Horoskop pro kočky a kocoury na září 2012

1. září 2012

Kočičky ve znamení Ryb mají za ušima. Není asi nic, co by se nedokázaly naučit. Tak zkuste trochu složitější příkazy a rozkazy. Budete překvapeni, jak snadno se budou učit a zároveň jim to bude dělat radost. Více se dozvíte v horoskopu pro kočky na měsíc září 2012.

Kočičí horoskop beran

Kočky v beranu (21. 3. – 20. 4.)

Pokud máte doma kočičku ve znamení Berana, nebudete mít úplně klidný měsíc. Pokud jich navíc máte doma v tomto znamení víc, nuda se vás opravdu týkat nebude. Budou rozdovádění takovým způsobem, že si občas budete říkat, zda je to opravdu vaše kočička. Až na drobné výjimky, které jen potvrdí pravidlo, nebude o zábavu nouze. Tak jen si to užijte se vším všudy.

Co je potěší: spousta hraček a navíc tím uděláte službu i sami sobě. Pokud si totiž budou mít s čím hrát, budete mít i více klidu. Ale na druhou stranu, hry s vašimi miláčky budou zábava.

 

Kočičí horoskop býk

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Kočičí Býčci jsou trochu nečitelní a ještě nějakou dobu budou. Nebude jasné, co vlastně chtějí a navíc, ani oni sami se v těch jejich náladách úplně neorientují. Zkuste je tedy více zabavit a trochu více se jim věnovat. Pak máte jistotu, že alespoň na chvíli budou hraví, nebo prostě jen zaujatí něčím novým. Není potřeba si díky tomu o ně dělat starost. Je to jen o náladách.

Co je potěší: hlavně váš zájem o ně. Jinak se mohou cítit trochu depresivně nebo dokonce odstrčení. Ale za pár týdnů to zase budou oni. Tak se jim zkuste věnovat tolik, kolik to půjde.

 

Horoskop pro kočky blíženci

Kočky v blížencích (21. 5. – 21. 6.)

Mazlíčci ve znamení Blíženců mají trochu více sklony k různým problémům se srstí a kůží. Zkuste se na to více zaměřit. Na našem portálu Péče a zdraví koček také najdete pár rad, jak se v tomto směru o své kočičky postarat. Rozhodně je ale více hlídejte a také se pokuste jim věnovat dostatek času. Do budoucna se to vyplatí. Určitě vám ale velmi dobře poradí i veterinář.

Co je potěší: kromě česání, které si naprostá většina z nich i vychutná, také nějaké to lepší krmení, jež jim zajistí krásnou a hebkou srst. Investice do granulek se tedy jistě vyplatí.

 

Horoskop pro kočky rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Britská modrá kočka se vyznačuje svou klidnou a trochu nadnesenou povahou. Pokud máte doma kočičku ve znamení Raka, můžete se těšit na stejné chování. Kočky tohoto znamení si zachovají si důstojnost i v situacích, které je jindy celkem rozhodí. Nyní bude ale všechno jinak. Jsou to prostě mazlíčci, kteří si umí udělat nadhled kdykoliv to potřebují. Čeká vás tedy celkem klidné období.

Co je potěší: nejspíš to, pokud po nich nebudete nic chtít. Vaše rozkazy a příkazy je budou otravovat a stejně se budou tvářit, že je obtěžujete. Tak je nechte být a zkuste je respektovat.

 

Kočičí horoskop lev

Když je kočka i lev (23. 7. – 22. 8.)

Máte-li doma kočičku ve znamení Lva, připravte se na celkem klidný měsíc, až na výjimky samozřejmě. Budou spíše lenošit a užívat si pohodlí, tak jim ho hlavně dopřejte. Nepohrdnou ani nějakou lepší stravou nebo pamlsky. Ty ale dávejte hlavně za nějaké výkony, protože jich nyní moc nebude. Pro svoje oblíbené mlsky jsou ovšem ochotni udělat stále cokoliv.

Co je potěší: především pohodlné místo, kde se budou moci oddávat svým kočičím snům. Moc se projevovat nebudou, tak zkuste nakoupit i nějaké hračky. Jen ty je přimějí k aktivitě.

 

Horoskop pro kočky panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Kočičky ve znamení Panny trochu ukážou svoji pravou povahu. Jejich tvrdohlavost bude na vrcholu, proto s nimi moc nehnete. Ale na druhou stranu, necháte-li je být, rády přijdou. Jen to prostě zkouší. Takže rada je jasná. Zkuste si jich méně všímat, tím spíše máte šanci, že si samy přijdou pro pohlazení nebo pomazlení. Jinak s nimi moc velká zábava nebude.

