Horoskop pro kočky a kocoury na říjen 2016

1. října 2016

Kočky raci vás vytáhnout z podzimní deprese, býci budou lenošit a kočky lvi budou vybíravé v jídle. Co čeká vás a vaši kočku v říjnu? Přečtěte jí horoskop!

Kočičí horoskop beranBeran (21. 3. - 20. 4.)

Vaše kočka v beranu je bez nálady. Už ani koukat na ptáky poletující za oknem ji nebaví. Nezbývá vám nic jiného, nežli ji zkusit rozveselit. Zkuste si s ní více hrát, případně vyrobte hračku z jejích oblíbených myšek nebo peříček. Nechte se inspirovat v naší rubrice kočičí hry a výchova.

 

Kočičí horoskop býkBýk (21. 4. - 20. 5.)

Ničím nerušené bytí, to je to jediné, co vaše kočka v býku bude v říjnu od života chtít. Dopřejte jí klid a pohodu. Dejte jí pelíšek na klidné místo blízko u krbu nebo topení a bude v sedmém nebi. Pouze kočky havana brown a savanové budou chtít trochu vzrušení, ale i to pouze výjimečně. Nemějte ale o svou kočku strach, chce si pouze odpočinout.

 

Horoskop pro kočky blíženciBlíženci (21. 5. - 21. 6.)

Vaše kočka bude vyžadovat vaši přítomnost. Ráno vás bude budit už kolem 5 hodiny a granulky by nejraději přímo od vás s ruky. Místo vašeho odchodu do práce a školy by raději přetahování a číhání na „myš“. Vaše kočka v blíženci bude prostě mazel. Ale neděste se, koncem října jí to zase přejde.

 

Horoskop pro kočky - rakRak (22. 6. - 22. 7.)

Blíží se Mezinárodní den zvířat, oslavte ho se svou kočkou. Zkuste jí dát masáž, pohrát si s ní, podrbat ji za krkem… A to vše ideálně po celý měsíc říjen. Bude z toho nadšená a až na vás přijde „podzimní deprese“ vrátí vám to plnou měrou, kdy vám zase ona bude trpělivě vrnět do ouška.

 

Kočičí horoskop - levLev (23. 7. - 23. 8.)

Kočky ve znamení lva budou velmi citlivé na svou stravu. Budou trpět zažívacími potížemi, průjmy nebudou výjimkou. Dbejte na to, co vaše kočka sní. Dohlídněte na to, aby neujídala dalším mazlíčkům v domácnosti nebo dokonce z vašich talířů. Při sebemenších náznacích, že něco není v pořádku, navštivte veterináře.

 

Horoskop pro kočky - pannaPanna (24. 8. - 23. 9.)

Kočičky v Panně se budou projevovat trochu nečitelně. Pro páníčky to znamená, že nebudou úplně přesně vědět, co by vlastně chtěly. Je nutné se vcítit do jejich myšlení a vypozorovat, co jim udělá radost. Nejspíš ale to bude především vaše přítomnost a zájem.

 

Horoskop pro kočkyVáhy (24. 9. - 23. 10.)

Aktivnější plemena jako jsou egyptská kočka nebo nebelung budou ještě aktivnější než obvykle. Nadměrná aktivita ale bude u všech Vah stejná. Poradit lze jediné, prostě musíte trochu přimhouřit oči. Nebo toho zkuste využít a foťte a točte, co hrdlo ráčí.

 

Kočičí horoskop - štírŠtír (24. 10. - 22. 11.)

U kočiček ve Štíru se bude střídat nálada, ale ne nějak prudce. Prostě budou chvíli takoví a jindy zase úplně jiní. Zkuste si toho moc nevšímat a nechte je, ať se buď vybouří nebo naopak prospí. Ukliďte z jejich dosahu věci, které máte rádi a o které nechcete přijít.

 

Horoskop pro kočky - střelecStřelec (23. 11. - 20. 12.)

Nyní nebude snad nic, co by vašeho chlupatého Střelce povzbudilo k nějakému hraní. Své aktivity využil dosyta a nyní musí zase nějakou energii posbírat. Využijte tohoto klidného období k odpočinku, protože velmi brzy doma budete zase tu energickou kočičku.

 

Horoskop pro kočky - kozorohKozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud se domníváte, že trucování bylo dost, zřejmě svého malého Kozoroha dost dobře neznáte. Umí si postavit hlavu a než s ním bude zase řeč, trochu si počkáte. Doba prostě není vhodná na nějakou výchovu nebo převýchovu. Poslouchat jednoduše nebude.

 

Kočičí horoskop vodnářVodnář (21. 1. - 19. 2.)

Pokud je chování vašeho kočičího Vodnáře pro vás stále ještě záhadou, zkuste navštívit naši rubrikuchování koček. Dozvíte se mnoho zajímavého o tom, co byste měli a naopak neměli v té či oné situaci. Jinak by se mohlo stát, že vám trošičku přeroste přes hlavu.

 

Horoskop pro kočky - rybyRyby (20. 2. - 20. 3.)

U kočiček v Rybičkách se projeví tak trochu podzimní deprese. Počasí na ně dolehne se vším všudy a nic je nebude bavit. Projeví se to buď nadměrným odpočinkem a nebo záhadným bloumáním jen tak po bytě. Zkuste je trochu rozveselit a často si s nimi hrajte.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?