Horoskop pro kočky a kocoury na měsíc listopad

1. listopadu 2011

Máte-li doma kočičku ve znamení Vah, můžete se těšit na to, že bude velmi nastavená nejen na hru, ale také na to, se něco zajímavého naučit. Zkuste klidně i něco těžšího. Rádi budou opakovat to, co jim ukážete. Pozor ale na to, co se naučí. Pak už to nezapomenou. Více se dozvíte v horoskopu pro kočky na měsíce listopad 2011.

Kočičí horoskop beran

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Pokud máte doma kočičku ve znamení Berana, nečekejte nic mimořádného. Budete mít doma přesně toho mazlíčka, jak ho běžně znáte. Snad jen buďte trochu více opatrní na krmivo. Mohlo by je totiž trochu trápit zažívání a pak také vyměšování. Pokud bude mít váš mazlíček k dispozici v krmení vše, co má mít, není potřeba mít větší obavy o cokoliv.

Co je potěší: rádi si lehnou na své oblíbené místo, kde budou nyní notně odpočívat. Pokud tedy mají svoje místo na gauči nebo třeba v křesle, snažte se, aby bylo neustále volné.

 

Kočičí horoskop býk

Horoskop pro kočky v býku (21. 4. – 20. 5.)

Asi není individuálního tvorečka, jako je právě kočka domácí. Pokud máte doma Býka, se kterým prostě nehnete, bohužel to tak bude nadále. Pokud je to Býček spíše mazlivý, i tady nečekejte nic jiného. Snad jen to, že jejich nálady a tendence se projevovat budou ještě trochu podrženy. Mazlíci to tedy budou trochu více vyžadovat a s tvrdohlavci nehnete tuplem.

Co je potěší: pokud jim vyjdete vstříc a budete je tolerovat takové, jací jsou, budou klidní a v pohodě. Nesnažte se tedy nyní nic měnit, mohli by upadnout dokonce do deprese.

 

Horoskop pro kočky blíženci

Kočičí blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Britská kočka se vyznačuje svojí klidnou a mírnou povahou. Ovšem bez ohledu na plemeno budete mít doma právě takového mazlíčka, pokud je narozen v Blížencích. Prakticky nic je nerozhází a velmi rádi k odpočinku vyhledají třeba i váš klín. Tak je rozhodně neodmítejte a pokuste se naopak načerpat jejich pohodovou energii, která z nich bude doslova zářit.

Co je potěší: určitě klidné prostředí a hlavně pohodoví dvounožci, se kterými se mohou podělit o svoji dobrou náladu. Tak na to stále myslete a věnujte se jim co možná nejvíce.

 

Horoskop pro kočky rak

Kočka rak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud znáte plemeno bengálská kočka, jistě víte, jak temperamentní plemeno to je. Pokud ale máte doma Ráčka, klidně se připravte na pohodu a klid. Možná takový, že budete mít občas obavy, zda je vše v pořádku hlavně po zdravotní stránce. Jsou ale opravdu jen tak nastaveni. Chtějí jen odpočívat. Pokud ale chcete mít jistotu, zdravotní prohlídka není vůbec na škodu.

Co je potěší: hlavně vyhřátý pelíšek, protože ten teď budou okupovat mnohem častěji než obvykle. Trochu na ně dolehlo počasí a nedostatek sluníčka, ale brzy se aklimatizují.

 

Kočičí horoskop lev

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Každý chovatel jistě ví, že i o chrup našeho miláčka je nutné pečovat. Pokud máte doma Lva, platí to dvojnásob. Zkontrolujte tedy jeho zoubky, zda nemají třeba zubní kámen nebo problém s dásněmi. Tuto kontrolu nyní opakujte v pravidelných intervalech, budou náchylnější. U zdravých jedinců se zaměřte na čištění chrupu. Buď speciálním krmivem, nebo čištěním.

Co je potěší: prohlídka zoubků se kočičkám moc nezamlouvá, ale jak již bylo řečeno, je nutná. Zkuste si je tedy potom udobřit pamlskem nebo novou hračkou. Přivítají i hru s vámi.

 

Horoskop pro kočky panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

U kočičích panen se zaměřte hlavně na kožíšek, zvláště dlouhosrstá plemena budou potřebovat větší údržbu. Nakupte si kartáčky a šampony a zkuste se jim v tomto směru více věnovat. Budou to potřebovat. Kožíšky teď budou mít všichni trochu hustější, a pokud cokoliv zanedbáte, mohly by vám i vašim miláčkům nastat později dost zásadní problémy.

