Horoskop pro kočky a kocoury na únor 2016

1. února 2016

Blíženci se budou chtít seznamovat a býci budou mít chuť se učit novým věcem. Kočky ve znamení lva budou aktivní a energické. Co čeká další kočičí znamení? Přečtěte své kočce horoskop.

Kočičí horoskop beran

Kočka ve znamení berana (21. 3. – 20. 4.)

V únoru pozor na drobná zranění. Pod sněhem mohou být střepy a vaše kočka by si mohla nepěkně zranit pacičky. Kontrolujte je proto pravidelně, předejdete komplikacím. Jinak bude vše v pořádku.

Kočičí horoskop býk

Kočky ve znamení býka (21. 4. - 20. 5.)

Vaše kočka je sice svéhlavé zvíře, ale možná se budete divit, co všechno ji můžete naučit. Kočky ve znamení berana jsou velmi inteligentní. Je jen potřeb přijít na to, co na ně platí. Klasické příkazy bude odmítat, ale odměny dokáží divy!

 

 

Horoskop pro kočky blíženci

Blíženci (21. 5. - 21. 6.)

Jestliže vám stále v hlavě vrtá nápad pořídit své kočce domů kamaráda, pak můžete začít vybírat. Únor přeje seznámením, a tedy sblížení s novým členem rodiny by mělo proběhnout bez problémů. Dbejte na to, aby vše probíhalo bez zbytečných ruchů a v klidu.

 

 

Horoskop pro kočky rak

Kočky raci (22. 6. - 22. 7.)

Do této doby byly kočky ve znamení raka poměrně spokojené. Ale zima zdaleka nekončí a sníh teprve přijde a právě to zkazí náladu vaší kočky. Raci nejsou příliš nadšení ze sněhu ani zimy a proto je z pelíšku zřejmě nedostanete. Zapněte jim topení, pelíšek dejte blízko krbu a zasaďte trávu pro kočky. Ať má alespoň pocit, že bude brzo jaro.

 

 

Kočičí horoskop lev

Když je kočka i lev (23. 7. - 22. 8.)

I přesto, že kočky lvi milují slunce, zimní počasí jim nijak nevadí. Loňské léto je zřejmě natolik nabilo energií, že by ji mohli rozdávat. Vaše kočka bude lítat jak utržený vagon a lézt po stromech jako opice. Nicméně, posílit její imunitní systém by neškodilo. Pořiďte vitamíny a kvalitní krmivo. Udělá jí to jen dobře.

 

 

Horoskop pro kočky panna

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Panny budou opravdu toužit po svém protějšku. Sice je únor, ale podle nich již jaro klepe na vrata. Budou se toulat a proto pokud neplánujete koťátka, možná je na místě přemýšlet o kastraci. Raději se připravte na období, které bude trochu hlučnější.

 

 

Horoskop pro kočky Váhy

Kočky ve vahách (23. 9. - 23. 10.)

Lov ptáků a myší, to bude nyní největší zábava vaší kočky. A že ji máte v bytě? Nevadí. Vynahradí si to alespoň „štěkáním“ na mouchy a mňoukáním na ptáky v krmítku. Zkuste své kočce nabídnout možnost vybít své lovecké vášně. Pořiďte hračky jako třeba myšku na gumě, vábničku a podobně.

 

 

Kočičí horoskop štír

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Kočky štíři se už nezadržitelně těší na jaro a od půlky února se bude jejich aktivita značně stupňovat. Pookřejí a budou se předvádět, jak jen to půjde. Připravte se tedy na zlobení, rošťárny a útoky zpoza dveří. Buďte ale v klidu, jakmile bude moci více ven, vybije svou energii lezením na stromy a běháním za druhým pohlavím.

 

 

Horoskop pro střelce

Střelec a kočky v jeho znamení (23. 11. - 21. 12.)

Kočkám střelcům je potřeba pomoci s podporou imunity. Neustále se střídající teploty jim nedělají dobře. Také jim pomůže, když se jim budete více věnovat. Hlídejte je, aby nechodili ven v mrazech a rovněž koupání nechte spíše na jaro a teplejší měsíce. Spokojená a zdravá kočka vám bude odměnou.

 

 

Horoskop kozoroh

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Ať už uznáváte svátek sv. Valentýna nebo ne, vaše kočka lásku cítí. Bude se chtít seznámit a bude to dávat hlasitě najevo. Jestliže plánujete koťátka, zkuste se rychle poohlédnout po vhodném kandidátovi.

 

 

Kočičí horoskop vodnář

Kočky vodnáři (21. 1. - 20. 2.)

Možná budete mít v únoru o svou kočku vodnáře trochu strach. Vaše kočka bude bez nálady, nebude chtít příliš jíst. Zkuste jí zvednout náladu třeba nějakou hračkou a zvýšit apetit kvalitním pamlskem. Nicméně, obávat se nemusíte, možná je jen zamilovaná a nemá na nich chuť.

 

 

Horoskop ryby

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Je to možná trochu zvláštní, ale v únoru budou mít kočky ve znamení ryb chuť na ryby. Ať už kapsičky nebo granulky, ale vše s obsahem rybího masa. Možná kupte třeba kapra nebo lososa a kousek nechte i pro svou kočku. Určitě se bude olizovat až za ušima.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?