Horoskop pro kočky a kocoury na měsíc březen

1. března 2012

Máte-li doma kočičku ve znamení Střelce, připravte se na to, že nebudete dostatečně připraveni na výkyvy nálad vašeho miláčka. Má prostě takové období a vše je dáno tím, že se jeho organismus probouzí po zimě trochu zvláštním způsobem. Každý se ale s nastávajícím jarem vyrovnáváme jinak. Více se dozvíte v horoskopu pro kočky na měsíc březen 2012.

Kočičí horoskop beran

Kočky v beranu (21. 3. – 20. 4.)

Kočičky ve znamení Berana budou mít zajímavý měsíc. Jejich vitalita je sice v naprostém pořádku, ale nebudou mít chuť se moc snažit o cokoliv. Zkuste na ně moc nenaléhat, není to nutné. Ony se vzpamatují samy, jen je potřeba jim dát prostor a čas. Zkuste si s nimi více hrát a trochu je přimět k nějaké aktivitě. Bude na ně platit třeba hra na schovávanou.

Co je potěší: radost jim udělá i pamlsek, i když se vám zdá, že si ho moc nezaslouží. Vrátí vám to i s úroky, jen k tomu potřebují mít tu správnou náladu. A ta dorazí velmi brzy.

 

Kočičí horoskop býk

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Co se kočiček v Býku týká, jejich nálady vám přijdou trochu zvláštní. Charakter bude trochu připomínat plemeno norská lesní kočka. K rodině se budou mít velmi vřele, ale k cizím se budou chovat odmítavě. Pokud jste tedy zvyklí, že návštěvu vítají, nejspíš to teď tak nebude. Ale jedná se o přechodné období, za pár týdnů to budou zase ti vaši známí miláčkové.

Co je potěší: zkuste se jim nyní trochu více věnovat. Mohou se jevit trochu zmateně, možná až podrážděně a potřebují mít jistotu, že mají stále své milované dvounožce vedle sebe.

 

Horoskop pro kočky blíženci

Kočky blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Kočičí Blíženci potřebují trochu podpořit vitalitu a imunitní systém. Jsou po zimě více vyčerpaní a může se to projevovat různě. Buď změnami nálad, nebo častějším spánkem. I když se bude zdát, že jsou nemocní, není tomu tak. Rozhodně ale nic nepodceňujte. Pokud se vám nebude cokoliv zdát, zkuste je vzít na veterinární prohlídku a poraďte se s lékařem.

Co je potěší: spousta něhy a lásky, také nějaké kvalitnější jídlo. Na stravu byste se měli v těchto dnech zaměřit nejvíce. Kvalitnější konzervy nebo pamlsky je uvedou do lepší pohody.

 

Horoskop pro kočky rak

Kočky v raku (22. 6. – 22. 7.)

Kočičky, které se narodily pod znamením Raka, vám budou dělat radost. Jejich chování bude dost připomínat plemeno japonský bobtail, který je velmi milý a přátelský. Vaši miláčkové se snesou dokonce i s jiným zvířecím druhem. Možná je vhodná doba pro pořízení kamaráda, pokud ho ještě nemají. Uděláte tak dobrý skutek hned dvakrát. Budou vám moc vděční.

Co je potěší: samota pro ně bude v těchto dnech spíše jako trest. Na to stále myslete a pokuste se jim věnovat co možná nejčastěji. Zcela jim postačí vaše přítomnost a blízkost.

 

Kočičí horoskop lev

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Jaro se u kočiček ve znamení Lva bude projevovat zcela jinak, než to bývá obvyklé. Budou na vrcholu své aktivity a je výjimky potvrdí pravidlo. Podobně jako neva masquerade, která je velmi čilá, budou i vaši mazlíčci plni elánu. Bude tedy nutné se připravit na to, že moc klidu si v těchto dnech neužijete. Na druhou stranu vás ale čeká zajímavé období, kdy nuda nehrozí.

Co je potěší: hry a zase hry. Zvláště ty, ve kterých budou figurovat i jejich dvounožci. Prostě a jednoduše, sice si vystačí sami, ale pokud budou při hrách pod dohledem, jen dobře.

 

Horoskop pro kočky panna

Kočky panny (23. 8. – 22. 9.)

Kočičky ve znamení Panny budou mít co dohánět. Nyní hodně odpočívaly a stále to ještě nebude s vitalitou ono. Postupně se sice probouzet budou, ale žádnou slávu nečekejte. Zkuste jim dát ale dost prostoru pro to, aby se samy vzpamatovaly tak, jak jim to vyhovuje. Nic po nich raději nechtějte, přístupem vašeho miláčka k plnění vašich přání byste totiž byli nejspíš zklamaní.

