Horoskop pro kočky a kocoury na měsíc červenec

1. července 2011

Pokud nesnášíte obtížný hmyz a máte doma kočičku ve znamení Ryb, můžete si být jisti, že náklady na prostředky proti jeho hubení můžete klidně použít třeba na kočičí pamlsky. Budou se vám hodit jako odměna za velmi dobře vykonanou práci. Více se dozvíte v horoskopu pro kočky na měsíce červenec 2011.

Kočičí horoskop beran

Horoskop pro kočky berany (21. 3. – 20. 4.)

Plemeno snowshoe je poměrně málo aktivní a co se kočičích Beránků týká jako takových, budou na tom velmi podobně. Raději se vám stulí do klína a prospí tolik času, kolik jen můžou. Připravte jim pohodlné pelíšky, nyní je opravdu využijí. Nic moc po nich teď raději nechtějte, stejně neuspějete. Jejich mírné aktivitě zkuste také přizpůsobit stravu.

Co je potěší: pokud je necháte nerušeně odpočívat, budou šťastní. Nebuďte je, mohli by být nevrlí a nervózní. Dokonce by se mohlo stát, že vám dají rázně najevo, že chtějí klid.

 

Kočičí horoskop býk

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Léto je přesně to období pro vaše kočičky ve znamení Býka. I když bude teplé počasí, budou poměrně aktivní. Moc tedy nespoléhejte na to, že je vedro umoří. Opak je pravdou. Odpočinou si někde ve stínu, aby pak zase vyrazily na lov nebo prostě na procházku. Kocouři budou trochu bojovnější, tak je více hlídejte, bude to občas skutečně potřeba.

Co je potěší: především to, pokud budou moci volně pobíhat. Hlavně noc pro ně bude rájem a možností se toulat. Trochu na ně dohlédněte a pokuste se je vycvičit, aby přiběhli na zavolání.

 

Horoskop pro kočky blíženci

Kočky v blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Pokud se týká povah kočiček, které se narodily ve znamení Blížence, nyní zjistíte, že svou kočičku vůbec neznáte. Bude trochu náladová a moc přítulná nebude. Ale je to dáno tím, že si chce jen odpočinut podle svého. To znamená, že přijde vždy, když ona bude chtít. Nic si z toho nedělejte, toto období pomine a zase budete mít doma přesně toho mazlíčka, na kterého jste zvyklí. Zkuste ho prostě nechat, o jeho zdraví se nebojte, jen ho víc hlídejte.

Co je potěší: když je občas potěšíte pamlskem, budou velmi rádi. Prostě jim jen dejte najevo, že je potřebujete a máte je stále stejně rádi. O to rychleji se uklidní a vrátí do svých kolejí.

 

Horoskop pro kočky rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Ráčkové odjakživa milují teplo a vodu. Co se vašich kočiček týká, budou na tom stejně. Takže léto si rozhodně užijí. Dávejte jen pozor, aby nedostali úžeh, protože i kočka se může snadno přehřát. Hlídejte tedy, kde zrovna odpočívají a zda mají dostatek tekutin. Sice na svoje potřeby myslí, ale v rámci krásného počasí by mohli občas zapomenout.

Co je potěší: pokud budou mít dostatek prostoru pro to, aby si mohli odpočinout někde na sluníčku, budou moc šťastní. Ale pozor na to, aby přílišné teplo nepoškodilo jejich zdraví.

 

Kočičí horoskop lev

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Kočičí Lvíčci, hlavně ti dlouhosrstí, jako je třeba perská kočka, budou potřebovat zvýšenou péči o srst. Takže nakupte hřebínky a kartáčky, musíte česat a také prohlížet, zda mají v pořádku nejen srst, ale také kůži. Bude to jejich citlivé místo v těchto dnech. Na našem portálu je navíc spousta článků, kde se dočtete o tom, jak o srst a kůži pečovat.

Co je potěší: i když kočičky vodu moc nemusí a za vykoupání vám vděčné nebudou, zkuste to. Jakmile oschnou, budou se cítit podstatně lépe. Tak to za jejich vyčítavé pohledy stojí.

 

Horoskop pro kočky panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Zkuste si s vašimi kočičkami ve znamení Panny více hrát. Uvítají nejen vaši společnost, ale hlavně to, když se jim budete věnovat. Pokud chystáte odjezd na dovolenou, pozor na to, aby nestrádaly samotou. Zkuste to zařídit tak, aby ani nepoznaly, že jste pryč. Skvělým řešením je třeba hlídání těmi lidmi, které dobře znají. Pak se budou cítit bezpečně a dobře.

