Horoskop pro kočky a kocoury na srpen 2012

1. srpna 2012

Kočičky ve znamení Vodnáře nebudou aktivitou moc hýřit. Ale na druhou stranu, proč je k něčemu nutit? Dopřejte jim dostatek odpočinku na pohodlném místě a můžete si s nimi vychutnat ty krásné chvilky nicnedělání. Bude to jistě hezky strávený čas. Více se dozvíte v horoskopu pro kočky na měsíc srpen 2012.

Kočičí horoskop beran

Kočky v beranu (21. 3. – 20. 4.)

Kočičí Beránci mají nyní jedno společné a to je snaha si něco užít. Tímto apelujeme na majitele, aby svým čtyřnohým miláčkům věnovali dostatek pozornosti, jinak se o zábavu postarají sami. A že to nebude vždy k vaší libosti, je asi jasné. Umožněte jim proběhnout se, zadovádět si s hračkami nebo s kamarády, nebo vymyslete nějakou zajímavou hru pro kočičky.

Co je potěší: spousta pohybu, zábavy a rozptýlení. Je tedy pouze na vás, co jim umožníte. Pokud svého mazlíčka dobře znáte, určitě nebudete mít problém mu nějakou zábavu vymyslet.

 

Kočičí horoskop býk

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Na našem potrálu v sekci „Péče a zdraví kočky“ máte možnost si přečíst něco o péči o srst a kůži vašeho miláčka. Pokud totiž máte doma kočičku ve znamení Býka, budete tyto znalosti potřebovat. Právě kůže a srst budou trochu náročnější na údržbu a náchylnější k některým defektům. Pokud se vám navíc cokoli nezdá, měli byste se svým miláčkem navštívit veterináře.

Co je potěší: nejspíš nepůjde přímo o potěchu, ale krmivo by mělo být přizpůsobeno k tomu, aby podporovalo právě kvalitu srsti a tím i péči o kůži. Některými doplňky stravy ale radost udělat můžete.

 

Horoskop pro kočky blíženci

Kočky v blížencích (21. 5. – 21. 6.)

Kočičí Blíženci budou mít trochu větší tendenci se sbližovat s jejich dvounožci. Jak už ale název jejich znamení napovídá, jedná se jen o jejich povahové vlastnosti. Naplňují pouze to, co je jim vlastní a chovatelé by to měli respektovat. Více se jim věnovat se ale vyplatí. Máte jedinečnou možnost získat opravdu velké pouto mezi vámi a vaším kočičím miláčkem.

Co je potěší: vaše přítomnost (dokonce i přítomnost vašich malých dětí), láskyplná péče, zájem o jeho maličkost. Prostě každou volnou chvíli, kterou se svým mazlíčkem budete trávit. Navíc, budou vám za to do budoucna opravdu vděční.

 

Horoskop pro kočky rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Máte – li doma kočičku ve znamení Raka, bude mít tendenci si hrát stejně, jako třeba mainská mývalí kočka, která neztrácí hravost ani ve vyšším věku. Je tedy jasné, čím by se měl chovatel zabývat. Zkuste vymyslet něco zajímavého pro svého miláčka. Kočky milují třeba hru na schovávanou. Dokážou si s vámi pak takhle hrát celé hodiny. Ale nepohrdnou ani koulodráhou.

Co je potěší: hračky a nemusí být úplně nové. Zkoušeli jste třeba udělat v obyčejné krabici pár větších děr, kudy váš mazlíček proleze? O zábavu má tak postaráno na hodně dlouho.

 

Kočičí horoskop lev

Když je kočka i lev (23. 7. – 22. 8.)

Není Lev jako Lev. Jedni si rádi někde zalenoší v klidu a v pohodě, druzí budou upřednostňovat zábavu všeho druhu. Není tedy snadné poradit, co s konkrétním mazlíčkem dělat, zda se pokusit ho zabavit nebo mu nechat prostor na odpočinek. Je nutné vypozorovat toho vašeho. Sami pak rychle poznáte, do které skupiny tohoto nyní rozpolceného znamení patří.

Co je potěší: záleží na tom, jak bude váš mazlíček nastaven. Zda na nové hračky nebo na nový pelíšek. Ale klidně pořiďte obojí. Pokud to nevyužije nyní, stane se tak trochu později.

 

Horoskop pro kočky panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pokud vaši kočičí Pannu dobře znáte, víte, že má ráda svůj klid a její momentální nálady je prostě nutné tolerovat. Jinak s ní kamarádi nebudete. Je to osobnost a toto znamení tím spíše. Je tedy nutné se naladit právě na toho vašeho miláčka, který si sám řekne, co chce a kdy to chce. Pak bude vše v naprostém pořádku. Na pomazlení ale nezapomínejte nikdy.

