Horoskop pro kočky a kocoury na měsíc říjen

30. září 2011

Pokud nevíte, jak svého miláčka zabavit, vyzkoušejte hru na schovávanou. Máte-li navíc doma mazlíčka ve znamení Ryb, tím spíše. Ale fantazii se meze nekladou. Budou nadšení ze všeho, co pro ně vymyslíte, to ale poznáte pokaždé, když si s nimi začnete hrát. Více se dozvíte v horoskopu pro kočky na měsíc říjen 2011.

Kočičí horoskop beran

Kočky v beranu (21. 3. – 20. 4.)

Kočičky narozené ve znamení Berana budou připomínat spíše krotké mazlíčky, i když mají za ušima. A dají vám to občas rázně najevo. Pak ale nasadí svůj krotký pohled, který vás naprosto odzbrojí. Dávejte si na ně ale dobrý pozor, protože budou přemýšlet trochu zákeřně. Na druhou stranu se s nimi ale rozhodně nudit nebudete. Jsou to prostě miláčkové.

Co je potěší: nejvíce, když budou mít dostatek prostoru pro vymýšlení svých skrytých lumpáren, které se ale ve svém důsledku projeví velmi intenzivně. Jsou velmi chytří.

 

Kočičí horoskop býk

Horoskop pro kočky v býku (21. 4. – 20. 5.)

Co se týká kočičích Býků, není nic, co by je rozhodilo a měli kvůli tomu špatnou náladu. Opak je pravdou. Budou naladěni velmi pozitivně, což se projeví hlavně na jejich hrách a loveckých schopnostech, které budou pilovat k samé dokonalosti. Neobstojí před nimi nic, co se hýbe. Proto pozor na ruce, protože byste mohli utržit pár nehezkých škrábanců.

Co je potěší: vše, s čím si budou moci hrát a to hlavně s takovými hračkami, které moc neznají. Zkuste jim tedy zakoupit nějakou novou hračku, i když budou vděční za všechno.

 

Horoskop pro kočky blíženci

Kočičí blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Skoro všichni Blíženci, až na malé výjimky, budou mít spíše odpočinkové období. Rádi si lehnou i na ne zcela obvyklých místech, hlavně aby měli klid a pohodu. Takže pokud budete někdy chtít je najít, zkuste prohledat i ta místa, kam se běžně nedíváte. Na zavolání totiž moc reagovat nebudou. I tohle pro ně bude totiž více než namáhavá činnost.

Co je potěší: klidný a teplý pelíšek. Začne být chladněji, tak jim zkuste pelíšky umístit někam do tepla. Alespoň vám odpadne práce s neustálým hledáním vašeho mazlíčka.

 

Horoskop pro kočky rak

Kočka rak (22. 6. – 22. 7.)

Kočičí Ráčkové se rádi přitulí a pomazlí. Jejich aktivita sice bude tak trochu na bodu mrazu, ale na druhou stranu si velmi užijí vaší náruče a klína. Pokud mají přístup do vaší postele, můžete si být jisti, že při probuzení je určitě zaznamenáte někde nablízku. Vaše přítomnost jim totiž bude dělat všeobecně velmi dobře, tak jim tohle štěstí dopřejte.

Co je potěší: vaše přítomnost a váš čas, který jim budete věnovat. Mělo by ho tedy být co nejvíce. Užívejte s nimi jejich rozpoložení, třeba se nebude dlouho opakovat.

 

Kočičí horoskop lev

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pokud znáte plemeno selkirk rex, víte, že je mírné a klidné povahy. Pokud ale máte doma kočičího Lva, tak úplně to platit nebude. Dokonce i zmíněné plemeno se projeví tak, jak ho asi nejspíš úplně neznáte. Na druhou stranu, užijte si zase trochu zábavy, než opět upadne do své letargické nálady a bude jen a jen odpočívat. Jeho energie je na samém vrcholu.

Co je potěší: hry a zábava, to je jasné. Pokud se ale vložíte do jejich aktivit, věřte, že budou moc šťastní. Takže nezapomeňte, je nutné se vašim miláčkům v těchto dnech hodně věnovat.

 

Horoskop pro kočky panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Kočičí Panny jsou sice trochu ješitné, ale rády si vzpomenou na svá kotěcí léta, kdy zapomenou na důstojnost a zařádí si tak, že je možná ani nepoznáte, zvláště, mají-li možnost chodit ven. Připravte si tedy kvalitní šampony, a pokud se zdržují jen doma, nebudete mít problém s úklidem. Všude, kam se dostanou, důkladně svým kožíškem i vysmýčí.