Co je potěší: jak už bylo řečeno, hlavně vaše přítomnost. Ale budou vděčné za to, pokud si budou mít s kým hrát a dovádět. Celkem snadno se teď snesou i s jiným druhem.

 

Horoskop pro kočky Váhy

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Velmi vyrovnaným zvířátkem je plemeno kartouzská kočka. Ale není vůbec potřeba mít doma toto konkrétní plemeno, protože klidní a vyrovnaní budou Váhy všeobecně, až tedy na drobné výjimky. Užijte si toto období, protože pro tak liknavé znamení to není až tak běžné. Můžete se dokonce pokusit vaši kočičku i něco naučit, bude nakloněna i k poslouchání.

Co je potěší: prakticky vše, hlavně pohlazení a pochvala. Váhy jsou trochu egoistické a pochvalou nikdy nic nezkazíte. Mají velmi dobrou náladu, tak ji můžete jen ještě zlepšit.

 

Kočičí horoskop štír

Kočky ve štíru (24. 10. – 22. 11.)

Kočičí Štíři se sice trochu zklidnili, ale stejně svým chováním občas překvapí. Ale jsou to vaši miláčkové, tak jim zkuste drobné prohřešky odpustit. Postupně se vše vrátí do normálu a budou to zase ti miláčci, jak je znáte. Sem tam si zaprskají, pokud nebude po jejich, ale zkuste být vstřícní. Hádat se s nimi stejně nemá moc cenu. Překřičí vás a ubijí argumenty.

Co je potěší: pokud jim i přes jejich výstřelky ukážete, jak moc je máte rádi. Rychleji se zklidní a budou více naslouchat. Také si teď přejí hlavně klid a nerušené pohodlí.

 

Horoskop pro střelce

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Pokud znáte plemeno devon rex, nazývané také pudlí kočka, jistě víte, jak dokáže svého pána všude následovat. Pokud máte doma Střelce, tak se připravte, že se bude chovat přesně tak. Nespustí z vás oči, budou mít chtít o všem přehled a všude zvědavě nakukovat. Dopřejte jim tedy tu radost a umožněte jim, aby vám mohli být co možná nejvíce nablízku.

Co je potěší: berte je všude s sebou a nenajdete na této planetě šťastnější kočičku. Samotu moc dobře snášet v těchto dnech nebude, tak na to stále myslete. Hodně se jí věnujte.

 

Horoskop kozoroh

Horoskop pro kozorohy (22. 12. – 20. 1.)

Nebude asi nic, co by vašeho kočičího Kozoroha rozhodilo. Neustále se bude tvářit, že se ho nic netýká a na všechno kašle. Pokud tedy bude chtít. Pokud ne, tvrdohlavě si vydobude to, co chce. Zkuste tentokrát jeho znuděný pohled ignorovat. Přemýšlí stále stejně, jen prostě zaujal tento postoj. Domnívá se totiž, že je to to nejlepší, co může udělat, tak mu nekazte radost.

Co je potěší: když se občas namíchnete a zvednete hlas, velmi ho potěší to, že je vám to k ničemu. Takže pokud se budete rozčilovat, jen mu tím uděláte radost. Ale proč ne?

 

Kočičí horoskop vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Kočičí Vodnáři mají bystrou mysl a smysl pro humor. Tentokrát tedy více než jindy. Občas vymyslí kousky, nad kterými budete jen zírat. K učení moc naklonění nebudou, což je sice škoda, ale na druhou stranu se postarají o skvělou zábavu. Tak na to pamatujte a mějte po ruce neustále fotoaparáty nebo kamery. Rozhodně budete mít s čím do budoucna soutěžit.

Co je potěší: hlavně to, pokud budou moci bez zábran vymýšlet různé skopičiny. Nechte je hlavně v klidu a budete mít na co koukat. Občas sice k vaší nevoli, ale co, legrace musí být.

 

Horoskop ryby

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Pokud je nějaká kočka výborný lovec, je to britská modrá. Co se týká Ryb, budou na tom stejně. Tak prostě počítejte s tím, že se zintenzivní nošení dárečků, hlavně, pokud vaše kočka může chodit ven. Ty bytové ale zahálet také nebudou. Neunikne jim žádná moucha, tak není třeba kupovat prostředky proti hmyzu, což je výhoda. Váš miláček vyčistí byt zcela sám.

Co je potěší: hlavně možnost se mít za čímkoliv honit. Pokud tedy nebude doma dostatek much, zkuste sehnat takovou hračku, která se bude hodně hýbat. Ale fantazii se meze nekladou.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?