Horoskop pro kočky a kocoury na měsíc květen

1. května 2012

Pokud máte doma kočičku ve znamení Ryb, buďte si jistí, že to, co jim nyní dáte, to se vám do budoucna vrátí i s úroky. A vůbec není řeč o materiálních věcech. Jejich vnímání je velmi silné a nastavení na svého dvounožce ještě větší. Více se dozvíte v horoskopu pro kočky na měsíc květen 2012.

Kočičí horoskop beran

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Není asi nic, co by Beránky nechalo chladnými. Budou se stavět ke všemu čelem. Žádná překážka pro ně nebude dost velká. Výzvy si nenechají utéct. Rádi se zapojí do všeho, co se kolem nich bude dít. Jsou sice zvídaví a také nastaveni na poznávání nových věcí, což by mohlo být skvělé, ale mohlo by to s sebou nést i nebezpečí úrazu, proto pozor.

Co je potěší: ti, kteří nemají možnost chodit ven a objevovat nové věci, uvítají změnu třeba v podobě hraček nebo pelíšku. Velkou radost zcela určitě ale budou mít i z nového šplhadla.

 

Kočičí horoskop býk

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Kočičí Býci mají jasno. Chtějí klid a pohodu a nenechají si ničím vzít. Pokud by jim právě tohle bylo odebráno násilím, mohli by na vás docela dlouho zanevřít. Není třeba úplně dobrá doba na výstavy a podobné akce, kde se budou muset podřizovat. Zkuste je tedy nechat vydechnout a nabrat nové síly. Zregenerují se sami, podle svého, dokážou to, uvidíte.

Co je potěší: nový pelíšek, klidné místo na spaní, prostě klid. Tak jim ho dopřejte. Jsou to přece vaši miláčci a zaslouží si také něco, co je podle jejich představ. Není to tak těžké.

 

Horoskop pro kočky blíženci

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Pokud znáte plemeno kartouzská kočka nebo ho dokonce máte doma, víte, že je to velmi klidné zvířátko. Pokud máte doma Blížence, tak se připravte právě na takhle nastaveného jedince. Užijete si domácího mazlíčka se vším všudy. Rád se přitulí a nechá pohladit. Ti jedinci, kteří lidskou přítomnost až tolik nevyhledávají, nejspíš velmi mile překvapí.

Co je potěší: zkuste jim vymyslet nějakou zajímavou hru. Rádi se totiž přidají v hraní, hlavně tehdy, budou-li u toho i jejich dvounožci. Samota jim moc dobře dělat stejně nebude.

 

Horoskop pro kočky rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Kočičky, které se narodily ve znamení raka, nejspíš neposedí, nepostojí. Jejich nestabilita by vám mohla dělat problém v tom smyslu, že se budete bát o jejich zdraví. Ale opravdu se jedná jen o jejich momentální rozpoložení. Nemusíte si dělat starosti. Neznamená to ovšem, že budete vše přehlížet, každý rozdíl byste měli s veterinářem řešit, pro jistotu a klid duše.

Co je potěší: všechno, s čím si budou moci hrát, nebo co bude k prozkoumání. Rádi se projdou po zahradě nebo doma po bytě a vylezou i tam, kam byste je jinak běžně nepustili.

 

Kočičí horoskop lev

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Není nejspíš pohotovější plemeno, než sphynx. Rádo se mazlí, je věrné a klidné. Tak pokud máte doma kočičku ve znamení Lva, užijete si podobných vlastností. Budou za vámi neustále běhat, aby jim něco neuteklo. Všechno, co se bude týkat vás, budou velmi rádi dělat i oni. Rozhodně je tedy od sebe neodhánějte a dopřejte jim se podílet na provozu čehokoli.

Co je potěší: hlavně vaše přítomnost a pokud jim dovolíte, aby s vámi i cokoliv dělali, šťastnějšího mazlíčka nejspíš nenajdete. Užijete si tedy s nimi velmi pohodové období.

 

Horoskop pro kočky panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pokud máte doma kočičku ve znamení Panny, nejspíš poznáte, co je to tvrdohlavost. Pokud na svého mazlíčka zavoláte a on nebude reagovat, je to jen něco málo z toho, co vám předvede. Zkuste si z toho ale nic nedělat a nic po vašem chlupáčkovi nechtějte. Jedině tak přejdete tuto dobu bez zbytečného rozčilování. Také sledujte, kam se ukrývá, protože na jméno neuslyší.

