Horoskop pro kočky a kocoury na říjen 2012

1. října 2012

Kočičky ve znamení Raka budou mít za ušima. Jejich aktivita je na samém vrcholu a tak se připravte, že chvíli nepoleží. Zkuste jim to moc nerozmlouvat, ono to totiž nebude nic platné. Spíše jen sledujte, co všechno dokážou, nebude toho málo. Více se dozvíte v horoskopu pro kočky na měsíc říjen 2012.

Kočičí horoskop beran

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani budou mít trochu zmatený měsíc. Vaši chlupáčci by se mohli chovat zvláštně, netradičně, ale je to opravdu jen tím, že na ně doléhá zvláštní seskupení hvězd, které se vážou k jejich znamení. Může se vám zdát, že jsou nemocní, ale v naprosté většině si svoje chování ani nebudou uvědomovat. Návštěva veterinární ordinace však není nikdy od věci.

Co je potěší: hodně se jim věnujte. Vaši náklonnost nyní přivítají. Ti, co chodí ven, by měli být pod větší kontrolou. Bude lepší jejich pobyt venku trochu omezit a držet je více ve vaší blízkosti.

 

Kočičí horoskop býk

Kočky v býku (21. 4. – 20. 5.)

Hravost, činorodost a inteligence jsou vlastnosti, kterými se může pyšnit habešská kočka. Pokud je navíc ve znamení býka, tím spíše. Ovšem kočičáci v tomto znamení obecně budou velmi bystří a jejich vymýšlení lotrovin nebude brát konce. Zkuste toho tedy využít k nějakému prospěchu a více je vést, třeba i tím, že se je pokusíte trochu převychovat.

Co je potěší: hlavně to, co budou moci objevit sami. Bude je bavit to stále opakovat, a pokud vám to bude dělat potěšení, jejich radost bude tím větší. Tak na to zkuste neustále myslet.

 

Horoskop pro kočky blíženci

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Vaši chlupáčci ve znamení Blíženců jsou trochu na rozpacích. Neví, co si počít. Jejich nálady by se tak mohly i dost střídat. Ale je to jen proto, že si nejsou úplně jistí, čím se zabavit. Tak jim zkuste trochu pomoci. Třeba tím, že budete hry vymýšlet za ně a také se do nich zapojíte. Například hra na schovávanou dokáže zvláště kočky velmi nadchnout. Také různé prolézačky.

Co je potěší: hry všeho druhu. Pak totiž zapomenou na to, že neví, co by vlastně chtěli. Samota jim také moc dobře dělat nebude. Zkuste je tedy zabavit něčím, co prostě déle vydrží.

 

Horoskop pro kočky rak

Když je kočka rak (22. 6. – 22. 7.)

Kočičky ve znamení Raka budou stejně nastaveny, jako třeba turecká kočka van. Ty totiž vůbec neví, co je klid. Neustále něco vymýšlejí a jsou soustavně v pohybu. U ráčků to až tak obvyklé není, ale tentokrát si to tedy pokuste užít. Tato pro vás neobvyklá situace se nebude moc často opakovat. Doma budete mít prostě koťátko a to i u těch, kteří už mají nějaký věk.

Co je potěší: pokud je necháte prostě vyřádit. Jejich aktivita občas dosáhne bodu, kdy se budete velmi divit. Možná i proto, že sem tam něco shodí či dokonce rozbijí. Zkuste jim to prominout.

 

Kočičí horoskop lev

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Na našem portálu v sekci „Výživa a krmení koček“ najdete spoustu návodů, jak jim ulevit, pokud budou mít nějaké zažívací potíže. Pokud totiž máte doma kočičku ve znamení Lva, nejspíš se vás to bude týkat. Jejich zažívání prostě bude trochu ohrožené. Ale můžete to napravit právě úpravou krmení. Nebude-li ale jejich chování standardní, zkuste navštívit veterináře.

Co je potěší: kvalitním krmením nic nezkazíte a to ani u těch jedinců, u kterých nezjistíte žádné odchylky. I prevence teď bude hodně důležitá. Také nové hračky, ty jim udělají velkou radost.

 

Horoskop pro kočky panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Není asi žádné plemeno, které je tak individuální, jako třeba kočka domácí. Jejich povaha je daná spíše tím, co je naučí matka nebo prostě prostředí, ve kterém vyrůstaly. Pokud máte doma Pannu, máte nejspíš o zábavu postaráno. Budou dělat většinou totiž to, co je bude zrovna bavit. Nic nezmůžete. Tak se na to zkuste připravit a vzdejte nějakou převýchovu.

