Horoskop pro psy a fenky na říjen 2016

1. října 2016

Psi ve znamení štíra budou lovit sousedovi slepice, váhy vám pak budou pořád v patách. Co čeká ostatní psy v říjnu, se dozvíte z horoskopu pro psy i fenky všech znamení. Přečtěte svému psovi horoskop.

Horoskop pro psy - beranBeran (21. 3. - 20. 4.)

Ať už sluníčko svítí nebo padají trakaře, vašeho psa nezastaví nic v tom, aby se proběhl. Věnujte se mu, dělejte dlouhé procházky na místech, kde se bude moci provětrat dle své libosti. Váš pes bude nadšený a dozajista vděčný. A není nad rozesmátý obličej vašeho mazlíčka!

 

Horoskop pro psy - býkBýk (21. 4. - 20. 5.)

Vaši býčci budou nyní náchylnější na kvalitu své stravy. Především pak šlechtěná plemena. Dbejte na vyvážené a opravdu kvalitní krmivo, případně přidávejte vitamíny. Váš pes pak bude mít pevnou, lesklou srst a vitalitou bude jen hýřit. A jako bonus mu zkuste vyrobit nějakou hračku.

 

Horoskop na měsíc - BlíženciBlíženci (22. 5 - 21. 6.)

Blížence bude stále nutné více pozorovat. Pravidelně prohlížejte uši i srst. Parazité si ani na podzim nedají pokoj. Zvýšená péče o vašeho psa bude tedy nutností, ušetříte tak sobě i svému psovi závažnější problémy. Na Mezinárodní den zvířat dejte svému pejskovi nějaký dobrý pamlsek.

 

Horoskop pro psy na měsíc - rakRak (22. 6. - 22. 7.)

Váš pes si rád hraje. Připojte se k němu a budete stejně nadšení a spokojení jako on. Nenechávejte ho o samotě. Bude nešťastný, když bude dlouho odkázán sám na sebe. Zkuste s ním třeba chodit do lesa na houby, běh se psem je také skvělá společná činnost. Užijte si podzim společně.

 

Horoskop na měsíc - levLev (23. 7. - 23. 8.)

Jestliže se ani vám nechce do deštivého počasí, tak věřte, že váš pes na tom bude stejně. Nejspokojenější bude doma v teple v blízkosti svého pána. Nemusíte se tedy tolik snažit, stačí podrbání za ouškama a srdce vašeho psa bude tlouct pouze pro vás. Ke dni zvířat mu udělejte radost třeba novou hračkou.

 

Horoskop pro psy - pannaPanna (24. 8. - 23. 9.)

Dejte svému psovi na chvilku odpočinout od výchovných a převýchovných snah. Má toho „plné tlapky“. Na základní povely poslechne, ale nechte ho také chvilku dělat jen to, co chce. Uvidíte, jak neuvěřitelně pookřeje a hned bude sám s radostí vnímat, co po něm chcete.

 

Horoskop pro psy na měsíc - váhyVáhy (24. 9. - 23. 10.)

Váhy se říká, že občas nevědí na kterou stranu se přiklonit, ale v říjnu v tom bude mít váš pes jasno. Bude vám věrný a naprosto oddaný. Očekávejte, že vás bude následovat všude, kam půjdete. Ne vždy z toho budete nadšení, ale váš pes bude společnost bytostně potřebovat. Udělejte mu radost a nechte ho.

 

Horoskop pro psy - štírŠtír (24. 10. - 22. 11.)

Váš štír přes léto trochu zvlčel, začněte proto s výcvikem. Váš pes ho potřebuje jako sůl. Mohlo by se lehce stát, že vám přeroste přes hlavu a vy ho pak budete usměrňovat jen s velkými obtížemi. Soused má své slepice jistě rád a netouží po tom, aby o nějakou přišel. Zajděte proto raději hned na nejbližší cvičiště. Nemusíte se ale bát, nebude to až tolik náročné.

 

Horoskop pro psy - střelecStřelec (23. 11. - 20. 12.)

Střelci v sobě nezapřou psa ochranáře. Záleží jim na bezpečnosti své rodiny i teritoria a tak budou nyní o něco více ve střehu, než kdykoliv jindy. Pozor ale na neočekávané návštěvy, aby nedošlo k nedorozumění s vaším psem. Preventivně si s ním zopakujte základní povely poslušnosti.

 

Horoskop pro psy - kozorohKozoroh (22. 12. - 20. 1.)

U psů ve znamení kozoroha se v říjnu projeví jejich šestý smysl. Budou citlivější na své okolí, a proto nenechávejte bez povšimnutí nic, na co se vás budou snažit upozornit. Je totiž docela možné, že odhalí vaši blížící se chřipku nebo jiné onemocnění svého pána. Zaslouží si od vás velkou pochvalu.

 

Horoskop pro psy - vodnářVodnář (21. 1. - 19. 2.)

Psi vodnáři jsou konečně nadšení, že není takové teplo. Chladnější počasí si budou užívat. Připravte se proto na docela náročné období. Půl hodiny na procházku jim totiž stačit nebude. Dělejte pravidelné výlety a počítejte s tím, že je třeba mít svačinu a teplé oblečení.

 

 

Horoskop pro psy - rybyRyby (20. 2. - 20. 3.)

Psi ve znamení ryb mají velmi dobrý smysl pro fantazii, a proto vás v říjnu nepřestanou překvapovat tím, co všechno si dokáží vymyslet. Budou si chtít hrát na schovávanou, hračku uvidí téměř v každém předmětu, co najdou a překvapí i výběrem stravy. Nechte je v jejich říši fantazie, v listopadu je to snad přejde.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?