Horoskop pro kočky a kocoury na měsíc listopad 2012

1. listopadu 2012

Máte-li doma kočičku ve znamení Vodnáře, zkuste se více zaměřít na jejich tlamičku. Je to citlivé místo, a pokud budete mít podezření, že má problémy s přijímáním potravy, na nic nečekejte. Jednejte okamžitě. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc listopad 2012.

Kočičí horoskop beran

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Pokud máte doma chlupáčka ve znamení Berana, svoje znamení teď moc uplatňovat nebude. Uvítá spíše klid a pohodu a projevovat se také nijak nebude. Nesnažte se po něm nic chtít, i když za dobrotu toho bude schopen udělat docela dost. V každém případě se soustřeďte spíš na to, zda má pohodlné místo na spaní, protože to ho bude zajímat úplně nejvíc.

Co je potěší: jak už bylo řečeno, hlavně pelíšek, který bude pohodlný, na teplém místě a hlavně klidném. Pomozte mu „dolít“ energii hodnotnou stravou a potravinovými doplňky.

 

Kočičí horoskop býk

Kočky v býku (21. 4. – 20. 5.)

Jste ze svého kočičího Býka trochu na rozpacích? Není divu, on sám se v sobě nyní nedokáže až tak orientovat. Je to dáno hlavně tím, že energie má sice ještě dostatek, ale nedokáže se zklidnit a připravit na období zimy a klidu. Nezbývá, než ho nechat, až se sám zklidní a bude připraven odpočívat a spíše se soustředit na pohodu a užívání si lidské náruče a spánku.

Co je potěší: uděláte jim radost tím, že přebytečnou jim energii pomůžete vypotřebovat. Třeba tím, že vymyslíte hru, která je zaujme a při níž se vyřádí. Co třeba hra na schovávanou?

 

Horoskop pro kočky blíženci

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Vaše kočičí Blížence máloco rozhodí. Stejně, jako třeba kartouzská kočka, budou vyrovnaní a ani větší hluk nebo cokoliv jiného nebude mít vliv na jejich chování. Takže, pokud budou spát a přijde například hlučnější návštěva nebo máte doma děti, můžete si být jisti, že ve spánku budou nerušeně pokračovat. Také se na vás v těchto dnech více upnou, samota jim bude vadit.

Co je potěší: vaše přítomnost a hry, kterých se účastníte. Zkuste vymyslet nějaké zajímavé rozptýlení a denně jim chvilku věnovat. Budou vám za to velmi vděční a také budou více v pohodě.

 

Horoskop pro kočky rak

Když je kočka rak (22. 6. – 22. 7.)

Kočičky ve znamení Raka budou trochu citlivější na zažívání. Zkuste se tedy v těchto dnech zaměřit na lepší a kvalitnější stravu. Zkuste také nakoupit nějaké pamlsky, které kočky mohou, protože i to je alternativa, jak jim ulevit od zažívacích potíží. Rozhodně se vyvarujte toho, dávat jim vaše jídlo. Mohlo by to znamenat návštěvu veterináře či složitou úpravu stravy.

Co je potěší: především klid a pohoda. Hluk jim bude vadit a také rušení ze spánku. K ničemu je nenuťte, bylo by to stejné zbytečné. Mají prostě tendenci dlouho a v klidu odpočívat.

 

Kočičí horoskop lev

Lev (23. 7. – 22. 8.)

U kočiček ve znamení Lva se nedočkáte žádných závratných zvratů či zlomů, můžete se tedy těšit na celkem klidné a normální období, které se nebude ničím vymykat. Přesto se nadále soustřeďte právě na zažívání, které ještě není takové, jaké by mělo být. Ale strach z toho, že něco zásadnějšího hrozí, není na místě. Užívejte si tedy se svými chlupáčky klidu a pohody.

Co je potěší: pokud svého mazlíčka znáte dobře, jistě již víte, čím mu uděláte radost. Nic ale nezkazíte kočičími pamlsky nebo novou hračkou. To jim udělá radost kdykoliv, bez ohledu na období.

 

Horoskop pro kočky panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Máte-li doma kočičí Pannu, můžete si být jisti, že budete mít chvílemi strach, zda vůbec slyší. Nedoslýchavost ale nebude dána tím, že by měla problémy se sluchem, ale tím, že prostě nebude mít náladu poslouchat vaše nařizování. Nesnažte se ji tedy nyní moc vychovávat, nespíše totiž neuspějete. Určitě to ale můžete zkusit, jak budete úspěšní, záleží na vaší diplomacii.