Co je potěší: česáním se asi všem kočičkám tak úplně nezavděčíte, proto morousům zkuste tedy trochu podstrojovat. Pokud váš miláček kartáč vůbec nemusí, hodně ho chvalte a mluvte na něj.

 

Horoskop pro kočky Váhy

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pokud chcete svou kočičku cvičit a něco zajímavého naučit, je skvělé, pokud máte doma plemeno ocicat, které je hodně bystré a inteligentní, anebo právě Váhu. Jejich myšlení a přemýšlení je na samém vrcholu, proto jsou také tak nakloněni ke všemu novému. Nemá to ale jen výhody, občas totiž nejspíš vymyslí i něco, co pro vás tak zajímavé nebude, ale pro ně ano.

Co je potěší: všechno nové, co ještě neznají a mohou objevovat. Nakupte tedy nové hračky a pokuste se je přimět ke hře, která povede k tomu, kdy je nenápadně přimějete dělat i něco užitečného.

 

Kočičí horoskop štír

Kočky ve štíru (24. 10. – 22. 11.)

Přátelství neznají jen dvounožci, ale je vlastní i vašim miláčkům. Dokonce i jedinci, kteří seznamování moc nakloněni nejsou, budou v těchto dnech naladěni právě tímto směrem, zvláště, jsou li narození ve znamení Štíra. Nebo pokud máte doma plemeno snowshoe, to se bez kamaráda prostě neobejde. Může to znamenat i to, že se k vám nyní více upnou.

Co je potěší: vaše přítomnost nebo přítomnost nějakého zvířecího kamaráda. Nebudou dokonce ani moc vybíraví, přivítají i úplně odlišného jedince, například králíčka nebo psa.

 

Horoskop pro střelce

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Kočičí Střelci budou trochu nabroušení a jejich nálada bude spíše bojovná. Mají prostě takové období, tak pozor hlavně na hry, kdy by mohly zapojit i zoubky a drápky. Nemyslí to ale zle, je jim to trochu i dané. Zkuste si s nimi tedy hrát spíše opatrně, hlavně je za to nekárejte a používejte hračky, které jsou bezpečné pro vaše ruce. Jsou teď jen trochu živější.

Co je potěší: nejsou moc nastaveni na mazlení, tak na to myslete. Na druhou stranu si ale budou moc rádi hrát. Potom ale také v klidu odpočívat a nabírat energii na další řádění.

 

Horoskop kozoroh

Horoskop pro kočky kozorohy (22. 12. – 20. 1.)

Mainská mývalí kočka má díky své povaze přívlastek něžný obr. Jsou to klidné a vyrovnané kočky. Ale vyžadují pozornost a hlavně nějakého kamaráda. Pokud máte doma Kozoroha a nemá, s kým by si zařádil, bude to na vás. K hrátkám si tedy vystačí i se svými dvounožci. Protože budou mít celkem hodně energie, kterou také vydají, podávejte trochu kvalitnější krmivo.

Co je potěší: hlavně to, že nebudou sami. Nemusíte vymýšlet ani náročnější hry nebo kupovat neustále nějaké hračky. Spíše se jim prostě věnujte. Vyzkoušejte třeba hru na schovávanou.

 

Kočičí horoskop vodnář

Kočka vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pokud znáte plemeno norská lesní kočka, jistě víte, že svoje dvounožce miluje, ale cizí lidi moc nemusí. Pokud máte doma navíc Vodnáře, tím spíše. Budou prostě nedůvěřiví a to hlavně k návštěvám, před kterými se buď schovají, nebo by mohli zaujmout obranný postoj. Zkuste je před návštěvou trochu uklidnit a častěji chlácholit. Pak si nejspíš někam lehnou a budou v klidu.

Co je potěší: hlavně klid a ticho. Pokud bude doma hlučněji, nejspíš je neuvidíte. Pak hledejte i na místech, která běžně nenavštěvují. Mají prostě období, kdy se necítí bezpečně.

 

Horoskop ryby

Kočky v rybách (21. 2. – 20. 3.)

Kymerská kočka se vyznačuje milou povahou a pokud je navíc Ryba, budete mít doma v těchto dnech klidného a vyrovnaného mazlíčka. Pokud se mu nebude cokoliv líbit, stáhne je jednoduše do ústraní, kde bude mít klid. Není tedy nutné mít důvod k obavám, pokud bude doma trochu rušněji. Zakupte jim pohodlný pelíšek a vyberte jim klidnější místo k odpočinku.

Co je potěší: hlavně hlazení, protože právě k tomu budou opravdu nakloněni. Jinak čekejte klidnější období, kdy budou spíše spát a nabírat energii na později. Podávejte více vitamínů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?