Horoskop pro kočky a kocoury na měsíc květen

1. května 2011

Kočičky ve znamení Ryb jen tak něčím nenadchnete. Nic starého a okoukaného je bavit nebude a dají to jasně najevo. Zato Štíři každou hru budou brát velmi vážně a je úplně jedno, zda ji už znají nebo je pro ně naprostou novinkou. Rozhodně vás čeká zajímavý měsíc. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc květen.

Kočičí horoskop beran

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Máte možnost si užít kočičí náklonnosti, hlavně pokud je váš mazlíček narozen ve znamení Beránka. Budou přesně takoví, jak se na období jara sluší a patří. Velmi přítulní, mazliví, i když občas s tendencí ukázat, že se jim ne vše líbí. Ale jinak vás čeká celkem mírné a ničím nerušené období. Hodně je hlaďte, protože o to budou opravdu moc stát.

Co je potěší: hlavně klid a teplo vašeho klína a dlaní. Nenuťte je ale, pokud nebudou mít náladu. O to častěji si pro pohlazení přijdou sami a věřte, že to bude opravdu často.

 

Kočičí horoskop býk

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Kočičí Býčci sice budou působit trochu odtažitě, ale to je jen zdání. Jen si prostě chtějí počkat na tu pravou chvíli. To znamená, že až budete mít náladu a čas. Stejné chování má například plemeno britská kočka. Dobře sleduje, jak jsou na tom její páníčci a když vidí, že má možnost, přijde se přitulit. Pak se ale svému mazlíčkovi opravdu věnujte.

Co je potěší: protože sami zastávají názor žít a nechat žít, čekají totéž i od vás. To znamená, že pokud vycítíte, že chtějí mít klid, dopřejte jim ho. Přijdou, až když zjistí, že je správná chvíle.

 

Horoskop pro kočky blíženci

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Chlupatí Blíženci nějak stále nemají dost vaší přítomnosti, ani ostatních druhů či dalších kočiček. Nejsou vůbec proti společnosti a samotu moc vyhledávat nebudou. Prostě, až zjistíte, že jsou smutní, je to jen tím, že jim chybí někdo další. Zkuste se jim více věnovat, nebo jim pořiďte kamaráda. Může za to i roční období. Jaro dělá s každým divy.

Co je potěší: spousta kamarádů a vůbec ruch všech možných lidských i zvířecích jedinců. Milují společnost a v těchto dnech to bude platit dvojnásob. Samota jim nesvědčí.

 

Horoskop pro kočky rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

U kočičích Ráčků se více soustřeďte na zažívání, se kterým budou mít nyní trochu problémy. Nezapomeňte na odčervení a zakupte i pastu Bezopet, která jim umožní strávit spolykané chloupky. Také se zaměřte na kvalitnější krmivo a veterinární prohlídka také nebude úplně zbytečná a to i v případě, že se vůbec nic neděje. Prevence je také moc důležitá.

Co je potěší: především vaše starost o jejich bříška. Milují pamlsky, ale vybírejte je tak, aby jim zároveň poskytly i nějakou speciální výživu, která bude nyní velmi důležitá.

 

Kočičí horoskop lev

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pokud znáte plemeno norská lesní kočka, jistě víte, že členy své rodiny miluje, ale k ostatním bývá odtažitá. Skoro ničeho se nebojí, je velmi odvážná, což budou všichni kočičí Lvi až na malé výjimky. Jinak návštěvy váš mazlíček moc vřele vítat nebude a možná i dá najevo, co si myslí, pokud někdo cizí přijde, ale není to zlý úmysl. Prostě to tak zrovna cítí.

Co je potěší: objevování všeho druhu.

 

Horoskop pro kočky panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Kočičky, které se narodily ve znamení Panny, nezapřou svou povahu. Dost často se k vám odvrátí zády a budou dělat, že neslyší a nevidí. V zápětí si vás ale přijdou udobřit. Toto se bude docela intenzivně střídat. Nejedná se ale o nic mimořádného. Jsou prostě takové, tak je tak zkuste i brát. Kárání nepomůže, jednoduše je nechte být, zase je to přejde.

Co je potěší: pokud přistoupíte na jejich hru, budou moc šťastné. I když tedy jejich tvrdohlavost není předstíraná. Mají ji v povaze. Ale dělejte, že se vás to netýká a ony to za pár dní vzdají.

