Horoskop pro kočky a kocoury na měsíc červenec 2012

1. července 2012

Pokud máte doma kočičku ve znamení Střelce, bude potřeba více hlídat její zdraví. Zaměřte se hlavně na srst a kůži. Nakupte kartáčky a šampony a pokuste se jí věnovat trochu více péče v tomto směru, tato snaha se vyplatí. Více se dozvíte v horoskopu pro kočky na měsíc červenec 2012.

Kočičí horoskop beran

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Pokud chcete, aby s vaším Beranem byla alespoň trochu řeč, musíte se tvářit, že mu skutečně rozumíte a chápete jeho potřeby. Ty totiž budou nyní poměrně netradiční. Nemělo by vás tedy zaskočit ani to, když si vzpomene, že baštit bude pouze kapsičky a ležet jen na vašem oblíbeném místě. Není zbytí, prostě to jen tak přejděte a čekejte, ono ho to omrzí.

Co je potěší: mohlo by se zdát, že všechno, co vadí vám, ale opak je pravdou. Jen se snaží na sebe nějak upozornit a otestovat vás, jestli ho opravdu milujete. Po zjištění bude spokojený.

 

Kočičí horoskop býk

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Mezi plemena, která milují společnost, patří i ragdoll. Stejně na tom budou i vaši Býčci. Pokud jsou tedy samotní, je opravdu nejvyšší čas jim pořídit kamaráda. Mohlo by se totiž stát, že svoji samotu nezvládne a bude v depresi, která se navíc bude mít tendenci prohlubovat. Nepřichází-li kamarád v úvahu, musíte se mu skutečně věnovat tak často, jak to jen půjde.

Co je potěší: společnost, hry a to hlavně s někým, přítomnost kohokoli. Snese se i s jiným druhem, zvykne si opravdu rychle. Pokud tedy přemýšlíte například o pejskovi, pořiďte si ho.

 

Horoskop pro kočky blíženci

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Kočičáčci, narození ve znamení Blížence, mají za ušima. Nic jim nebude dělat problém, poradí si v každé situaci. Vezměte tedy do ruky fotoaparáty a kamery a pak již jen sledujte soutěže na našem portálu. Zcela určitě ulovíte hodně zajímavé záběry a váš miláček pak může klidně i něco vyhrát. Rozhodně se ale může i něco užitečného naučit. Jeho mysl je velmi bystrá.

Co je potěší: budou zbožňovat překážky, které nezdolají jen tak, u kterých budou muset přemýšlet. Ale pozor, mohlo by to s sebou nést i riziko úrazů. Zkuste být tedy ve střehu.

 

Horoskop pro kočky rak

Když je kočka rakem (22. 6. – 22. 7.)

Pokud by se vaši kočičí Ráčkové rozhodli, že se projdou i po místech, kde to ještě neznají, neudržíte je. Proto je nyní více hlídejte. Dlouhé procházky a navazování nových kontaktů jim teď půjde velmi dobře. Pro ně by to ale mohl být zásadní problém. Například v tom, že budou mít problémy najít cestu zpět. Nebo se jim prostě nebude chtít vrátit do tepla domova.

Co je potěší: určitě přivítají volnost. Domácí kočičky by ale mohly mít tendenci se vám vytratit, a pokud nejsou zvyklé běhat venku, hrozí jim mnohá nebezpečí. Dobře je tedy hlídejte.

 

Kočičí horoskop lev

Kočky ve lvu (23. 7. – 22. 8.)

Stejně, jako plemeno burmilla, budou kočičky ve znamení Lva velmi aktivní, ale zároveň i trpělivé a snášenlivé. Prostě naprosto ideální společníci, kteří pobaví, potěší, nebo vyléčí vaše splíny. Jedním slovem andílci, co si zaslouží nejen vaši stálou pozornost, ale také pochvalu a nějaký ten pamlsek. Hodně si tyto chvíle se svými miláčky užijte, později se zase trochu stáhnou.

Co je potěší: vaše pohlazení, ale i to, když se zapojíte do jejich her. Pokud si s nimi budete hrát, když budou na hru nastavení a naopak je necháte v klidu odpočívat, když budou mít chuť, budou nejšťastnější.

 

Horoskop pro kočky panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Kočičím Pannám jděte nyní raději z cesty. Náladu na různá bratříčkování mít moc nebudou. Jejich nálady se budou dost střídat a chvílemi nebudete vědět, na čem jste. Řešení je ale velmi snadné. Prostě je nechte, ono je to zase přejde, jen co jim budou hvězdy více nakloněné. Pak se můžete opět těšit na mazlíčka, jakého znáte. I když jejich povaha je celkem zvláštní.

