Horoskop pro psy a fenky na červen 2016

1. června 2016

Co bude váš pes cítit? Bude vás poslouchat? Bude mít kožich plný blech a klíšťat? Čtěte v horoskopech na červen 2016 a dozvíte se, že berani své znamení nezapřou a ryby budou zářit nadšením. Proč? To se dozvíte níže.

Horoskop pro psy - beran

Pes beran (21. 3. - 20. 4.)

Psi berani své znamení prostě nezapřou. Jsou trochu tvrdohlaví a svou si budou snažit prosadit u všech svých činností. Ať už půjde o krmivo, směr procházky nebo vůli se koupat v nejbližším potoce. Pes v beranu si bude dělat, co chce a vaše rozčilování s tím mnoho nenaděla. Ale je to váš mazlíček, tak na to myslete.

 

Horoskop pro psy - býk

Když je pes ve znamení býka (21. 4. - 20. 5.)

Jestliže jste do této doby u svého psa s novými cviky nepochodili, tak teď to nemá ani smysl zkoušet. Nic totiž vašeho psa v červnu nenaštve víc, než že po něm budete něco chtít, obzvláště když se bude chtít vyvalovat na sluníčku. Nechte tedy své pokusy o výcvik na později.

 

Horoskop na měsíc - Blíženci

Blíženci (22. 5 - 21. 6.)

„Nezájem!“ to bude hlavní motto vašeho psa. Bude se tvářit, že se ho nic netýká. S ničím si nebude lámat hlavu a nic ho nerozhodí. Nechte se od něj inspirovat a užívejte si teplé červnové dny naplno. (Ale pozor, i u blíženců může na červnu nastat krátkodobá změna a to pak rychle vyrazte na výlet, dokud o to má váš pes zájem.)

 

Horoskop pro psy - rak

Pes ve znamení raka (22. 6. - 22. 7.)

Hned jakmile se oteplí, sbalte sebe i psa a vyrazte k vodě. Máloco mu totiž udělá takovou radost, jako je koupel a cachtání ve vodě. Zkuste pořídit nějaké plovoucí hračky do vody, bude je s nadšením aportovat. Váš pes bude z teplých červnových dní nadšený.

 

 

Horoskop na měsíc - levLev (23. 7. - 23. 8.)

Psi ve lvu pomalu začínají cítit teplé sluneční paprsky a tak jako každý lev se budou vyhřívat na slunci a k aktivitě je nikdo nepřemluví. Možná tak ještě procházka po louce, kde na ně nevrhá stín nějaký ten strom. Ale pozor, louky jsou plné klíšťat, tak nezapomeňte na aplikaci spot-onu nebo jiných antiparazitik.

 

Horoskop pro psy - pannaPes ve znamení panny (24. 8. - 23. 9.)

Máte pocit, že vás pes neposlouchá a chcete s tím něco udělat? Nebude to jednoduché, ale když už chcete začít, je pro to právě teď ta nejlepší doba. Bude to běh na dlouhou trať a zřejmě budete potřebovat pomoc zkušeného výcvikáře, ale půjde to! Hlavně buďte trpěliví.

 

Horoskop pro psy na měsíc - váhyVáhy (24. 9. - 23. 10.)

Váš pes vás má trochu „na háku“ a bohužel se teď zaměří i na zvířata ve svém okolí. To v kombinaci s nevalnou poslušností může mít opravdu vážné důsledky. Nechte si poradit, zakročte včas a začněte s intenzivním výcvikem pod dohledem výcvikářů se zaměřením na problémové psy.

 

Horoskop pro psy - štírZnamení Štír a psi (24. 10. - 22. 11.)

Reakce vašeho psa budou přehnané – na cokoliv. Ať už to bude urputné štěkání na nově zvolené hnojivo na rostliny nebo půlmetrové polekané úskoky před hadicí od vysavače. Do všeho půjdou na plno. Berte to ale tak, že se jim jen zintenzivnili reflexy a brzo se zase zklidní.

 

Horoskop pro psy - střelecStřelec (23. 11. - 20. 12.)

Každý občas potřebuje svůj klid a v červnu ho budou psi střelci vyhledávat více než kdy jindy. Nemějte ale strach. Nic se neděje. Možná jim jen nedělá dobře vzrůstající teplota. Chtějí si odpočinout a nabrat sílu na letní dovádění! Ještě si s nimi užijete a poznáte to již koncem června.

 

Horoskop pro psy - kozorohKozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Váš pes se bude chtít kamarádit! Socializace psa je důležitá, jen s tím musí souhlasit i druhá strana. Proto ho mějte raději více pod dohledem. Zkuste mu domluvit společné venčení s dalším psím kamarádem, aby zklidnil svoje potřeby po přátelení se a nikdo nepřišel k úhoně.

 

Horoskop pro psy - vodnářPejsek a fenka ve vodnáři (21. 1. - 19. 2.)

Váš pes dokáže rozcupovat naprosto všechno! Jestliže máte fenku, tak ta bude více vybíravá a zaměří se pouze na boty a kabelky. Jestliže tedy chcete zabránit škodám, je nutné dát svému psímu vodnáři k dispozici více věcí, které prostě zničit může. Nedávejte mu ale staré boty. Vždy by mělo jít o psí hračku nezaměnitelnou s čímkoli, co nechcete, aby bylo v budoucnu zničeno.

 

Horoskop pro psy - rybyRyby (20. 2. - 20. 3.)

Stejně jako psi ve znamení raka, tak i váš pes v rybách bude nadšený z koupání – v potoce, v rybníce, v řece… prostě kdekoliv. Pozor ale, aby se vám nenastydl. Nic se nemá přehánět. V chladnějším období se raději vodě vyhýbejte, protože uhlídat ho bude opravdu těžké. V červnu bude váš pes zářit nadšením.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?