Horoskop pro kočky a kocoury na měsíc červen

1. června 2012

Pokud máte doma kočičku ve znamení Berana, trochu více se snažte svému miláčkovi věnovat, i když budete mít nějakou práci. Nebude je to zajímat. Možná byste mohli zkusit je do svých činností trochu zapojit. Opravdu rádi se přidají. Více se dozvíte v horoskopu pro kočky na měsíc červen 2012.

Kočičí horoskop beran

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Pokud znáte, nebo máte dokonce doma plemeno sphynx, víte, jak závislé na svém pánovi je. Pokud navíc máte doma Berana, můžete si být jistí, že o zábavu a mazlení nouze nebude. Mají náladu dávat najevo lásku kdykoliv a kdekoliv. Čili pokud bychom to shrnuli, nezbavíte se jich. Dopřejte jim ale to potěšení vaší přítomnosti, budou si toho opravdu cenit.

Co je potěší: rozhodně se nemusíte bát náročnosti vašich mazlíčků. Spokojí se pouze a jen s vaší přítomností a pohlazením. Měli byste ho rozdávat tak často, jak to jen půjde.

 

Kočičí horoskop býk

Kočka býk (21. 4. – 20. 5.)

Kočičí Býčci přivítají akci a vše pohyblivé. Neposedí a nepostojí, vyjma odpočinku, který si budou dopřávat tak, jak jsou zvyklí. Ovšem v době, kdy budou vzhůru, zahálení půjde stranou. Nebude nic, co by je nebavilo nebo nezaujalo. Zkuste se jim v těchto dnech i více věnovat, ocení to. Také dejte z dosahu předměty, o které byste neradi přišli, alespoň na pár dní.

Co je potěší: vyzkoušejte nové hračky a vůbec není potřeba brát útokem obchody. Zcela si vystačí s papírovou kuličkou, či mašličkou na provázku. Fantazii se meze rozhodně nekladou.

 

Horoskop pro kočky blíženci

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Kočičky, které se narodili pod tímto znamením, nyní ho opravdu nepopřou, naopak. Velmi rádi se přitulí a budou se dožadovat pohlazení. Zkuste být se svým mazlíčkem co nejvíce a nejčastěji. Bude tak nastaven na vaši přítomnost, že pokud bude muset být sám, mohl by mít dokonce špatnou náladu. Tohle navíc dlouho nezapomene. Také popřemýšlejte o kamarádovi.

Co je potěší: samota to určitě nebude. I když občas klid vyhledávat bude, nebude to až tak často. Navíc i ve spánku je schopen kontrolovat situaci a hlídat, zda je stále někdo na blízku.

 

Horoskop pro kočky rak

Když je kočka rakem (22. 6. – 22. 7.)

Kočičí Ráčkové a siamská kočka budou mít jedno společné. Bystrou mysl a dostatek energie k tomu, aby vás opravdu potrápili. Vymýšlení lumpáren jim půjde velmi dobře a navíc, díky své inteligenci rozhodně překvapí. Mohou tedy vymyslet i takové věci, které nejen překvapí, ale mohlo by to být k vaší nelibosti. Škádlení svých dvounožců bude prostě jejich zábava.

Co je potěší: překvapení ve vašich očích. To jim ke štěstí postačí zcela. Pokud tedy přece jen až tak překvapení nebudete, zkuste se prostě přemoci a dopřejte jim to potěšení.

 

Kočičí horoskop lev

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Kočičí Lvi mají sice tendenci se trochu předvádět, ale naštěstí je to bude bavit jen chvíli. Nemají tolik energie, kolik by rádi vydali. Dopřejte jim tedy více klidu a hlavně jim dopřejte kvalitní krmení, které jim energii dodá. Pokud budou hrát na vaše nervy, prostě to vydržte, protože se docela brzy unaví. Zároveň to ale znamená více hlídat jejich imunitní systém.

Co je potěší: hraní a zábava. Protože ale nemají tolik síly a jejich aktivní období bude hodně intenzivní, potřebují nějakou podporu. Najdete ji v krmení nebo doplňcích stravy pro kočičky.

 

Horoskop pro kočky panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Kočičáčkové ve znamení Panny nebudou mít problém si postavit hlavu. Neuslyší li na jméno, znamená to jediné, nechtějí slyšet a o rozkazy už vůbec nestojí. Je to prostě jejich povaha. Ničím výjimeční tedy nebudou. Chcete li je mít tedy pod kontrolou, musíte je více hlídat a trochu sledovat jejich pohyb. Eventuelně maličko omezit tak, aby se nemohli zatoulat.