Co je potěší: především, necháte-li je, ať si trucují, jak chtějí. Malinko tím pošimráte jejich ego a to je vše, co jim bude stačit ke štěstí. Příkazy ani rozkazy na ně nyní opravdu moc platit nebudou.

 

Horoskop pro kočky Váhy

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Kočka domácí je nejrozšířenější plemeno koček a jako takové se vyznačuje i velmi rozličnými povahami. Stejné to bude s kočičími Váhami. Jednou budou naladěny naprosto úžasně, jindy zase úplně naopak. Je tedy dobré vycházet z toho, jak svého mazlíčka znáte. Nejspíš se totiž nebude lišit od jiných dní. Takže si vlastně ničeho mimořádného užívat nebudete.

Co je potěší: bude velmi individuální, jak svému mazlíčkovi udělat radost. Zkuste se zaměřit na to, co má prostě rád a pak mu to dejte plnými hrstmi. Bude vám určitě moc vděčný.

 

Kočičí horoskop štír

Kočky ve štíru (24. 10. – 22. 11.)

U kočiček ve Štíru buďte opatrní, protože vám budou dělat naschvály. Mají bystrou mysl a rozhodně toho chtějí využít. Bohužel, nejen k tomu, aby vám dělaly jen radost. Tu budou totiž dělat hlavně samy sobě tím, jak vás občas vytočí nějakou zajímavou provokací. Na druhou stranu, zasmějete se. Je třeba jen brát jejich výpady s nadhledem a vůbec nic nebrat vážně.

Co je potěší: vaše rozčilování se nad tím, jak vás zase a opět převezly. Tak se prostě zkuste kontrolovat, protože nic jiného stejně nezbývá. Nic nezkazíte ani pochvalou a pohlazením.

 

Horoskop pro střelce

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Kočičí Střelci stejně, jako třeba bengálská kočka, nebudou mít chvíli stání. Jakoby tušili, že podzim je za dveřmi a horkých dní bude ubývat. Rozhodně toho využijí k tomu, aby konečně využili nashromážděnou energii, takže nudit se s nimi opravdu nebudete. Zkuste tedy připravit fotoaparáty a kamery, nejspíš ulovíte skvělé záběry. Pak jen sledujte naše soutěže.

Co je potěší: budou si moc rádi hrát a pokud se zapojíte do jejich her, jen to přivítají. Tak neleňte a buďte s nimi co možná nejvíce. Máte šanci si u vašich miláčků udělat opravdu velké očko.

 

Horoskop kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Máte doma kočičku ve znamení Kozoroha a nevíte, co by vlastně chtěla? Není to nic neobvyklého. Má toho tolik na srdíčku, že nemůže stíhat úplně všechno, tak se v tom sama tak trochu neorientuje. Je tedy možnost je prostě nechat a zkusit přečkat toto zvláštní období jen tak, nebo se pokusit o regulaci jejích aktivit. To zmůžete jen tím, že do nich občas vstoupíte.

Co je potěší: vaše přítomnost, váš zájem i pohlazení. V tomto chaosu tím totiž nastavíte alespoň nějaký řád, který sice nebude až tak přehledný, ale alespoň trochu se v něm budete orientovat.

 

Kočičí horoskop vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Nebude snadné uspokojit vašeho kočičího Vodnáře. Jejich náročnost poznáte snad úplně ve všem. Vybíraví budou nejen v jídle, ale také v tom, kde si ustelou k odpočinku. Aby toho nebylo málo, dokonce i člověka, se kterým budou sdílet mazlící chvíle, dokonale vyberou. Přes jejich rozhodnutí vlak nejede, tak se ho ani nepokoušejte měnit. Bylo by stejně k ničemu.

Co je potěší: vzhledem k jejich náročnosti nebude až tak snadné je uspokojit, ale přesto se pokuste jim nějak radost udělat. Zcela určitě postačí, když se jim budete věnovat a hlavně je chválit.

 

Horoskop ryby

Kočky ryby (21. 2. – 20. 3.)

Nejspíš byste do vašich Ryb ani neřekli, co vám v těchto dnech předvedou. Mnozí dvounožci budou koukat, jak chytrého mazlíčka doma mají. Jejich důmyslnost nebude mít mezí, jejich inteligence je totiž na samém vrcholu. Spoustu toho prostě jen tak odkoukají, proto pozor na vše, co je zaujme. Vzápětí vám totiž budou umět předvést, že si se vším vědí rady a to bez problémů.

Co je potěší: trochu složitější hračky, protože těmi obyčejnými je moc nezaujmete. Zkuste jim vyrobit například prolézačku, postačí starší krabice. Budou ve svém živlu a vy nadšení.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?