Co je potěší: především to, pokud je necháte být a nebudete po nich nic chtít. Počkejte, až přijdou sami. Občas k tomu rozhodně dojde. Ale mazlení proti jejich vůli se nedoporučuje.

 

Horoskop pro kočky Váhy

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Máte doma plemeno perská kočka? Pak se připravte na to, že aktivity si neužijete ani tentokrát. Pokud je navíc ve znamení Vah, tím spíše. Tito mazlíčci budou jednoduše nabírat energii všude tam, kde to jen půjde. Čili, kam je položíte, nejspíš i usnou. Zkuste se zaměřit na kvalitnější stravu, která jim dodá přesně to, co potřebují. Hlavně minerály a také vitamíny.

Co je potěší: kvalitní a příjemný pelíšek. Určitě k životu nebudou potřebovat nic víc. Vystačí si ale i se svým vlastním místem, kam se uloží k odpočinku. Proto ho zkuste respektovat.

 

Kočičí horoskop štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

U kočiček ve znamení Štíra se zaměřte na srst a kůži. Bude trochu více v ohrožení. Častěji je prohlížejte a každou odchylku konzultujte s veterinářem. Nakupte kartáče a kvalitní šampony. Budete je rozhodně potřebovat. A co víc, váš mazlíček nebude ani moc protestovat proti tomuto druhu péče. Užijí si jak česání, tak hlazení, při kterém ho rovnou prohlídnete.

Co je potěší: i když s vaší nadměrnou péčí nebudou mít až tak problém, uvítají pamlsky, které můžete navíc vybírat i tak, aby splňovaly nároky na výživu. Nešetřete na nich.

 

Horoskop pro střelce

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Kočičí Střelci bývají sice poměrně aktivní, ale tentokrát si nebudete úplně jistí tím, co momentálně vlastně potřebují. Jednou prospí celý den, jindy se jich nebudete moc zbavit. Jejich vitalita bude na velmi střídavé úrovni. Je to dáno tím, že se teď nedokážou tolik soustředit na stálé čerpání energie. Ale to vůbec nevadí, protože se to časem srovná.

Co je potěší: jednou to, když si s nimi budete hrát, pak zase příjemný a pohodlný pelíšek. Velmi rádi se uloží ve vaší posteli, tak mu tu radost jednoduše dopřejte. Zaslouží si to.

 

Horoskop kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kočičí Kozorozi a plemeno americká kadeřavá kočka budou mít nyní hodně společného. Například hravost, která probudí i ty poněkud starší jedince. Dále bystrost, jež jim umožní se naučit spoustu pro ně důležitých věcí, které budou do budoucna i dost používat. Proto si dobře všímejte toho, co je zaujalo a co zkoušejí. Je totiž docela možné, že by se vám to nemuselo líbit.

Co je potěší: nakupte hračky všeho druhu, nebo jen tak popusťte uzdu fantazii a vymyslete to, co ještě neznají. Pak si připravte kamery a fotoaparáty. Nejspíš ulovíte zajímavé záběry.

 

Kočičí horoskop vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Máte-li doma kočičku ve znamení Vodnáře, nebude s nimi úplně snadné pořízení. Mají na dění kolem svůj vlastní pohled a z toho jednoduše vycházejí. Také budou trochu vybíraví v jídle. Jen tak něčím je neuctíte. Zkuste to ale přecházet a rozhodně je nenuťte jíst něco, co odmítnou. Vypozorujte, čím nepohrdnou a na to se zaměřte. Vyplatí se to, uvidíte sami.

Co je potěší: především váš zájem a tolerance. Navíc to budou i dvě velmi nezbytné vlastnosti, které vaši čtyřnozí miláčci opravdu uvítají. Určitě si zaslouží i trochu rozmazlovat.

 

Horoskop ryby

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Kočičky ve znamení Ryb budou hýřit optimismem a přítulností. Je tedy vhodná doba na to, upoutat svého mazlíčka více k sobě a vytvořit si mezi ním a vámi větší pouto. Do budoucna tak získáte skvělého kamaráda, se kterým si budete moci i popovídat. I když to můžete klidně i teď. Jen vás bude více vnímat a lépe vám rozumět. Mají velmi vyvinutý cit pro cokoliv.

Co je potěší: vaše přítomnost a váš zájem. Nic víc nebude potřeba. Dost tedy ušetříte a navíc, právě tohle se do budoucna ukáže jako skvělá investice. Očekávejte pak úžasného společníka.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?