Co je potěší: pokud je necháte, ať si dělají, co chtějí, budete mít klid. Nic mimořádného sice nehrozí ani v případě, že se budete snažit o pravý opak, ovšem mohla by utrpět vaše trpělivost.

 

Horoskop pro kočky Váhy

Kočky ve vahách (23. 9. – 23. 10.)

Svého majitele milují kočky plemene peterbald. Pokud máte doma Váhu, bude to stejné. Doslova na vás visí a viset budou. Zkuste jim v tomto ohledu vyjít vstříc. Jsou prostě takto nastavení, a pokud se jim nebude dostávat lidské lásky, mohlo by to znamenat jejich nervozitu a strach z toho, zda je máte vůbec rádi. Tak je prostě jen ujistěte, že je opravdu milujete.

Co je potěší: vaše přítomnost a vaše láskyplné mazlení. Nic jiného vyžadovat nebudou. Je sice pravda, že to pro vás může být trochu náročnější, hlavně pokud jste více zaměstnáni, ale zkuste to.

 

Kočičí horoskop štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Je docela možné, že vaši kočičí Štíři budou mít trochu nestandardní chování. Budou se trochu podobat plemeni thajská kočka, což je hlavně bystrost, ale také potřeba asistovat člověku prakticky se vším. Zkuste se tedy připravit na to, že je budete mít stále za zády a pod nohama. Bude to vyžadovat opatrnost a také se více věnovat tomu, co chtějí, to je vaše náruč a drbání.

Co je potěší: pokud je necháte dělat vše, co děláte vy, můžete si být jisti, že nenajdete spokojenějšího miláčka na této planetě. Zároveň se tím upevní pouto mezi vámi a to stojí za to.

Horoskop pro střelce

Kočky jako střelec (23. 11. – 21. 12.)

Stejně jako psi, budou kočičí Střelci nastaveni si trochu bránit svoje teritorium. Není dobré období třeba na seznamování s jiným jedincem, a tím spíše jiného druhu. Nejspíš si zvyknou, ale v prvním momentu by mohli reagovat více podrážděně až agresivně. Podobně by mohli reagovat na návštěvy a neznámé podněty. Prostě je zkuste tolerovat, zase je to jednou přejde.

Co je potěší: hlavně to, když je necháte hlídat svoje bydlení i za cenu toho, že to občas přeženou. Jsou prostě takto nastaveni a mají tyto tendence. Rozptýlíte je jen tím, že je občas pohladíte.

 

Horoskop kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Velmi inteligentní je například plemeno snowshoe. Ale vaši Kozorozi si s tímto plemenem vůbec nezadají. Zkuste je tedy pozorovat, budete překvapeni. Navíc, můžete se zkusit něco zajímavého je naučit. Nebude to až složité vzhledem k tomu, jak jim to myslí. Ale pozor, jsou schopni docela dost věcí odkoukat a mohli by vám do budoucna předvést i kousky, které nebudou zcela v plánu.

Co je potěší: zkuste nové hračky, nejenže je nadchnou, ale rychle vymyslí i něco, co vás překvapí. Ale je zcela jedno, s čím si budou hrát. Vše je bude zajímat a vše pro ně bude nové.

 

Kočičí horoskop vodnář

Kočky ve vodnáři (21. 1. – 20. 2.)

U kočičích Vodnářů se pokuste zaměřit na dásně a zuby. Bude to nutné. Že něco není v pořádku, poznáte například při jídle nebo obyčejnou prohlídkou tlamičky. Mají sklony ke tvorbě zubního kazu a také zuby samotné bude nutné hlídat. Také návštěva veterináře nebude na škodu. V každém případě se nedoporučuje cokoliv podceňovat, předejdete velkým problémům.

Co je potěší: mají tendence se více schovávat, tak jim to dopřejte. Nemusíte se bát, vždy se objeví, hlavně když je bude čekat něco dobrého. Hledejte je i na méně obvyklých místech.

 

Horoskop ryby

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Stejně jako sibiřská kočka budou kočičí Ryby trochu nedůvěřivé k cizím lidem. Nepočítejte tedy s tím, že přivítají návštěvu, nebo se k ní dokonce budou mít. Ani k podobným aktivitám moc nenuťte, mohly by reagovat trochu podrážděně až nečekaně. Dopřejte jim tedy klid, a pokud se před příchozími schovají, tak je tam prostě nechte. Zase se vrátí do svých kolejí.

Co je potěší: pokud jim dopřejete nyní spíše klid a pohodu, hlavně v době, kdy u vás budou neznámí lidé, nemusíte se ničeho obávat. Hraní a dovádění s každým zase jednou přijde.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?