Horoskop pro kočky a kocoury na měsíc únor

1. února 2011

Kočičky ve znamení Ryb přivítají, když je buď pustíte občas na chvíli ven, nebo je naučíte na vodítko. Procházky venku ve slunném počasí si rozhodně hodně užijí. Mají to stejné jako lidé, nemohou se už dočkat. Více se dozvíte v horoskopu pro kočky na měsíc únor 2011.

Kočka ve znamení beranaBeran (21. 3. – 20. 4.)

Kočičí Beránci budou celkem v pohodě, nic mimořádného nečekejte. Počítejte spíše s tím, že si rádi někde v koutku odpočinou a moc se projevovat nebudou. Využijte těchto klidných dní k tomu, abyste načerpali síly stejně jako oni. Za pár dní totiž budou mít energie dostatek a rozhodně nějaké změny zaznamenáte.

Co je potěší: v tuto chvíli spíše to, když je necháte v klidu spát. Ale občas je zkuste i probudit a rozhýbat je. Rozhodně se sem tam do hry rádi zapojí. Radost uděláte i pamlskem.

 

Kočka ve znamení býkaBýk (21. 4. – 20. 5.)

Trochu tvrdohlaví Býci budou vláčnější a tudíž i více spolupracovat. Ovšem jen v případě, že poznají, že z toho budou také něco mít. Výcvik vaší kočičky by tedy měl obsahovat spoustu odměn a hlavně pochval, na které si skutečně potrpí. Pak máte možnost vycvičit z vašeho mazlíka šikovnou kočičku.

Co je potěší: jak už bylo řečeno, zkuste nakoupit nějaké pamlsky. Určitě víte, co má váš chlupáček nejraději, tak mu tu radost dopřejte, vrátí vám to.

 

Kočky ve znamení blížencůBlíženci (21. 5. – 21. 6.)

Pokud víte něco o plemeni bengálská kočka, víte jistě také to, že je to kočička velmi aktivní. Tak právě takovou malou bengálku teď budete mít doma bez ohledu na plemeno. Blíženci totiž zásadně ožili a rozhodli se si to užít se vším všudy. Nebudete sice vědět, kde vám hlava stojí, ale za to si užijete legraci.

Co je potěší: určitě to, když si s nimi budete hodně hrát. Také tím zamezíte rošťárnám, které by mohly mít i neblahé následky. Zkuste třeba hru na schovávanou. Tu milují.

 

Kočka ve znamení rakaRak (22. 6. – 22. 7.)

Není ještě sice počasí pro Ráčky, ale už budou vyhlížet každý sluneční paprsek, a pokud se zadaří a bude hezký den, budete mít trochu problémy je udržet doma. Budou mít chutě na toulky, a pokud přístup ven nemají, připravte se na trochu divočejší chování. Zvládnout ovšem půjdou docela snadno.

Co je potěší: rádi se proběhnou venku a pokud tu možnost nemají, alespoň jim umožněte výhled ven z okna. Bude je zajímat vše, co se venku bude dít.

 

Kočky ve znamení lvaLev (23. 7. – 22. 8.)

Stejně jako egyptská kočka, která velmi špatně snáší samotu, budou tesknit vaši Lvíčci, pokud je necháte, ať se starají sami. Pokud najdete vaši kočičku doma bez nálady, budete vědět, kde je problém. Rozhodně by měla mít zábavu, a pokud ji nemá, počítejte s tím, že na vás bude házet rozmrzelé a vyčítavé obličeje.

Co je potěší: samozřejmě vaše maličkost. Pokud ale nemůžete být s vaším miláčkem stále, zkuste popřemýšlet o kamarádovi. Určitě ho přivítá s otevřenou náručí.

 

Kočky ve znamení pannyPanna (23. 8. – 22. 9.)

Kočičí Panny se sice trochu zklidní, ale vždy jen na chvíli, aby se neřeklo. Měli byste se tedy pokusit je nějak zabavit. Pokud vám v tomto směru dochází fantazie, zkuste zakoupit zajímavou hračku v podobě koulodráhy nebo fontánky. Nejen, že bude mít okamžitě o zábavu postaráno, získáte i zajímavé fotky.

