Horoskop pro kočky a kocoury na únor 2017

1. února 2017

Kočkám střelcům, kteří chodí ven, kontrolujte polštářky na pacičkách. Rakům pak bude chybět jarní „strava“ a blížence doma neudržíte ani párem volů. Proč tomu tak je a na co se s vaší kočkou v únoru připravit se dozvíte z horoskopu Miciny.cz.

Kočičí horoskop beranBeran (21. 3. – 20. 4.)

Jiné kočky jsou už sice poměrně aktivní, ale váš beran si stále užívá období relaxace a lenošení. Ale nebojte, jakmile zavětří závan jarního vzduchu, doma ho neudržíte. Až na něj „přijde jaro“, doma ho neuvidíte třeba i týden. V případě, že máte kočku pouze domácí, pak bude toužebně vyhlížet z okna a smutnit, že nemůže ven.

 

Kočičí horoskop býkBýk (21. 4. - 20. 5.)

Jestliže jste si nebyli jistí, zda má smysl vaši kočku učit třeba přijít na zapískání, pak si buďte jistí, že únor bude pro učení jako stvořený. Vaše kočka bude opravdu velmi chápavá, hravá a ochotná zkoušet novinky. Využijte toho a po večerech zkoušejte povely jako „sedni“, „lehni“ nebo „zhasni“. Budete překvapeni, co všechno vaše kočka dokáže.

 

Horoskop pro kočky blíženciBlíženci (21. 5. - 21. 6.)

Vaše kočka touží po opačném pohlaví. Jakmile může, proklouzne vám mezi dveřmi a je fuč. Nechte ji, taky se chce jen provětrat. Jen dejte pozor, aby neměla nechtěná koťátka – jsou jich plné útulky. Včasná kastrace to spolehlivě vyřeší. A jestli máte kocourka – v únoru vám předvede, jak krásně umí „zpívat“. Ani kocoury doma nic neudrží.

 

Horoskop pro kočky - rakRak (22. 6. - 22. 7.)

Žaludek vaší kočky bude trochu „na vodě“. V ohrožení bude její zažívání. Kupujte kvalitní krmivo a pořiďte kočičí trávu – v zimním období jí určitě chybí. Také jí prospěje teplo a sluníčko. Dejte jí pelíšek k topení nebo na slunnou terasu či balkón. Za vaši péči vás odmění spokojeným předením.

 

Kočičí horoskop - levLev (23. 7. - 23. 8.)

V únoru opravdu nemusíte kupovat hračky ani vymýšlet jinou zábavu své kočce. To, co vymyslí sama, jí bude bohatě stačit a vás to doslova ohromí. Bude na vás „bafat“ z nových koutů, ke hraní jí bude stačit bambule z vaší čepice a taková PET lahev se zbytkem vody je taky super hračka. Bavte se její vynalézavostí!

 

Horoskop pro kočky - pannaPanna (24. 8. - 23. 9.)

Konečně si budete moci trochu oddechnout. Období hlídání vaší kočky a její období touhy pomalu končí. Od poloviny února už váš kocour či kočka zatouží po opačném pohlaví pouze ve výjimečných případech. Pozor ale na nevybouřené jedince. Budou trochu depresivní a možná i agresivní. Víc si s nimi hrajte a brzo je to přejde.

 

Horoskop pro kočky VáhyVáhy (24. 9. - 23. 10.)

Vypadá to, že vaše kočka se zbláznila do mléka. Zapomenuté kakao nebo mléko od snídaně je pro ni jasný cíl. Dávejte pozor, aby se k takovým věcem nedostala, její zažívání je v ohrožení. Vápník dodávejte vitamínovými doplňky. Radost své kočce uděláte novými kvalitními pamlsky.

 

Kočičí horoskop - štírŠtír (24. 10. - 22. 11.)

V přítomnosti své kočky buďte v únoru pouze spolu s fotoaparátem a dalším člověkem. Jeden si s ní může hrát a ten druhý nebude stíhat mačkat spoušť. Budete se divit, jaké kousky vám váš štír předvede. Co se zdraví týká, zkontrolujte očkovací průkaz, abyste nepropásli pravidelné očkování nebo odčervení.

 

Horoskop pro kočky - střelecStřelec (23. 11. - 20. 12.)

Jestliže chodíte se svou kočkou na procházky, můžete je začít postupně prodlužovat. Posílí se tak imunita vaší kočky a bude dobře připravena na jaro. Pravidelně kontrolujte a ošetřujte polštářky kvůli posypové soli a mrazům. Vaší kočce uděláte největší radost novou hračkou s šantou kočičí.

 

Horoskop pro kočky - kozorohKozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Do poloviny února ještě budete mít šanci svou kočku v kozorohu trochu ovlivnit. Využijte toho, protože v druhé polovině již nebudete mít moc šanci. Bude jako hluchá a slepá. Sice slyší výborně, ale vy nebudete středem jejího zájmu. Půjde na ni jaro, a tedy opačné pohlaví bude to jediné, co ji zaujme. Ale nebojte, v březnu ji to zase přejde.

 

Kočičí horoskop vodnářVodnář (21. 1. - 19. 2.)

Vaše kočka zrozená ve vodnáři bude jako andílek. Ale tak trochu jiný andílek. Také bude „poletovat“ ve výšce. A když jí budete hledat, nejpravděpodobněji ji najdete na té nejvyšší skříni, kterou máte doma. Kromě svých horolezeckých akcí bude ale opravdu hodná a přítulná. Pomazlete se s ní a odměňte jí něčím dobrým na zub.

 

Horoskop pro kočky - rybyRyby (20. 2. - 20. 3.)

Podle oblíbeného jídla je jasné, že vaše kočka musí být zrozená v rybách. Kombinace vaše kočka a tuňák nebo losos je totiž jednoznačná. To vy ale jistě víte. Pozor ale na dostatečnou pestrost stravy vaší kočky. Zkuste proto do jejího jídelníčku zařadit třeba zvěřinu nebo hovězí. Uvidíte, že jí změnou uděláte radost.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?