Horoskop pro psy a fenky na únor 2017

1. února 2017

Psi v rybách nebudou chtít ani slyšet o jakékoliv aktivitě, panny naopak budou nadšeně zkoušet cokoliv nového, co jim nabídnete. Co dalšího čeká vaše psy a fenky v únoru? Zamilují se, budou aktivní nebo se budou pouze líně povalovat? Co můžete od svého psa v únoru očekávat, si přečtěte v horoskopu Hafici.cz.

Horoskop pro psy - beranBeran (21. 3. - 20. 4.)

Jestliže se díváte na toužebný pohled vašeho psa berana, buďte si jistí, že netouží zase až tak po druhé polovičce, ale po parťákovi na hraní. Možná se trochu nudí a to, že se ani vám v třeskutých mrazech nechce na procházky, ho ubíjí. Domluvte společné venčení s dalším kamarádem a zkuste ho trochu zabavit.Horoskop pro psy - býkBýk (21. 4. - 20. 5.)

Psi v býku si umí postavit hlavu, ale neznamená to, že vás nemají rádi. Dejte jim dostatek svého času a pozornosti. Choďte na dlouhé procházky a uvidíte, že s vámi zase rád bude dělat cokoliv, co vás jen napadne - i kdyby to měla být valentýnská procházka kolem Petřína s cizím člověkem, který se mu vůbec nezdá. Miluje vás, a jestliže je tohle to, co chcete, půjde do toho s vámi.


Horoskop na měsíc - BlíženciBlíženci (21. 5. - 21. 6.)

Lenivá doba plná odpočinku je pro psí blížence nenávratně pryč. V mrazivém lednu nabrali dostatek energie a tu teď budou potřeba vyventilovat. Připravte se proto na opravdu vzrušující dny s vaším psem. Budete jejich nedílnou součástí. A kdo ví? Možná vás váš pes seznámí s někým novým.

 


Horoskop pro psy na měsíc - rakRak (22. 6. - 22. 7.)

Jestliže máte doma štěňátko, můžete začít s výcvikem nových povelů. Raci budou nakloněni novinkám více než kdy jindy. Máte skvělou příležitost svého psa raka (i třeba staršího) naučit nějaký nový trik. Jen s vyháněním z vašeho pelíšku bude situace stále stejná. Postel je prostě nejlepší!

 


Horoskop na měsíc - levLev (23. 7. - 23. 8.)

Sice ještě není jaro, ale váš lev bude koukat opravdu hodně smutně a nebude to ničím jiným, než steskem po opačném pohlaví. Jestliže tedy nechcete štěňátka a máte fenku, hlídejte ji, aby vám neutekla. Neplánovaných štěňátek jsou plné útulky. A jestliže máte psa a není očipovaný, možná ho raději nechte očipovat. Nalezení majitele zaběhnutého psa je pak výrazně snazší.


Horoskop pro psy - pannaPanna (24. 8. - 23. 9.)

Venku je stále spousta sněhu a váš pes je plný energie. Zkuste s ním nějaký netradiční zimní sport, třeba skijoring. Nepotřebujete nic jiného než běžky a postroj. Nikdy není pozdě zkusit něco nového. Uvidíte, váš pes bude nadšený. Únor je krátký měsíc, využijte ho naplno.Horoskop pro psy na měsíc - váhyVáhy (24. 9. - 23. 10.)

Váhy se nebudou moci rozhodnout, zda mají být v únoru šťastné, že se blíží jaro, nebo smutné, že jsou sami. Fenky a psi ve vahách jsou plné touhy po svých protějšcích. Bude je to táhnout ven. Psi budou pokňukávat za plotem. Fenky se budou válet a nastavovat při každé příležitosti. Buďte chápaví a dávejte pozor, ať nedojde k nechtěným „nehodám“. Útulky jsou přeplněné k prasknutí.


Horoskop pro psy - štírŠtír (24. 10. - 22. 11.)

Nebojte se svého psa ve štíru trochu provětrat. Ale nepřežeňte to hned na startu. Každý den postupně prodlužujte procházky a koncem měsíce můžete zkusit i společný běh. Váš pes musí trochu nabrat tempo, aby pak na jaře neměl problémy s klouby. Bude to pro vašeho psa trochu náročnější doba, a proto nezapomeňte na kvalitní odměny za jeho výkon.


Horoskop pro psy - střelecStřelec (23. 11. - 20. 12.)

V únoru budete mít poslední šanci svého psa něco kloudného naučit. Po tomto krátkém měsíci totiž nastane období neposlušnosti, útěků a ignorace. Dokud tedy máte možnost, využijte toho k posílení vašeho vzájemného vztahu a k upevnění základní poslušnosti.Horoskop pro psy - kozorohKozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Kozorozi budou jako utržení ze řetězu. Chvilku neposedí. Budou plní energie. Radujte se ze života spolu s nimi. Zkuste začít cvičit agility nebo běh se psem. V únoru bude dostatek sněhu i pro zapřažení do postroje a společný výlet na běžkách. V únoru se zamilujete do společných aktivit s vaším psem!Horoskop pro psy - vodnářVodnář (21. 1. - 19. 2.)

Často budete mít pocit, že váš pes přesně ví, co mu říkáte. A není to jen zdání. Váš pes bude opravdu vnímavý a citlivý. Svěřte se mu se vším, co vás trápí. Radovat se můžete společně a z útrap a zklamání vás vytáhne svou nezdolností a veselou povahou. Vás pes vás v tom samotné nenechá.

 


Horoskop pro psy - rybyRyby (20. 2. - 20. 3.)

Cvičení, agility, běhání nebo snad dokonce obrany? Ne, o tom váš pes nechce ani slyšet. Je to jemná duše a v únoru bude mít rozhodně jiné zájmy než být právě s vámi. Bude prahnout po opačném pohlaví a nic ho nepřesvědčí o opaku. Nezbývá vám nic jiného, než toto jarní zamilované období přetrpět a tolerovat. Nebojte, ono ho to zase přejde.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?