Co je potěší: hlavně to, když je necháte svému osudu. Vystačí si samy a není nic, co by tenhle fakt mohlo zvrátit. Obrňte se trpělivostí a také se pokuste jim trochu vyjít vstříc.

 

Horoskop pro kočky Váhy

Kočky ve vahách (23. 9. – 23. 10.)

U kočičích Vah nyní nezaznamenáte nic mimořádného. Jejich chování bude celkem standardní, možná až na malé výjimky. Ty ale potvrzují právě toto pravidlo. Zkuste je tedy sami trochu stimulovat a dát jim nový směr. Například tím, že se je pokusíte maličko obveselit. Jistě víte, co mají rády a když se na to zaměříte, nemůžete se zmýlit. Máte prostě vyhráno.

Co je potěší: například společné hry, ale také pelíšek na teplém místě. Nebo třeba ve vaší posteli. Pokuste se prostě udělat nějaké výjimky a trochu slevit ze svých zásad. Ocení to.

 

Kočičí horoskop štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Kočičky ve znamení Štíra mají za ušima. Jejich bystré období zatím nekončí. Ale na druhou stranu, můžete být na leccos připraveni, protože něco se už naučili. Zkusí ale i nové věci, takže údiv nebude zatím brát konce. Hlavně tedy ten váš. I když samy budou mít radost z toho, co všechno umí a čím jsou schopni své dvounožce překvapit. Bude to chtít hodně chvály.

Co je potěší: i když se vám jejich kousky občas líbit nebudou, zkuste i tak zatnout zuby a trochu je pochválit. Je to jejich hnací motor a ne vždy to bude jen k vašemu vzteku a zlosti.

 

Horoskop pro střelce

Kočky jako střelec (23. 11. – 21. 12.)

Rozumíte své kočce? Zkuste se nad tímto zamyslet zvláště, je-li ve znamení Střelce. V našem článku „Co to ta kočka říká?“ můžete zjistit, jak se naučit kočičí řeči. Ona té vaší rozumí, tak je na vás, abyste se také pokusili jim trochu porozumět. Bude na vás mluvit totiž docela dost a také čekat na vaši reakci. Tak se snažte se nezahanbit a reagujte na vše, co vám poví.

Co je potěší: určitě to, že na vás nemluví zbytečně, ale že také dokážete odpovědět. Není to až tak těžké. Stačí, když budete vašeho miláčka dobře znát. Vnímaví páníčci pak nebudou mít problém.

 

Horoskop kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

U kočiček ve znamení Kozoroha se připravte na celkem líné období. Není vůbec vhodná doba na výchovu a převýchovu. Budou stejně dělat, že vás neslyší. Jediné, na co se vám podaří je nalákat, bude dobré jídlo a hlavně pamlsky. Jinak se nejspíš nic zvláštního dít nebude. Alespoň si užijete klidu a pohody stejně, jako váš čtyřnohý přítel. Zkuste ho tedy nerušit.

Co je potěší: jak už bylo řečeno, právě něco dobrého na zub. Ale také to, když jim zajistíte ničím nerušené a pohodlné spaní. Takže zkontrolujte pelíšek, jestli je opravdu dostatečně pohodlný.

 

Kočičí horoskop vodnář

Kočky ve vodnáři (21. 1. – 20. 2.)

Stejně jako exotická kočka, budou kočičky ve znamení Vodnáře spíše klidné a moc se projevovat nebudou. Ovšem jen do doby, než si vzpomenou na svůj úděl lovce a hledače. Ale vždy jen na chvíli, než se unaví. Pak se opět budou oddávat svému klidnému chování a spaní. Blíží se zima a cítí ji v kostech. Potřebují doplnit energii, takže ovládáni budou spíše pohodou.

Co je potěší: rády si zaloví a nejspíš vám tyto úlovky donesou jako dárek. Tak se zkuste přemoci a za každou ulovenou myšku je pořádně pohladit a také pochválit. Myslí to upřímně.

 

Horoskop ryby

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

U kočiček ve znamení Ryb se zaměřte hlavně na srst a kůži. Jejich citlivé místo bude nutné více opečovávat. A nebyly by to právě rybičky, které milují vodu. Na malé výjimky můžete tedy vyzkoušet i koupele, tím lépe jim budete moci jejich kožíšek krásně načechrat a hezky vyčistit. Týká se to hlavně těch jedinců, kteří se mohou potulovat venku. Péče bude prostě nutná.

Co je potěší: kvalitním krmivem, zvláště tím, které má za úkol i chránit srst a kůži, nic nezkazíte. Navíc, určitě si na něm pochutnají. Dokonce i některé pamlsky mohou splnit tuto úlohu.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?