Co je potěší: budou rádi za každé pohlazení, i když se vám bude zdát, že o něj zrovna teď nestojí. Dělají se jen důležitými. Také pochvaly přivítají. Mají totiž ego docela na výši.

 

Horoskop pro kočky Váhy

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

U kočičích Vah brzy poznáte, že něco je učit je nyní naprosto zbytečné. Ne, že by nemohly, ale prostě nechtějí. Budou na vás koukat divně, nechápavě, přesto, že moc dobře vědí, co po nich chcete. Je to jejich taktika. Tak je prostě nenuťte, je to naprosto k ničemu. Ale dobře je sledujte. Nejspíš si totiž svoje nově naučené kousky někde vyzkouší tak, abyste to neviděli.

Co je potěší: pokud po nich nebudete nic chtít, budou opravdu šťastné. Nemají náladu poslouchat a dělat to, co chcete vy. Ale na zavolání k jídlu nejspíš přiběhnou. To je ale tak všechno.

 

Kočičí horoskop štír

Kočky ve štíru (24. 10. – 22. 11.)

Kočičí Štíři jsou stejně bystří a chytří stejně, jako třeba plemeno donský sfinx. Ale pozor, spousta z toho, co vymyslí, bude jen pro jejich dobro. Jsou to prostě hlavičky. Budou pokoušet lidské kamarády hlavně tím, že jejich oponentura v případě, že se jim nebude něco líbit, bude velmi inteligentní až diplomatická. Sice se nejspíš zasmějete, ale to vaši miláčci také.

Co je potěší: i když vše, co vymyslí, nebude až tak pro potěšení člověka, zkuste je pochválit. Uvidíte, že tím si je trochu přidáte na svou stranu a příště něco možná věnují i vám.

 

Horoskop pro střelce

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Je docela možné, že kočičí Střelci nebudou rozmary počasí až tak dobře snášet. Hlavně teplejší dny jim dají trochu více zabrat než obvykle. Mohlo by se tak snadno stát, že budou náchylnější k přehřátí, či jiným zdravotním problémům. Bude prostě potřeba je hlídat a eventuelně se poradit s veterinářem, pokud budete mít podezření, že něco není v pořádku.

Co je potěší: nároční moc nebudou, to ale neznamená, že jim nemůžete udělat radost jen  tak. Zkuste nějaké kočičí pamlsky, určitě víte, co mají nejraději. Rozhodně vám budou moc vděční.

 

Horoskop kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Přijde vám, že váš kočičí Kozoroh poslední dobou moc neslyší? Není to ale tím, že by měl problém se sluchem. Spíše tím, že se mu prostě nechce reagovat pokaždé, když si vzpomenete. Jsou to občas docela paličáci a nyní tím spíše. Mají takové období, tak jim dopřejte něco málo rozmarů. Obecně totiž platí, že stejně nezmůžete vůbec nic, tak proč se namáhat.

Co je potěší: sice s vámi moc mluvit nebudou, ale uvidíte, jak vám zamňoukají radostí, když jim dáte něco dobrého. Pak s vámi budou možná i chvíli kamarádit. Tak toho nakupte více.

 

Kočičí horoskop vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Kočičky, které se narodily pod znamením Vodnáře, mají jasno v tom, jak stráví zbytek léta. Bude to hlavně lenošení. Bude tedy trochu problém je přimět k nějaké aktivitě, ale na druhou stranu, potřebují doplnit energii, která jim chybí. Zkuste tedy nakoupit kvalitnější krmivo, které jim dodá přesně to, co potřebuji. Také hry všeho druhu s dvounožci jim přijdou na chvíli vhod.

Co je potěší: všechno, co bude milé a příjemné. Například hebký pelíšek, ten asi uvítají nejvíc. Také ale milé slovo a pohlazení. To vás navíc nic nestojí, tak rozdávejte, co to půjde.

 

Horoskop ryby

Když je kočka i rybou (21. 2. – 20. 3.)

Britská modrá kočka je známa svou klidnou až vznešenou povahou. Máte-li doma kočičku v Rybách, bude se chovat jako naprostá dáma, nebo naopak džentlmen. Prostě vybrané chování jim nebude dělat problém. Poznáte to na přehnané čistotnosti, ale také tím, že chování na klíně bude pouze tehdy, když vám to laskavě dovolí. Ale co naděláte, dáma je dáma.

Co je potěší: jejich náročnost se projeví spíše v tom, že nebudou chtít jen tak něco. Například krmivo, které není moc kvalitní, s díky odmítnou. Raději budou trpět hlady. Tak na to myslete.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?