Horoskop pro kočky a kocoury na měsíc květen 2016

1. května 2016

Kočky v rybách budou lovit vše, co se jen hne a lvíčci domů budou nosit kožich plný klíšťat. Jestliže máte doma březí kočku ve znamení býka, začněte s podáváním vitamínů. A co čeká ostatní kočky a kocoury v květnu? Přečtěte jim horoskop, ať víte, co vás s nimi čeká.

Kočičí horoskop beranBeran (21. 3. – 20. 4.)

Aprílové počasí konečně skončilo a s ním i změny nálad vaší kočky. Konečně bude vaše kočka přesně taková, jakou ji znáte. Přítulná, mazlivá a velmi energická. Jestliže máte kocourka, stále se ještě bude občas toulat po kočičích návštěvách, ale strach o něj mít nemusíte. Vždy se zase vrátí a bude čekat na vaše pohlazení.

 

Kočičí horoskop býkKočky ve znamení býka (21. 4. – 20. 5.)

Vaše kočka bude trochu vypočítavá. Pohladit a pomazlit se nechá jedině, když budete mít v ruce nějaký opravdu dobrý pamlsek. Jinak bude raději v korunách stromů pozorovat ptáky nebo alespoň zpoza okna sledovat jarní cvrkot. Jestliže máte březí kočku, začněte jí podávat vhodné vitamíny.

 

Horoskop pro kočky blíženciBlíženci (21. 5. – 21. 6.)

Váš kočičí blíženec se vás nemůže nabažit. Bude nadšený z vaší společnosti, a kam se hnete, půjde za vámi. Jakmile tedy budete mít pocit, že je vaše kočka smutná, pohlaďte ji, dokážete tím doslova divy. Samota jí prostě nesvědčí. Nový společník, například další kočička z útulku, jí určitě udělá radost.

 

Horoskop pro kočky - rakKočky ve znamení raka (22. 6. – 22. 7.)

Zažívání vaší kočky nebude úplně v pořádku. Jestliže máte dlouhosrstou kočku, pak to bude zřejmě díky bezoárům. Pořiďte tedy speciální pastu, která jí umožní spolykané chloupky strávit. Zkuste najít kvalitnější krmivo, a když ani to nezabere, pak bude nutná prohlídka u veterináře. Radost jí zaručeně uděláte novou hračkou.

 

Kočičí horoskop - levLev (23. 7. – 22. 8.)

Vydatné deště pomohly trávě k rekordní délce a i díky tomu bude vaše kočka chodit domů plná klíšťat. Nepodceňujte prevenci a vybavte svou kočku obojkem proti klíšťatům nebo aplikujte spot-on. Vaše kočka bude chtít v květnu objevovat a tak jí umožněte ničím nerušenou zábavu v přírodě, aniž byste o ni měli strach.

 

Horoskop pro kočky - pannaKočky panny (23. 8. – 22. 9.)

Panny mají v povaze tvrdohlavost a ta se v květnu projeví plnou měrou. Často budou dělat, že vás nevidí ani neslyší a udobřit se půjdou, až když se jim samotným bude chtít. Jejich nálady se budou střídat, ale nic s tím bohužel neuděláte. Jejich zdraví bude v perfektní kondici, a proto nemusíte mít strach, když je nějakou dobu neuvidíte.

 

Horoskop pro kočkyVáhy (23. 9. – 23. 10.)

Srst vaší kočky bude zacuchaná a bez lesku. Zkuste jí do kapsiček přidávat vitamíny a možná zvolte jiný šampon. Radost z koupele mít sice jistě nebude, ale alespoň z ní zase bude krásná heboučká kočička, tak jak má být. Pravidelně kontrolujte i uši a dásně své kočky. V květnu jí hrozí, že by mohla chytit ušní svrab a to by nepotěšilo ani ji, ani vás.

 

Kočičí horoskop - štírŠtír (24. 10. – 22. 11.)

Ať už půjde o hru nebo o lov, vaše kočka bude vystrkovat drápky častěji, než je zdrávo. Jarní instinkty a reflexy již fungují na plné obrátky a tak útočí a číhá na vše, co se jen pohne. Opatrně tedy, pokud si s ní budete hrát. Nepoužívejte k tomu ruce, ale najděte vhodnou hračku, která ji zaujme, a vy přitom nebudete muset lítat pro desinfekci každou minutu.

 

Horoskop pro kočky - střelecKočky ve znamení střelec (23. 11. – 21. 12.)

Jestliže do této doby váš kočičí střelec vyžadoval neustálou pozornost a hry, tak nyní si můžete odpočinout. Lenošení a odpočinek bude přesně to, co bude nyní vaše kočka vyhledávat. Klidná místa a zákoutí, mazlení a vrnění. Užijte si to spolu s ní. V druhé polovině května pak zkuste podávat kvalitnější stravu, aby měla více energie. Bude ji v červnu na svých téměř letních výpravách potřebovat.

 

Horoskop pro kočky - kozorohKozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Je nejvyšší čas nechat vaši kočku opět očkovat proti vzteklině. A když už jste v tom, zkontrolujte pro jistotu její očkovací průkaz, jestli jí nechybí nějaká další očkování. Vaše kočka je aktivní a hravá, je proto potřeba, aby bylo o její zdraví dobře postaráno. Radost jí uděláte jiným druhem krmiva a kvalitními pamlsky.

 

Kočičí horoskop vodnářVodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vaše kočka ve znamení vodnáře je naprosto spokojená. Nic jí nechybí, ale vy i přesto budete mít potřebu jí udělat něčím radost. Nerozmazlete si ji ale. Možná raději kupte něco hezkého kočičího sobě. Spokojený majitel se rovná více spokojená kočka. Svému kočičímu vodnáři pouze pravidelně kontrolujte kožíšek, zda se v něm neschovává nějaké to klíště.

 

Horoskop pro kočky - rybyKočky ryby (21. 2. – 20. 3.)

Nejlepší hračky pro vaši kočku budou lítající mouchy, poletující odkvetlé pampelišky a další finančně nenáročné vychytávky. Umožněte své kočce pobyt venku a bude naprosto šťastná a spokojená. Jen dejte pozor, aby vám při svých loveckých výpravách například nevypadla z balkónu!

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?