ale tentokrát tak náročné nebudou. Postačí, pokud se čas od času budete oddávat jejich hrám. Jinak si užijete celkem klidného období. Za každý projev náklonnosti vám budou vděčné, a pokud přidáte i nějaký ten pamlsek, nebude spokojenějšího tvorečka. Máte prostě šanci si užít opravdové pohody.

Co je potěší: dalo by se říci, že skoro vše. Fantazii se sice meze nekladou, ale nebude potřeba vymýšlet stále něco nového. Vystačíte si i s tím, co už je osvědčené.

 

Horoskop na týden váhyVáhy (23. 9. – 23. 10.)

Energie bude to, co vaší chlupaté Váze chybět nebude. Bude jí všude plno, tak pozor na úrazy, protože se vám neustále bude plést pod nohama. Také se moc ráda účastní všeho, čím se zabýváte a zabývat hodláte. Zvědavost, hravost a čilost jsou vlastnosti, které nyní zaznamenáte u svého mazlíčka v opravdu velké míře.

Co je potěší: protože jsou nastavené prakticky na vše, nebude nutné vymýšlet neustále nové věci. Přivítají ale výběh, a pokud bude směrem ven, jen dobře.

 

Kočičí horoskop štírŠtír (24. 10. – 22. 11.)

Vaši kočičí Štírci budou přesně takoví, jaké je znáte. Pokud nebude po jejich, rádi vytáhnou drápky a jasně dají najevo, co si myslí o vás i o všech ostatních. Ale alespoň je jasné, jak se věci mají a nebude nutné pátrat po tom, co by vlastně váš mazlíček chtěl. Zkuste s ním i více komunikovat, rozumí vám. Můžete toho i využít a něco ho naučit.

Co je potěší: pokud se k nim budete chovat jako k sobě rovným, velmi to ocení. Navíc v budoucnu jasně uvidíte, jak je dobré některé tvory nepodceňovat.

 

Horoskop na březen střelecStřelec (23. 11. – 21. 12.)

Stejně jako plemeno ragdoll, bude i váš Střelec nastaven na to, mít kolem sebe neustále živo a hlavně kamarády, se kterými si moc rád zadovádí. Pokud žádné ještě nemá, je na čase myslet na to mu nějakého pořídit. Pokud ano, můžete se připravit na zajímavé, ale hlavně rušné období. Připravte tedy fotoaparáty a kamery, zcela jistě zaznamenáte zajímavé momenty.

Co je potěší: necháte-li je řádit podle jejich představ, budou velmi šťastní. Jakékoliv omezování totiž budou brát dost osobně. Zkuste tedy zatnout zuby.

 

Horoskop kozorohKozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Nejspíš nebude nic, čím byste se mohli vašeho kočičího Kozoroha dotknout. Jeho vnímání je nastaveno jen a jen pozitivně. Z malých průšvihů si nebude dělat nic a ty velké zamete pod koberec. Bude prostě dělat, že se ho to netýká a vůbec za nic nemůže. Zkuste tohoto období využít k tomu, leccos zajímavého ho naučit. Bude se učit velmi rád.

Co je potěší: je sice nutné vychovávat, ale na druhou stranu, dělejte, že některé prohřešky nevidíte. Hlavně ty drobnější. Velmi tím posilníte jeho ego.

 

Kočičí horoskop vodnářVodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pokud znáte plemeno devon rex, víte, že jsou to velmi upovídané kočky. A pokud máte doma kočičku ve znamení Vodnáře, věřte, že právě tohle bude, až na malé výjimky, dominantní vlastnost. Rádi vám sdělí novinky, až přijdete domů z práce i to, že se jim zrovna něco nelíbí či naopak zamlouvá. Využijte tohoto k naučení alespoň jednoduchých slov.

Co je potěší: vzhledem k tomu, jak jsou momentálně nastaveni, hlavně to, pokud s nimi budete často hovořit. Neuvěřitelné se stane skutečností, budou vám dokonce odpovídat.

 

Horoskop rybyRyby (21. 2. – 20. 3.)

Jaro bude nesporně a hlavně hodně působit i na kočičky ve znamení Ryb. Nejen že uvítají každý sluneční paprsek, ale co se týká seznamování, budou velmi nastavené. Máte-li kočičku chovnou, je na čase najít ženicha či nevěstu. Ostatní kočičky si poradí samy. A ty kastrované se budou vyhřívat na slunném místě klidně celé hodiny a dny.

Co je potěší: především společnost a to nejen jiných kočiček, ale také lidí a dokonce i jiných druhů. Za kamaráda v těchto dnech přijmou klidně pejska nebo králíčka.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?