Co je potěší: každý koutek, kam se budou moci schovat a pak vám ukazovat, co všechno se na jejich udržovaném kožíšku uchytilo. Zbavovat se toho ale nebudou moc rádi.

 

Horoskop pro kočky Váhy

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Kočičky ve znamení Vah mají sice za ušima, ale budou dost přemýšlet o všem, co podniknou. Jejich počínání bude mít tedy jasná pravidla a řád. Ale to je jim tak trochu i vlastní, takže žádné překvapení. I když občas budou mít tendenci vymýšlet díky tomu hodně zajímavé věci. Možná vás i překvapí tím, jak moc jsou inteligentní, ale to již jistě dávno víte.

Co je potěší: vaši mazlíčci mají ve svém jednání celkem jasno, proto jim do jejich zajetého režimu moc nezasahujte. To by je rozčilovalo a stejně si to pak udělají, jak chtějí oni.

 

Kočičí horoskop štír

Kočky ve štíru (24. 10. – 22. 11.)

Pokud máte doma kočičího Štíra, zkuste se v těchto dnech obrnit trpělivostí. Nebude to s nimi úplně jednoduché. Chviličku budou mít náladu, kdy poslechnou a kdy se rádi přitulí, chvíli zase úplně naopak. Nálady se budou střídat docela rychle a občas se budou jevit tak trochu schizofrenicky. Ale zase vnesou do vašich životů trochu větru a nových událostí.

Co je potěší: nedá se přesně specifikovat, co jim udělá radost. Bude nutné se zaměřit na jejich nálady jednat tak, jak budou zrovna naladěni. Pravda ale také je, že je to nebude moc dlouho bavit.

 

Horoskop pro střelce

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Exotická kočka má velmi variabilní povahu. Je velmi chytrá a vynalézavá, což vaši Střelci budou také. Zažijete tedy celkem nerušené a klidné období. Občas vymyslí velmi zajímavé věci, které rozhodně dost překvapí. Zkuste si tedy dobře všímat jejího chování a pokuste se ji i něco naučit. Bude k učení nakloněná více, než jindy. Zvládne i složitější úkony a úlohy.

Co je potěší: vše, u čeho bude moci rozvíjet svou kreativitu. Pokud se tedy vložíte do její výchovy trochu intenzivněji, máte možnost výrazně uspět i v neobvyklých věcech.

 

Horoskop kozoroh

Horoskop pro kozorohy (22. 12. – 20. 1.)

Bezproblémovost se bude tentokrát nazývat Kozoroh. Čili, čeká vás opravdu normální a klidné období, které si se svým miláčkem můžete užít přesně tak, jak jste zvyklí. Trochu více se zaměřte na ouška, která jsou citlivější na vše možné. I když se to vašim mazlíčkům moc líbit nebude, zkuste jim je občas trochu vyčistit a hlavně důkladně prohlédnout.

Co je potěší: hlavně to, pokud se nebude nic měnit. Není tedy úplně vhodná doba ke změnám. Přemýšlíte-li o stěhování nebo pořízení nového kamaráda, není vhodná chvíle.

 

Kočičí horoskop vodnář

Kočka vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři mají celkem jasno v tom, co vlastně chtějí. Nebudete tedy moc úspěšní ve výchově a výcviku. Pokud totiž nebude zrovna podle jejich představ, nehnete s nimi. Na druhou stranu ale nemusíte řešit nic, co neznáte. Vaši mazlíčky nebudou totiž ke změnám příliš nakloněni. Pozor na úrazy. Jejich toulky by se nemusely obejít bez problémů. Mějte je více na očích.

Co je potěší: necháte-li je na pokoji a nebudete-li po nich nic chtít, uděláte velmi dobře. Přesně tak jim to totiž bude vyhovovat nejvíce. Zkuste je tedy brát takové, jací prostě jsou.

 

Horoskop ryby

Kočky v rybách (21. 2. – 20. 3.)

Kočičí Rybky mohou mít trochu problémy se srstí, na kterou byste se měli v těchto dnech více zaměřit a více ji také opečovávat. Nakupte hřebínky a šampony, protože je budete opravdu dost potřebovat. Pokud se vám nebude v tomto směru a ohledu cokoliv zdát, nebojte se vzít svého mazlíčka k veterináři a poraďte se, co by bylo pro jeho dobro nejlepší.

Co je potěší: budou trochu živější, tak snad hry a to takové, které se budou týkat i vás. Kočky milují například hry na schovávanou. Zkuste si tuto hru s nimi občas zahrát, budou nadšení.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?