Co je potěší: zájem o jejich maličkost to sice nebude, ale pokud jim budete nyní trochu podstrojovat, mnohé si tím získáte. Jsou to ješitové a ti neodolají. Zkuste osvědčené dobroty.

 

Horoskop pro kočky Váhy

Kočky ve vahách (23. 9. – 23. 10.)

Japonský bobtail se velmi dobře snáší nejen s ostatními kočkami, ale stejně dobře přijímá i jiné druhy. Seznámit se nemá problém. Pokud máte doma kočičku ve znamení Vah, čeká vás stejně naladěný miláček. Máte-li tedy sen si k němu přidat ještě jiné zvířátko, je skvělá doba. Seznámení bude skutečně rychlé a jednou bude mít kamaráda na život i na smrt.

Co je potěší: jakákoliv společnost. Hlavně je nyní nenechávejte samotné, mohli by být trochu smutní. Domácí kočičky obzvlášť. Nakupte také nějaké hračky, nové věci je budou zajímat.

 

Kočičí horoskop štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Kočičky ve znamení Štíra nyní nezapřou svoji povahu. Budou prostě trochu zákeřní, ale jen v případě, že se budou chtít bránit nebo pomstít. Tak se mějte na pozoru. Pokud jim nic nevyvedete, nechají vás, ale v opačném případě vám vrátí naprosto vše. Nic si prostě nenechají líbit. Jinak ale čekejte celkem klidné období, ve kterém se nic mimořádného nestane.

Co je potěší: bude-li všechno tak, jak chtějí ony. Pak bude vše v naprostém pořádku. Velmi rádi se pomazlí, ale jen tehdy, přijdou-li sami. Zkuste je k ničemu nenutit, sami si řeknou, co chtějí.

 

Horoskop pro střelce

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

U kočičích Střelců se nyní zaměřte trochu více na srst a kůži. V těchto teplých dnech jim můžete dopřát i koupel. Budou ji potřebovat, a to i když vodu zrovna nemilují. Zkuste se tedy vyzbrojit tak, abyste je přemohli. Ale opatrně, aby jim nebylo ublíženo. Prostě si jen ve vaně trochu zazápasíte řeckořímské zápasy. Také je častěji česejte a prohlížejte, zda je vše v pořádku.

Co je potěší: protože péče o srst by měla být nyní tak trochu důkladnější, tak si užijí hlavně česání. Hodně na ně mluvte, pokud nejsou na takové procedury zvyklí, zamilují si to.

 

Horoskop kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

U kočičích Kozorohů čekejte trochu rušnější období. Žádná možnost užít si nějakou legraci je nenechá chladnou. Pokud tedy chcete předejít drobným nedorozuměním, doporučuje se vyrobit zajímavou hračku, která je uchvátí. Jinak si poradí sami a nejspíš způsobem, který se vám moc líbit nebude. Mají prostě své dny, stejně jako lidé. Tak jim tu radost dopřejte.

Co je potěší: zkusili jste někdy vyrobit vašim miláčkům prolézačku jen z obyčejných krabic, pospojovaných k sobě? Pokud ne, je skvělá doba. Váš mazlíček takovou hračku velmi ocení.

 

Kočičí horoskop vodnář

Kočky ve vodnáři (21. 1. – 20. 2.)

Pokud máte doma plemeno česká kadeřavá kočka nebo Vodnáře, čeká vás velmi pozitivní období. Vaši mazlíčci budou čekat na každé pohlazení, které opětují hlasitým vrněním, právě jako zmíněné plemeno. Užijete si spíše klidu, který si můžete vychutnat, co hrdlo ráčí. Navíc je totiž nic nerozhází. Nenechají se vyvést z rovnováhy. Takové chování si ale zaslouží odměnu.

Co je potěší: nic, co byste museli kupovat. Rádi si prostě jen lehnou k vám na klín a spokojenějšího chlupáčka nikde nenajdete. To ale neznamená, že si pamlsek nezaslouží.

 

Horoskop ryby

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Zkuste svoje kočičí mazlíčky, narozené ve znamení Ryb více chválit. Právě slova a to jakákoliv, budou vnímat více, než jindy. Nemyslete si, že vám nerozumí, opak je pravdou. A protože vám jistě dávají lásku a radost, zaslouží si spoustu hezkých slov. Nejen, že budou spokojeni za své skvělé dvounožce, ale navíc vám to v budoucnu několikanásobně vrátí.

Co je potěší: mazlení, laskavá slovíčka. Prostě takové trochu romantické věci. Co ale naděláte, když právě tak je váš miláček nastaven. Ale na druhou stranu, zaslouží si být milován.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?