Co je potěší: teplý a pohodlný pelíšek. Nic víc nyní potřebovat nebudou. Zkuste popřemýšlet o pořádném vysokém škrabadle s místem na odpočinek. Čím výše, tím lépe.

 

Horoskop pro kočky Váhy

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

U kočiček ve znamení Vah čekejte spíše klid a mír. Budete mít doma prostě pohodového mazlíčka, který si bude užívat pomalých pohybů, kdy se nebude muset moc snažit o cokoliv. Zároveň ale budou velmi vyrovnaní. Takže pokud máte buď kartouzskou kočku, která taková prostě je, nebo tu váhavou, připravte se na pohodu a užívání si mazlení kdykoliv to jen půjde.

Co je potěší: hlavně to, pokud po nich nebudete chtít žádné mimořádné kousky a to ani ty, které se už stihly naučit. Přivítají spíše hlazení na klíně nebo odpočinek na vyhřátém místě.

 

Kočičí horoskop štír

Kočky ve štíru (24. 10. – 22. 11.)

Kočičí Štíry nic nepřekvapí. Budou pohotoví, bystří a velmi vynalézaví. Připravte se tedy na to, že vás občas zaskočí tím, co dokážou vymyslet. Dobře před nimi zavírejte dveře a sledujte, co je zaujalo. Nebude jim totiž dělat problém se cokoliv naučit a to velmi rychle. V každém případě se nudit rozhodně nebudete a je zcela jisté, že ani vaši miláčci. Zábavu si najdou vždycky.

Co je potěší: všechno, co neznají. To, co znají a mají naučené, to je moc bavit nebude. Ale do ostatních aktivit se pustí rádi a rychle. Na druhou stranu, můžete toho i docela dobře využít.

 

Horoskop pro střelce

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Stejně jako evropská kočka, která je velmi individuální a speciální povahové vlastnosti zde nelze určit, bude i váš miláček trochu nečitelný. Jednou zlatíčko, které byste snědli láskou a jednou ďáblík, který bude zkoušet vaše nervy a co všechno vydržíte. Vůbec ho nebude zajímat, zda na to náladu máte nebo ne. Prostě má hravou zvláštním způsobem, tolerujte ho.

Co je potěší: kupodivu vše, co už znají. Pokud je váš miláček šílený po pamlscích, kupte mu je, pokud si rád hraje, hrajte si s ním i vy. Dělejte tedy přesně to, na co jste již zvyklí.

 

Horoskop kozoroh

Kozoroh a kočky (22. 12. – 20. 1.)

Kočičí Kozorohové mají za ušima. Problém ale je, že se to moc často nějak významně neprojeví. Vládnout jimi bude spíše lenost a svoji vynalézavost uplatní hlavně ve věcech vyloženě kočičích. Například při lovu nebo při svádění partnera. Tam jejich kreativita nebude mít meze. Dobře je ale hlídejte, protože si rádi pohrají i s vašimi nervy. Ale často to nebude.

Co je potěší: pokud jim budete házet míček, moc je nezaujmete. Zkuste jim ale darovat obyčejnou krabici, ve které vystřihnete otvor. Nadšenějšího mazlíčka na této planetě nenajdete.

 

Kočičí horoskop vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Máte doma kočičku ve znamení Vodnáře a zdá se vám, že potřebuje větší péči o srst? Tak věřte, že to není jen zdání. Zvláště v tomto období, kdy mění svůj kožíšek za ten méně hustý, potřebuje trochu pomoci v jeho údržbě. Česejte, koupejte, činčejte tak často, jak to jen půjde. Pozor i na spolykané chlupy. Zakupte speciální krmivo nebo pasty, které jim pomohou.

Co je potěší: dvounožcův klín, na kterém si rády odpočinou. Samotu sice také vyhledávat budou, ale ne tak často. Přivítají raději vaši přítomnost. Cítí se trochu nejistě a možná i samy.

 

Horoskop ryby

Kočky v rybách (21. 2. – 20. 3.)

Kočičky ve znamení Ryb se moc projevovat nebudou. A to ani ti miláčkové, u kterých jste na aktivitu zvyklí. Potřebují po zimě doplnit energii, které se jim nyní nedostává. Zkuste jim trochu pomoci a zakupte buď kvalitnější krmivo, nebo potravinové doplňky. Také sluníčko jim udělá velmi dobře. Pokud váš miláček zrovna venkovní není, dopřejte mu místo na okně.

Co je potěší: hlavně klid, ale neměl by to přehánět. Občas ho tedy z letargie proberte a pokuste se použít přesně ty fígle, na které slyší. Znáte ho jistě dobře, určitě to nebude problém.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?