 

Horoskop na týden váhy

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Vaše kočičí Váhy trochu překvapí. Budou totiž velmi vyznávat teritoriální záležitosti a to velmi intenzivně. Stejně se chová například cejlonská kočka. Není vůbec vhodná doba na seznamování a pořizování dalších jedinců do domácnosti. Bude se totiž jevit trochu nesnášenlivě. Na mazlíčky, kteří chodí ven, více dohlížejte. Občas si nejspíš přinesou nějaký šrám.

Co je potěší: dopřejte jim jejich nároky, které teď budou uplatňovat. Pokud mají svoje místo na pohovce, neberte jim to. Nechte je prostě si myslet, že jsou ti nejdůležitější na celém světě.

 

Kočičí horoskop štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Na váš vkus by se mohli vaši kočičí štíři chovat trochu drsněji, i když to tak rozhodně nemyslí. Jen vystrčí drápky pokaždé, když se jim nebude cokoliv líbit, ale to samé budou dělat i při hře. Opatrně tedy, pokud si s nimi budete hrát. Nepoužívejte k tomu ruce, mohli byste ze hry s vaším mazlíčkem odejít s nějakým tím škrábancem. Nakupte jim nějaké hračky.

Co je potěší: vzhledem k tomu, jak jsou naladění, tak zkuste nakoupit hračky, které můžou bez problémů i rozbít nebo roztrhat. Jejich drsnější hry totiž takto často dopadnou.

 

Horoskop na březen střelec

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Můžete začít odpočívat, protože přesně tohle teď bude dělat i váš kočičí Střelec. Bude vyhledávat klidná místa a také dost často odpočívat. Využijte toho k mazlení, protože ani tomu se nebude až tak bránit. I když raději bude, pokud ho necháte v klidu. Zkuste podávat kvalitnější stravu, aby měl energii trochu rychleji. Tím spíše ožije a bude zase ve své kůži.

Co je potěší: dobré jídlo, místo, kde bude moci v klidu odpočívat a pokud ho přimějete k hraní, tak takové hry, u kterých se rychle neunaví. Také vaše přítomnost a pohlazení.

 

Horoskop kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pokud budete chtít mít doma hravou kočičku, doporučuje se plemeno munchkin. Jinak totiž Kozorohové nebudou moc nakloněni jakékoliv aktivitě. Budou se líně povalovat všude, kde to jen půjde a pokud už vstanou, bude to jen proto, aby se najedli. Dopřejte jim ale toto lenošení, potřebují načerpat nové síly, a pokud jim v tom chcete pomoci, doplňujte důležité prvky.

Co je potěší: pokud jim chcete udělat opravdu radost, kupte nový a pohodlný pelíšek. To totiž teď ocení úplně nejvíc. Také pamlsky, které jsou určené kočičkám a které jim dodají vše potřebné.

 

Kočičí horoskop vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Není asi nic, co by vyvedlo vaše Vodnáře z míry. Pokud budou mít chuť jen tak lenošit, budou a pokud se budou chtít projít třeba venku, ani s tím nic neuděláte. Budou se svých nároků dožadovat tak intenzivně, že stejně neodoláte a budete jim plnit každé přání jen proto, abyste měli klid. Připravte se tedy, že pokud jim ihned nevyhovíte, pouze na to doplatíte.

Co je potěší: hlavně to, když jim půjdete z cesty. Také, když otevřete dveře pokaždé, když si o to řeknou nebo je necháte nerušeně spát. Prostě vše, co momentálně chtějí.

 

Horoskop ryby

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Kočičí Rybky přivítají nezvyklé hračky. Okoukané je totiž omrzí. Dokonce i probádaná místa už je nebudou tolik vzrušovat a rádi se pustí tam, kde ještě nebyli. Pokud je tedy chcete udržet doma, obklopte je novými věcmi, nebo vyrobte to, s čím si ještě nehráli. Radost jim udělá jak nylonový tunýlek, zakoupený v obchodě, tak velká krabice, ve které bude spousta děr.

Co je potěší: jak už bylo řečeno, vše nové. Ale pokud máte fantazii, nemusíte utratit ani korunu. Zkuste také vymyslet úplně nové hry. Na našem portálu je spousta návodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?