Horoskop pro psy a fenky na únor 2016

1. února 2016

Máte doma psa ve znamení raka? Tak to budete mít problém dostat ho z pelíšku! Váhy budou zklamané z nedostatku sněhu a ke svým vodnářům buďte raději spravedliví. A co čeká psy ostatních plemen? No, to se nedozvíte, když jim nepřečtete jejich horoskop. Čtěte.

Horoskop pro psy - beran

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nebojte se po svém psovi chtít více než kdykoliv předtím. Buďte v jeho výchově náročnější. Možná si občas postaví hlavu a bude dělat, že nechápe nebo neslyší, ale půjde spíše o výjimky. Nepolevujte a zaznamenáte jasné úspěchy. Odměna za výkony vašeho psa musí být samozřejmostí.

 

Horoskop pro psy - býk

Býk (21. 4. - 20. 5.)

Jestliže máte doma psa býka střední nebo malé velikosti, pak bude v únoru poslušnější a vstřícnější nežli předtím. Velká plemena psů si stále musí přivyknout na zimní teploty, které jim nedělají příliš dobře. Zkuste své velké mazlíčky postupně zvykat a prodlužovat procházky. Vše řešte vstřícností.

 

Horoskop na měsíc - Blíženci

Blíženci (21. 5 - 21. 6.)

Už nevíte, co si se svým psem ve znamení blíženců počít? Nevěšte hlavu. Dejte mu najevo, že ho máte rádi a to za všech okolností. Hodně ho hlaďte a hrajte si s ním. Nebojte, koncem února nastane lepší období a zase bude vše jako dřív. Jestliže tedy plánujete se svým psem nějaké větší akce, nechte je na konec měsíce.

 

Horoskop pro psy na měsíc - rak

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Psi ve znamení raka budou tak trochu peciválové. Jejich nálada bude čistě odpočinková a z vyhřátého pelíšku je nebudete moci dostat ani pomocí pamlsků. Když už je ale přece jen dostanete ven, tak po návratu vždy dobře zkontrolujte tlapky - budou více náchylné k různým druhům poranění a kožním problémům.

 

Horoskop na měsíc - lev

Lev (23. 7. - 23. 8.)

Psí lvíčci budou náročnější a budou vyžadovat vaši pozornost. A jestliže máte doma labradora, bude to ještě náročnější než u jiných plemen. A jestliže nechcete, aby doma ničil vše, co mu přijde pod zuby, tak si na svého psa udělejte dostatek volného času a projevte mu svou lásku.

 

Horoskop pro psy - panna

Panna (24. 8. - 23. 9.)

Na vašeho psa či fenku ve znamení panny jde jaro. Nehledě na to, že je teprve únor. Nebo možná právě proto, že je v únoru svátek sv. Valentýna. Zkrátka, váš mazlíček bude hledat svou druhou polovičku. Možná bude utíkat. Jestliže máte fenku a hárá, držte ji raději doma, jestliže nechcete mít doma štěňátka.

 

Horoskop pro psy na měsíc - váhy

Váhy (24. 9. - 23. 10.)

Váš pes si rád hraje a házení sněhových koulí je nejlepší zimní zábavou. Bohužel, sněhu se asi příliš nedočkáme a proto zkuste tuto zábavu nahradit něčím jiným. Co třeba pořídit házeč míčků nebo jinou aktivní hračku? Váš pes to jistě ocení.

 

 

Horoskop pro psy - štír

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Váš pes štír bude zřejmě potřebovat trochu usměrnit. Někdy by se dalo doslova říci, že vám přerůstá přes hlavu. Nemusíte na to ale být sami. Zkuste vyhledat zkušeného kynologa nebo vhodné cvičiště pro psy. Ať si jaro užijete už se svým poslušným pejskem, který neničí vše kolem sebe.

 

Horoskop pro psy - střelec

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Je na čase vašeho střelce trochu více socializovat. Nebojte se ho nechat si hrát s ostatními psy. Jestliže z toho ale máte obavu, zkuste to pod dozorem zkušeného výcvikáře na cvičišti. Nicméně, až si zvykne se pohybovat mezi ostatními psy (třeba i na volno) a vše bude bez problémů, uleví se vám.

 

Horoskop pro psy - kozoroh

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pomalu se začněte připravovat na jarní období. Postupně zvyšujte počty procházek a prodlužujte jejich trvání. Váš pes si opět musí zvyknout na aktivnější pohyb. Zapojte do procházek hry nebo nejrůznější cviky. Ať zabavíte nejenom svaly svého psa, ale i mozek. Váš pes pak bude spokojenější a klidnější.

 

Horoskop pro psy - vodnář

Vodnář (21. 1. - 19. 2.)

Nic zvláštního vás s vaším psem v únoru nečeká. Tedy v případě, že budete ke svému psovi maximálně spravedliví. Váš pes má velmi dobře vyvinutý smysl pro čest a spravedlnost a proto jakékoli nařčení či neoprávněné potrestání ponese velmi špatně. Dejte si pozor na to, co svému psovi říkáte.

 

Horoskop pro psy - ryby

Ryby (20. 2. - 20. 3.)

Váš pes bude mít brzo narozeniny, a proto byste měli pro svého psa připravit něco speciálního. Co třeba udělat mu psí dort nebo upéct psí sušenky? Jakoby to snad tušil, že bude o rok starší, bude z něj tento měsíc miloučký a hodný pejsek, kterého byste nevyměnili za nic na světě. On by vás také neměnil!

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?