Co je potěší: hračky všeho druhu. Fantazii se meze nekladou a bude jen na vás, jak si poradíte. Vyzkoušejte klidně i kuličku z papíru. Velmi rádi si vyzkouší aport.

 

Kočka ve znamení váhyVáhy (23. 9. – 23. 10.)

Pokud se vám zdá, že vaše Váha je neúnavná, máte zcela jistě pravdu. Ale ono ji to teď na chvíli přejde. Je totiž trochu citlivá na střídání počasí a určitě ji to i trochu unaví. Sice vždycky jen na chvíli, ale i ta krátká doba bude skvělá pro úžasný odpočinek a to nejen její, ale i váš. Těší se na jaro stejně jako lidé.

Co je potěší: vezměte si ji na klín a hlaďte, za tyhle chvíle bude vděčná. Kontakt se svým dvounožcem totiž uvítají i ti jedinci, kteří ho tak často nevyhledávají.

 

Horoskop pro kočky - štírŠtír (24. 10. – 22. 11.)

Vaši Štíři jsou jistě kočičí osobnosti, ale tentokrát budou maličko na měkko. Jejich vitalita je zatím na bodu mrazu a také psychika není tak úplně v pohodě. Potřebují prostě více rozmazlovat a jistotu, že jsou milováni. Pokud tohle všechno budou mít, máte vyhráno. Nenajdete na této planetě šťastnější kočičku.

Co je potěší: pokud nebudete mít čas na rozmazlování, obklopte je hračkami a zkuste vymyslet i něco, co ještě neznají. O to déle se budou bavit. Potřebují prostě jen rozptýlení.

 

Kočka jako střelecStřelec (23. 11. – 21. 12.)

Kurilský bobtail je kočička velmi citlivá a vnímavá. Vaši kočičí Střelci na tom nebudou jinak. Rozpoznají velmi rychle vaši náladu a budou na to i reagovat. Pokud budete smutnit, okamžitě se vás budou snažit rozveselit. Pokud budete veselí, rádi s vámi vaši radost budou sdílet. Mají prostě nyní úžasnou intuici.

Co je potěší: vzhledem k jejich momentálnímu rozpoložení uvítají hlavně to, když budete v naprosté pohodě. Jinak totiž budou s vámi smutnit a trpělivě čekat na váš úsměv.

 

Kočka ve znamení kozorohaKozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Plemeno neva masquerade je známé tím, že je velmi rádo středem pozornosti. Tato vlastnost nyní nebude cizí prakticky všem Kozorohům. Vždycky si řeknou o svých pět minut slávy a předvedou se ve všech možných i nemožných podobách. Doporučuje se tedy všímavost, protože jinak si ji prostě zajistí svým způsobem.

Co je potěší: chválit, chválit a chválit. Nejenže tím nic nezkazíte, ale dokonce získáte velmi nadšeného miláčka, který bude štěstím bez sebe z toho, jak moc je důležitý.

 

Horoskop pro kočky - vodnářVodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pokud uvidíte, jak váš Vodnář hledí ven smutně z okna, zkuste ho okamžitě trochu zabavit. Rád by totiž nejen slunce, které mu dodává energii, ale také čerstvý vzduch. Venkovní kočičky se rády projdou v hezkém počasí po svém teritoriu, ale ty domácí by mohly být trochu v depresi. Proto se jich víc všímejte.

Co je potěší: pokud bude hezké počasí, tak výhled z okna nebo procházka venku či po balkoně. Ale pozor na to, aby se tam nezdržovala moc dlouho, mohla by se nachladit.

 

Kočky ve znamení rybRyby (21. 2. – 20. 3.)

Vaše kočičí Rybka má už v plánu, jak si užije každého slunečního paprsku. Proto jí nebraňte v její činnosti pokaždé, když se ukáže slunce a bude krásný den. Zkuste jí vyjít vstříc a poskytnout jí právě to, co její dušička žádá. Bude to výhled z okna. Velmi ji budou zajímat hlavně ptáčci. Ale i ostatní dění přijme s nadšením.

Co je potěší: máte-li kočičku, která ven nechodí, vyzkoušejte pomalu vodítko. Zcela jistě si na něj za nějakou dobu zvykne. Z procházek venku bude nadšená a zvedne jí to náladu.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?