Horoskop pro kočky a kocoury na měsíc červen 2016

1. června 2016

Červen nebude nejvhodnější období pro koupání vaší kočky ryby. A jestliže máte doma kočku lva, pak u sebe noste kameru nebo alespoň foťák! Co dalšího čeká vaše kočky v červnu? Přečtěte si horoskop!

Kočičí horoskop beran

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Bude těžké poznat, co se s vaší kočkou děje. Budou roztržité, občas útočné a jindy zase mazlivé. Bude tedy na vás, abyste včas poznali, zda se nejedná o nějakou nemoc nebo jinou nepříjemnost. V případě, že si nebudete jisti, dojděte s ní k veterináři.

 

Kočičí horoskop býk

Kočky v býku (21. 4. - 20. 5.)

Jestliže si své kočky nebudete dostatečně všímat, bude se tvářit jako hotové umučení. Věnujte jim dostatečnou pozornost. Hrajte si s ní, pomazlete se s ní. Uvidíte, jak její výraz roztaje. Radost jí uděláte drbáním za oušky a dobrým pamlskem.

 

Horoskop pro kočky blíženciBlíženci (21. 5. - 21. 6.)

Vymyslete něco, co vašeho kočičího blížence zabaví, protože jinak nebudete mít na sebe vůbec žádný čas. Bude se lísat, ležet vám na klávesnici, asistovat na záchodě i při koupání ve vaně. Zkuste některou interaktivní hračku. Také zapřemýšlejte nad pořízením kamaráda, třeba rybička je pro kočky skvělá „televize“. ;)

 

Horoskop pro kočky - rakKočky raci (22. 6. - 22. 7.)

Možná vás to překvapí, ale vzrůstající teploty vaši kočku v raku nadchnou pro vodu. Bude pořád u kohoutku v koupelně nebo kuchyni a chytat každou kapku, která ukápne. Zapomenutá konvice na vodu v zahradě bude také skvělá na lovení vody. Jen pozor na vodu v rozprašovačích, to ani vaši kočku raka nenadchne.

 

Kočičí horoskop - levLev (23. 7. - 23. 8.)

Červen bude skvělý na natáčení videí s vaší kočkou. Její nápady budou neotřelé a originální a vy tak budete mít o skvělé záběry postaráno. Nezapomeňte u sebe mít kameru nebo alespoň foťák. Kočka lovící krtka nebo číhající na ptáky přímo v zapomenutém krmítku nebude výjimkou.

 

Horoskop pro kočky - pannaKočky ve znamení Panna (24. 8. - 23. 9.)

Nebudete stíhat! Vaše kočka bude všude a taky všude po sobě zanechá spoušť. Budete se ohánět po kočce ale i koštětem, aby bylo vše zase jako předtím. Obrňte se trpělivostí. Její nadšení z teplých dní a poletujícího ptactva zase opadne a vy zase budete mít svůj klid.

 

Horoskop pro kočkyVáhy (24. 9. - 23. 10.)

Vaše kočka i přes nejrůznější přípravky bude domů nosit jedno klíště za druhým. Když pak dorazí domů s ušním svrabem, už se ani nebudete divit. Pravidelně kontrolujte uši a v případě nutnosti dojděte k veterináři. Jinak bude vše v nejlepším pořádku a vaše kočka bude nadmíru spokojená.

 

Kočičí horoskop - štírKočky ve znamení štíra (24. 10. - 22. 11.)

Vyrobte své kočce nějakou originální hračku. Bude z ní mít větší radost, než-li z těch kupovaných. Mluvte s ní, věnujte jí svůj čas. Bude nadšená! Ke svému životu nepotřebuje nic víc, než vaše pohlazení. K dokonalosti pak chybí už jen pamlsek a bude vás navždy milovat.

 

Horoskop pro kočky - střelecStřelec (23. 11. - 20. 12.)

Vaše kočka ve střelci bude prostě „k sežrání“. Všechny její prohřešky a neplechy budou zapomenuty jedním vaším pohledem do jejích očí. Jako každá správná kočka si vás jedním mňouknutím omotá kolem prstu a vy ani nebudete vědět, že jste koupili pamlsky a nechali ji je na posezení sníst ;)

 

Horoskop pro kočky - kozorohKočičí kozorohové (22. 12. - 20. 1.)

Svou kočku těžko budete držet doma. Jestliže to alespoň trochu půjde, bude se zdržovat venku – na zahradě nebo alespoň na balkoně a u okna. Ke svému štěstí vás totiž nebude vůbec potřebovat. Vystačí si s klidným místem a nerušeným pozorováním létavého hmyzu a ptáků. Užijte si toto období – nebude dlouho trvat.

 

Kočičí horoskop vodnářVodnář (21. 1. - 19. 2.)

Kde ta kočka zase je? Tuto otázku si budete klást opravdu často. Jestliže máte doma kocoura ve znamení vodnáře, tak se možná doma neukáže i několik dní. Váš kočičí vodnář totiž touží po samotě a klidu. Dopřejte mu to.

 

Horoskop pro kočky - rybyKočky v rybách (20. 2. - 20. 3.)

To, že je vaše kočka ve znamení ryb neznamená, že má ráda vodu. Spíše naopak. Nutné občasné koupání z duše nesnáší! Jestliže bude v červnu nutné ji koupat, pak zkraťte tuto proceduru na nutné minimum a pak ji náležitě odměňte za to, že to vydržela. Mějte pro ni pochopení.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?