Co je potěší: pokud po nich v těchto dnech nebudete nic chtít, budou opravdu šťastní. Neznamená to ale, že se jim nebudete věnovat. Opak je pravdou. Hlídání by mělo být trochu intenzivnější.

 

Horoskop pro kočky Váhy

Kočky ve vahách (23. 9. – 23. 10.)

Váhy mají trochu tendenci se dlouho rozhodovat, a pokud máte doma kočičku v tomto znamení, nejspíš se docela často zasmějete. Nebo vás naopak budou trochu zkoušet. Pokud je pustíte ven, budou chtít domů a naopak. Rozhodnou se hrát si a pak najednou přestanou. Prostě nálady přesně podle jejich znamení. Nevycházejte tedy z toho, jak se právě teď jeví.

Co je potěší: tak nejvíce určitě vaše trpělivost a snaha jim v jejich nerozhodnosti trochu pomoci. Zkuste být více tolerantní a přizpůsobit se momentální situaci, i když se bude stále měnit.

 

Kočičí horoskop štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Plemeno turecká kočka van je známá tím, že je naprosto nezávislá. Navíc, klid jí nic neříká. Máte li tedy doma kočičku ve znamení Štíra, počítejte s tím, že si budou dost podobní právě s tímto plemenem. Můžete je tedy klidně nechat doma samotné i nějakou dobu. Nebudou vás postrádat. A pokud přece jen, dají to jasně najevo. Pak se samozřejmě snažte toto napravit.

Co je potěší: nesnesou, pokud budou muset cokoliv. Tak je prostě nyní nechte, aby si dělali, co chtějí. Zcela jistě se to dá vydržet a vy budete mít doma toho nejšťastnějšího mazlíčka na světě.

 

Horoskop pro střelce

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

U kočičích Střelců se projeví jejich trochu ohnivější povaha. Při hrátkách tedy pozor. Nebudou se moc kontrolovat a vaše kůže by tak mohla zářit na dálku nechtěnými obrazci od drápků. Na druhou stranu, je jim to vlastní, proto pozor na vaše reakce, pokud se přece jen trochu zapomenou. Nemyslí to zle, na to stále myslete a navíc, nic se nestane, budete li opatrnější.

Co je potěší: nebudou moc nároční, ale velmi rádi si zamlsají. Zkuste tedy nakoupit nějaké zásoby kočičích dobrot. Navíc, dost si je získáte a pak možná i poslechnou, i když nejspíš neradi.

 

Horoskop kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Plemeno korat je zvláštní tím, že se prakticky nijak neprojevuje. Občas si u něj nemusíte být jistí tím, co vlastně zrovna chce. A pokud máte navíc doma kočičku ve znamení Kozoroha, nebude to jiné. Často si s nimi hrajte a mazlete se. Toto období pomine a za pár dní budete mít doma svého tvrdohlavce tak, jak ho znáte. Občas by se mohlo dokonce stát, že budou vypadat jako nemocní.

Co je potěší: určitě rozptýlení a to jakékoliv. Hraní, nové prostředí, docela určitě i nějaký ten kamarád a vůbec nemusí být stejného druhu. Máte prostě rozhodně na vybranou.

 

Kočičí horoskop vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

U kočiček ve znamení Vodnáře dobře sledujte jejich reakce na cokoliv. Budou mít totiž tendenci mluvit ke svým dvounožcům, a pokud mají doma vnímavého dvounožce, porozumět mu, nebude až tak složité. Různé druhy mňoukání mají i svůj význam. Sledujte tedy, co dělají a čím se zrovna zabývají, bude to vodítko k tomu lépe jim porozumět a naučit se jejich řeč.

Co je potěší: pokud budete nastaveni na jejich notu, budou naprosto spokojení. Mluvte na ně, budou odpovídat. Můžete tak do budoucna rozšířit vaši komunikaci a vzájemnou vazbu.

 

Horoskop ryby

Když je kočka rybou (21. 2. – 20. 3.)

Kočičky ve znamení Ryb uvítají nové hračky, protože budou mít skutečně hravou a to i jedinci, kteří už disponují nějakým věkem. Je tedy na vás, co všechno vymyslíte, abyste je zabavili, když jim samotným dojde fantazie. Navíc, pokud se do jejich her zapojíte, rozhodně si je docela dost užijí. Je jen nutné si udělat čas a trochu přemýšlet o tom, jak jim udělat radost.

Co je potěší: zcela jistě hračky, které neznají a pokud vymyslíte i nové hry, budou nadšení. Kočičky milují například hry na schovávanou, ale také se mohou naučit aportovat. Tak jen přemýšlejte.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?