Horoskop pro kočky a koťátka na listopad 2015

1. listopadu 2015

Odčervení a další podzimní údržba vaší kočky - toto čeká jak kočky ve znamení blíženců, tak ve znamení panny. Kočky v kozorohu budou v listopadu spokojené a šťastné. Co čeká ostatní? Čtěte!

Kočičí horoskop beran

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Mírné teploty nahrávají parazitům, a proto by bylo vhodné svého čtyřnohého mazlíčka prohlédnout. Mrkněte mu do kožíšku kvůli bleškám, ale i do uší kvůli ušnímu svrabu. A jestliže bude vše v pořádku, tím lépe. Alespoň se nemusíte bát a klidně s vámi i nadále může spát ve vaší posteli.

 

Kočičí horoskop býk

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Vaše kočka se snaží do svého kožíšku nachytat i ten poslední teplý sluneční paprsek. Z vyhřátých a sluncem zalitých míst ji nevyženete ani koštětem. Jediné, co by ji mohlo dostat z parapetu je pouze její oblíbený pamlsek nebo ještě příjemnější pelíšek umístěný u krbu. Dopřejte jí to. Zima se nezadržitelně blíží a sluníčka bude málo.

 

Horoskop pro kočky blíženci

Kočky v blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Kočky ve znamení blížence budou potřebovat odčervení. Tuto proceduru zvládnout nemusí být snadné, ale vy to jistě zvládnete. Možná konečně i přestane línat a trochu se zakulatí ;) Jinak bude vaše kočka ve výborné náladě. Bude hravá, ale nebude to nijak přehánět. Bude mazlivá, ale ne otravná. Bude to prostě váš miláček.

 

Horoskop pro kočky rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vaše kočka bude jako všechny kočky bengálské – divoká a temperamentní. Občas budete mít obavy, že si při svém počínání ublíží. Ale nebojte se, kočka má přece devět životů ;) Ale hlavně - kočky ve znamení raka jsou opravdu obratné a rychlé a tedy, i přes jejich listopadovou divokost, se jim nic nestane.

 

Kočičí horoskop lev

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Kočičí lvy jsou obvykle rádi o samotě. A proto vás možná překvapí, že teď to bude trochu jinak. Možná to bude tím podzimním sluníčkem, ale budou se rádi mazlit. Často si k vám přijdou pro pohlazení a podrbáním za ouškem. Využijte toho a nechte ze sebe odejmout trochu toho stresu. Aneb „kočkou proti stresu“!

 

Horoskop pro kočky panna

Kočky ve znamení panny (23. 8. – 22. 9.)

Zubní kámen, to je prevít! Koukněte své kočce na zoubek, jestli netrpí zubním kamenem nebo krvácením dásní. Listopad bude pro vaši kočku obdobím lovení – ať už sněhových vloček za oknem, líných much nebo ptáčků, kteří se už budou slétávat do vašeho krmítka. A jestliže krmítko nemáte, dopřejte své kočce „televizi“ a pomozte ptáčkům jeho stavbou.

 

Horoskop pro kočky Váhy

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Váhy obvykle ve svých rozhodnutích váhají, ale vaše kočka bude v listopadu na vrcholu svých myšlenkových pochodů a tak bude opravdu rychlá a rozhodná. Toto období bude nakloněné všemu novému. Jestliže tedy potřebujete svou kočku odnaučit drápání pohovky, právě teď je pro to nejvhodnější doba. Určitě ji totiž zaujme nová hračka nebo škrabadlo a dá jim tak před pohovkou přednost.

 

Kočičí horoskop štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Rozladěnost. Přesně to bude pro vaši kočku ve štíru typické. Ne že by byla nemocná, ale možná už cítí blížící se zimu a není z toho nadšená. Dopřejte jí přístup ke slunným místům nebo jí dejte pelíšek blíž k topení nebo krbu. Trošku se ohřeje a určitě i její nálada se zlepší. Určitě se jí ale více věnujte.

 

Horoskop pro střelce

Když je vaše kočka střelec (23. 11. – 21. 12.)

Pozor při hrách vaší kočky. Bude trochu divoká a bude víc než často vystrkovat svoje drápky. A někdy i své zoubky. Nebude to příjemné a její hra bude občas trochu přes míru. Nemyslí to ale zle. Jen se snaží si vynahradit úbytek pohybu v ošklivém a mrazivém počasí. Nekupujte ale nové hračky. Stačit jí budou její dvounožci. Zkuste ji zabavit!

 

Horoskop kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kočky ve znamení kozoroha budou klidné, vyrovnané a trochu zahloubané. Nic jim ale nechybí. Jsou prostě spokojené. Zkuste nic neměnit a budou vám hlasitě vrnět na klíně. A co je potěší? Klid a ticho. A jestliže budete muset luxovat, asi je pak jen tak nenajdete. Mají období, kdy se cítí bezpečně a to je jen dobře.

 

Kočičí horoskop vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Bydlíte v panelovém domě? Dejte pozor na pobyt vaší kočky na balkoně. Bude se nudit a mohlo by jí hrozit nebezpečí. Máte dobře zabezpečený balkon? Raději to zkontrolujte. A jestliže čekáte nějaké návštěvy, připravte se na to, že je vaše kočka nebude vítat s otevřenou náručí. Na některé bude možná i trochu agresivní. Hlídejte si ji.

 

Horoskop ryby

Kočky v rybách (21. 2. – 20. 3.)

Něco se vám na vaší kočce nezdá? Máte pravdu. Chová se trochu jinak. Je neklidná a nervózní. Nemusíte se ale bát. Možná máte doma teď trochu rušněji a vaší kočce to nevyhovuje. Dopřejte jí místo, kam se může schovat a kde bude mít klid. Listopad bude pro vaši kočku spíše klidnějším obdobím, kdy bude hodně spát a nabírat energii na později.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?